Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
33 okuma
Fearless Rüya kategorisinde Karabasan (679 puan)  
Rüyamda kitap, oyun veya film izliyodum. Bu yaptığım şeyde mısıra gidiyodum piramitlerin içine. Bir grup arkadaştık. İçinde geziyoduk ve hazine odasını buluyorduk. Tam hazine odasının içinden bir şeye dokununca onun koruyucusu çıkıyodu ve bizi kovalıyodu biz de cıkıyoduk hemen piramitin dışına. Sonra hazine odasına dokunmadan piramitin en üstüne gidiyoduk orda bir taş vardı. Bu taş anladığım kadarıyla o piramiti ayakta tutan şeydi. O taşı gruptan bir kişi aldı ve birden mısır mitolojisinden bir tanrıya benzer birisi geldi ve piramiti parçalamaya başladı aynı zamanda bizi de öldürmek istiyodu biz de kaçıyoduk tabi. Asıl olaysa piramitin parçalanmasından sonra başlıyodu. Piramit parçalanırken altında portal açılıyodu anladığım kadarıyla piramit yıkılırken onunla birlikte oluşmuş her şeyi yıkıyodu yani gelecekteki bir şey yok oluyosa geçmişte onun oluşmasını sağlayan her şeyin yok olması gibi. Portaldan aşağı atladığımda daha eski bir medeniyetle karşılaştım geçmişte yolculuk gibiydi onlar da tam kendi aralarında savaşıyodu beni görünce bize de saldırmak istediler ben kaçtım ordan da. Çok ilginç bir rüyaydı yorumlarsanız sevinirim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.1m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Epey bilim kurgu filmi tadında bir rüya olmuş. Portallar, piramitler, eski mitolojiler. Bu ve benzer konuda bir çok film de var aslında. Belki bunların etkisi olabilir ama yine de rüyanın verdiği mesajlar şunlar da olabilir.

Bazı durumlarda yapıyı ayakta tutan mihenk taşı diye bir taş bulunur. Özelikle köprülerde camilerde veya eğri yapılarda olan bu taş bütün yükün paylaşılmasını sağlar. Ve o taş çıkarıldığında her şey yıkılmaya başlar. Senin de hayatında buna benzer bir merkezi bir taşın çıkarıldığı veya ayarı bozulma durumu olabilir.

Dolayısı ile senin veya bir yakınının böyle bir durumu söz konusu olabilir. Bunun sonuçları olarak da geçmişe ait bazı değer yargılarının yıkılması ve yok olması gibi olasılıklar da mümkün.
Fearless Karabasan (679 puan)  
Çok Teşekkür ederim

İlgili rüyalar

+10 oy
1 yorum 102 okuma
+7 oy
2 yorum 100 okuma
amanaman 5 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde amanaman Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+11 oy
4 yorum 80 okuma
+2 oy
1 yorum 82 okuma
+22 oy
6 yorum 77 okuma
+3 oy
1 yorum 36 okuma
eirene 3 Kasım 2020 Rüya kategorisinde eirene Rüyakar (2.4k puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 39 okuma
İremamanurolan 23 Ağustos Rüya kategorisinde İremamanurolan Karabasan (53 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 19 okuma
+10 oy
2 yorum 81 okuma
+6 oy
1 yorum 86 okuma
Ahmet0606060 23 Haziran 2019 Tabir kategorisinde Ahmet0606060 Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+5 oy
3 yorum 105 okuma
Royal123 6 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Royal123 Karabasan (193 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.2k rüya

161k yorum

20.0k düş-ünce

7.1k üye

499 Aktif
1 Üye ve 498 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 26
Dün : 25296
Toplam : 31197568
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...