Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
33 okuma
JLubdetun Rüya kategorisinde Karabasan (65 puan)  
düzenledi
Rüyamda Ben Annem ve kız kardeşim dolmuşta gidiyorduk birden Ben farklı bir yere geçmek istedim onlara dedim ki buraya gideceğiz Kız kardeşim kabul etmedi Annem de onu destekledi sonra dolmuşçu bana dedi ki kadınları niye sıkıştırıyorSun Ben dedim ki sanane  benim annem ve kız kardeşim bayağı bir kavga ettim dolmuştaki insanlarla tartıştım sonra benden nefret ettiklerini anlayınca da aşağı indim yorumu ne bunun ve sonra onlar da inmişti belli bir süre sonra tekrar durağa geldim Onlar da inmişti dolmuştan

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Tellitoka Rüya Ustası (64.8k puan)  
Bu rüya her nekadar bireysel gibi gozuksede aslında toplumsal bir rüya. Öğrendiklerimiz ve gördüğümüz kafamızda cevaplarini bulamadığımız her konuyu rüyalarımızda çözümlemeye devm ederiz. Burda dolmuş kalabalık insanları yani sosyal yaşamını belkide gidip geldigin bir okul işyeri varsa onu temsil ediyor. Senin en büyük korkun yanlış anlaşılmak ve  yanlış anlaşılma korkusu en çok karşı cinse dayalı yaşanan bir korku.
Fikirlerinin zıt olduğu insanlar var ve bu insanlar ailende olabilir dostunda ve onlara yaptığın yapacağın cıkışma sonrası karşı taraftan onay görmeme kabul edilmeme dusuncelerine hakimsin. Ve düşüncelerini duygularını bu yüzden çok fazla dışarıya acmiyor olabilirsin aynı zamanda gerçek hayatında bir kavga ortamı oluştuğunda sessiz kalmış ve içine bastirdiklarin rüyanda ortaya çıkmış olabilir. Biraz fevri ve sert hareketlerin olabilir bu da senin kendini toplumdan biraz soyutlama ve onlara uymayacagini düşündürmüş olabilir. Ailenden yeterli psikolojik desteği alamıyor varlıklarını tam olarak üstünde hissetmiyor olabilirsin. Otobüsten aşağıya inmeni sorunlardan daha doğrusu savaşıp sorunlarla yüzleşmekten kaçış olarak görüyorum. Birileri kalbini kırmış ve senin kendini değersiz hissetmeni sağlamış olabilir fakat aslında sen kendinin yanlış yapmadığını bilincindesin ama diyorumya toplumsal baskı ve etki senin üzerinde çok fazla sanki. Bunlardan arınmak için uzaklaşmayı seçiyorsun. İçinde kararlı ve uzlaşmacı yönünü bastırıyor ortaya çıkartmakta korkuyorsun. Rüyalarında bunu epey hissetmise benziyorsun. Fakat kararlarının arkasında durman gerekiyor ve burada bunun mesajı verilmiş sen kendi kişiliğini yenilemezsen ve ortamı idare etme konusunda kendini geliştirmessen yalnızlık yaşayacağını biliyorsun. Fakat burda daha önemli bir şey var bu baskılardan uzaklaşıp kaçarak kurtulabilecegini düşünmen. Bence savasmalisin ve başkalarının fikirlerini kavga değilde ikna yöntemini kullanarak değiştirmeye çalışmalısın. Eh tabi birazda kafana takmaman gerekiyor başkası ne der tarzı düşünceleri. Kendine inan ve yüzleş.
Hayır olsun inşallah
Sevgilerimle..
JLubdetun Karabasan (65 puan)  
Woww

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 48 okuma
vetre 13 Kasım 2020 Rüya kategorisinde vetre Rüya Bilgesi (540k puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 113 okuma
mustafaharputi 27 Mart 2020 Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı
+8 oy
3 yorum 96 okuma
Ayaz 15 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Ayaz Rüyazede (1.8k puan)   yazdı
+11 oy
2 yorum 99 okuma
+3 oy
1 yorum 37 okuma
İlyas topci 30 Haziran Rüya kategorisinde İlyas topci Karabasan (52 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 37 okuma
+16 oy
4 yorum 54 okuma
sokcu 13 Mayıs Rüya kategorisinde sokcu Rüyakar (2.9k puan)   yazdı
+10 oy
4 yorum 107 okuma
Yaren1989 29 Kasım 2020 Rüya kategorisinde Yaren1989 Uzman Yorumcu (32.4k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 33 okuma
Asvampir 16 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde Asvampir Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+3 oy
9 yorum 67 okuma
mustafaharputi 9 Temmuz 2020 Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı
+10 oy
28 yorum 3.5k okuma
mustafaharputi 5 Temmuz 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı
+2 oy
14 yorum 119 okuma
mustafaharputi 5 Temmuz 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı
+5 oy
40 yorum 280 okuma
mustafaharputi 5 Temmuz 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.9k rüya

160k yorum

19.3k düş-ünce

6.8k üye

384 Aktif
8 Üye ve 376 misafir
Bugün : 7183
Dün : 24117
Toplam : 29446167
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...