Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
56 okuma
Kahin Durugörü kategorisinde Rüya Ustası (56.1k puan)  
Rüyanda devamlı gördüğün kişi seni mi düşünür? Veya devamlı olmasa da rüyanızda gördüğünüz kişilerin sizi düşündüğüne inanır mısınız? Bu konuda ne dersiniz?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+3 oy
Tellitoka Rüya Ustası (46.7k puan)  
Bazen iki insan aynı gün içerisinde birbirini görebiliyor neden se bu aynı evde yada aynı odada olduğunda daha fazla oluyor sanki. Birde o kişiyle aradaki bağın ve enerji akışının ne kadar kuvvetli olduğuyla ilgili. Enerjisel olarak baktığımız zaman birisi verici konumundadır diğer taraf alici böyle durumlarda tek taraflı rüya görülür burda enerjiyi veren kişinin yani rüyada görülen kişinin rüyayı gören kişiye karşı bir fikri yada düşüncesi olduğu kanisindayim. İki kişi birbirini gördüğünde ise etkilenme ve enerji alisverisi çift  taraflı oluyor yani hem verici hem alıcı gibi düşünün kendini soyutlayan kapalı insan duzgun rüya bile goremez gorse gördüğünü hatırlamaz fakat bir şekilde bağ kuruluyor ve birini rüyamızda görüyorsak o taraftan da size karşı açık bir alan olmalı ki sizde rüya yoluyla yansımasını farkedebilesiniz. Ve birini sürekli görmek aradaki telepatik bağın kuvvetli olduğunu gösteriyor bu bağ en çok dsundugumuz kişiyle kuruluyor ve ben kalpteki duyulan sevgininde buna etkisi olduğunu düşünüyorum çok sevdiğimiz insanlarla aramızda sanki diğer insanlara oranla farklı bir pencere açılıyor ve sevgi öyle bir duygu ki nefret kadar güçlü. Bu sanki iki insan arasında görünmez bir yol gibi kalplerin bu yol sayesinde konuşması gibi.. birini devamlı görüyorsak o kişiye ya bizim çok yoğun bir  duygu halimiz vardır yada o kişinin bize çok yoğun duygularla bağlı olduğunu gösterir. Bu sevgide olur nefrette. Sevgi isteklerimizi hayallerimizi yaşatır rüyalarda.. nefrette korkularımızi ve hayatta en çok kactigimiz seyleri çeker rüyalarımıza. Bir kişiyi hep görüyorsak ya çok seviyoruz dur yada ondan çok korkuyoruz dur.. bence böyle.. ha bir de işin içinde merak etmekte var kendine benzer bir anıyı başkasında görünce heyecanlanır meraklaniriz aynı yada benzer deneyimleri yaşayan ruhlar nasıl oluyor bilmiyorum ama daha çabuk kaynasiyor mıknatıs etkisi sanki.. :)
Kahin Rüya Ustası (56.1k puan)  
@Tellitoka harika
+2 oy
Karga Rüya Bilgesi (929k puan)  
Eğer rüyada bu kişiyi sıkça görüyorsak bir enerji bağı olduğu gerçeğini göz ardı edemeyiz. Evet rüyada gördüğünüz kişi de sizi düşünüyor olması çok yüksek olasılık. Ama yine de bizim kendi içsel takıntılarımız da birini çok görmeye itebilir.

Genellikle benim başıma şöyle olaylar geliyor. Rüyamda gördüğüm kişi ertesi gün beni arıyor mesela. Çok uzak da olsa bu tür olaylara çok rastgeldim.

Burada şu soruyu sormalıyız kendimize. Biz rüyada gördüğümüz için mi o kişi bizi düşünüyor yoksa o kişi düşündüğü için mi biz rüyamızda görüyoruz tam bir kuantum açmazı.
Kahin Rüya Ustası (56.1k puan)  
@Karga iyi tespitler

İlgili rüyalar

+4 oy
4 yorum 139 okuma
maeglin 1 Haziran 2019 Rüya kategorisinde maeglin Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 60 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Lusid Rüyacı (72.1k puan)   yazdı
+5 oy
9 yorum 63 okuma
+13 oy
4 yorum 82 okuma
mustafaharputi 26 Temmuz 2019 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 49 okuma
mustafaharputi 6 Eylül 2020 Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)   yazdı
+18 oy
27 yorum 233 okuma
mustafaharputi 15 Ağustos 2020 Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)   yazdı
+4 oy
5 yorum 53 okuma
mustafaharputi 6 Ağustos 2020 Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)   yazdı
+6 oy
11 yorum 92 okuma
mustafaharputi 30 Temmuz 2020 Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)   yazdı
+6 oy
6 yorum 171 okuma
mustafaharputi 28 Temmuz 2020 Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)   yazdı
+6 oy
4 yorum 79 okuma
+6 oy
18 yorum 148 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.6k rüya

158k yorum

19.5k düş-ünce

6.6k üye

549 Aktif
2 Üye ve 547 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 10614
Dün : 24719
Toplam : 27913562
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...