Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
73 okuma
sevim12 Rüya kategorisinde Karabasan (524 puan)  
rüyamda internette ünlü bi ailede yatılı kalıyorum bana çok iyi davranıyorlar yattım sonra sabah kalktığımda yatağa adet kanı geçmişti bunun anlamı nedir
Önay Akın Rüya Yorumcusu (15.5k puan)  
Hiçbir anlamı yok!
Boş bi rûya.
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (315k puan)  
açıklıkta önay akın gibi olun :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+6 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (315k puan)  
düzenledi
Rüya görüyorsun ve yazıyorsan bunu anlamı nedir demek yanlış olur ve oluyorda anlamı yoktur, sadece hayatımız için ve kendi bilincimiz  iç dünyamız için bize mesajlar verir bize ilham verir bize ön görüde bulunur rüya , hadi ben yorumladım diyelim aaa anlamı buymuş demek doğru değil ben okudum ve anladığımı yazıyorum ama rüyayı ve hayatı tecrübe eden sensin rüyalar bize ilahi bir sistem tarafından mesajlar verir ,direkt anlam aramak ve anlamı var demek uygun olmaz biz sadece hislerimizi duygularımızı ve evrensel tabirleri de göz önünde bulundurarak  size uygun mesajı çıkartırız ama direk bu alamı var kesin ve net şekilde bunu ifade ediyor demek yanlış olur.
+6 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (315k puan)  
Merhabalar Değerli okurum .Şimdi dinen yorumlamak gerekirse dinen bakmak gerekirse rüyada rüya bilincinde, regl döneminde olmadan zamanının dışında görülen kan ikaz dır . Yanlış durumları ve aksilik işiniz rast gitmeyen sizden ve çevreden de kaynaklı olumsuz enerjileri de anlatır . sizi rahatsız edicek sırları ve sizin de düşmanınıza sır vermeye dost gibi görünen kimselerle sır vermek ve sır almaya da yorula bilir ama burada mahremiyet ön planda ve mahremiyet özel durumlar yabancı kişilerin de bulunduğu bir ortamda. Çıkmış durumda bu sizi ve ailenizi zor duruma soka bilir , adet kanı görmek rüyadaki diğer simgelerle de anlam kazanır , sır özel durumlar yani kendi içinizde yaşadığınız özel duygular da dahil olmak üzere dışa vurumu temsil eder , adet kanı yapılacak bir işte tekrardan düşünmeye ve o işe başlamadan ortak kişilere hakkında daha derin bir bilgiye sahip olmayı da ikaz eder 3 .kişilerin güvenirliği söz konusu yani 3.kişiler güvenilir mi değil mi . Bir de bir kadının adet kanı görülmesi dinen de kadının kendisine için ikazdir yasak ahlak kurallarına aykırı olmayan hal hareket ve davranışlarla da eklenir tabirlerde genelde . ve bir ikazı da İçsel yani iç dünyanızı huzursuz eden yönetimlerden alışkanlıklardan kurtulun da diyor rüyanız ünlü görmek burada göz kamaştırıcı yani sizin gözünüzü boyayan birine sır vereceksiniz de diyor olabilir burada hataya düşmek olarak sezinledim ben benim görüş açım ve yorumlamam bu şekilde diğer üyeler rüya hakkında görüşleri nasıl olur ben bilemem ama benim için bu şekilde sevgilerle...

YAŞLI ÇOCUK (KOLEKSİYONCU)
+6 oy
Tellitoka Lusid Rüyacı (68.0k puan)  
Bu ruya sosyal, cevresel ve maddi anlamda gireceginiz bir mucadeke habercisi olabilir. Regl ayni zamanda uretkenlik kanin temizlenmesi arinma gibi anlamlarada gelebilir.  Regl olmak yenilenmek kendinizle barismak ve gucunuzu tekrardan toplama donemine isarettir. Yukselmek taninmak  ve daha iyi bir yasam icin kisa sureli bazi zorluklardan gecmeniz gerekiyor gibi.  Bunun icinde bir sure kendinizle ve cevrenizle mucadele verebilirsiniz. Bir nevi hayatinizda yeni  baslangiclara gebe kalmissiniz gibi dusunun sancisini cektikten sonra urunlerini toplayabilirsiniz :)))
Hayir olsun

İlgili rüyalar

+11 oy
1 yorum 91 okuma
+4 oy
1 yorum 53 okuma
+5 oy
2 yorum 87 okuma
B 21 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde B Rüyakar (3.5k puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 95 okuma
ÖrdeCav 31 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde ÖrdeCav Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 156 okuma
Eyja 13 Mayıs 2019 Tabir kategorisinde Eyja Rüyakar (5.4k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 155 okuma
Eyja 11 Mayıs 2019 Tabir kategorisinde Eyja Rüyakar (5.4k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 113 okuma
+5 oy
1 yorum 61 okuma
Tuğçe3475 25 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Tuğçe3475 Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 62 okuma
Saqelenge 26 Mart 2020 İstihare kategorisinde Saqelenge Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 83 okuma
Gizem K 25 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Gizem K Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 105 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.1k rüya

160k yorum

19.6k düş-ünce

6.9k üye

497 Aktif
0 Üye ve 497 misafir
Bugün : 6992
Dün : 22162
Toplam : 30136847
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...