Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+8 oy
141 okuma
Şanslıxkelebek Rüya kategorisinde Rüyakar (2.8k puan)  
düzenledi
Rüyamda apartmandan aşağı indim beni seven birinin geleceğini biliyorum. Kalabalık bir grup geldi ve bana evlenme teklifi etti. Ben tabiki kabul etmedim. Daha sonradan evlenme teklifi eden erkek asansörün önünde yanıma geldi ve ağlamaya başladı. Bende bebek gibi kucağıma yatırdım üstünü de örttüm bende sakince ağladım yani gözlerim doldu. Bizim apartmanın önünde böyle bir şey yaptığı için annemler görmüş yukardan. Hayır dediğimi söyledim. Annem okulun bitince kabul edersin dedi bana ama bu erkek istediğim biri değildi. Babama söylemedim bunları. Daha sonra biz kız kardeşimle yürüyerek bir yere gidiyoruz. Araba kapının önündeymiş ama biz almayı unutmuşuz o yüzden yürüyerek gitmek zorunda kaldık ama arabanın anahtarı yanımızda. Daha sonra yolda uzakta olan teyzem ve kuzenlerimle karşılaştık onlarda gidiyorlarmış. Yolun kenarından yürüyoruz sağ taraftan az aşağıda deniz var ve akşama doğru güneşin batma zamanı. Biz denizin kenarına doğru yaklaşıyoruz ve yukarıda bir yere oturuyoruz. Teyzem ben ve kız kardeşim. Yukarıda oturuyoruz ama biraz da tepedeyiz. Yokuşa doğru oturduk. Deniz çok güzeldi,denizin kenarlarında Deniz anası gördüm. Kız kardeşim denize ayaklarını sokup deniz kabuğu almak istedi ben dikkat et denizanası var onlara değme dedim. Deniz analarına dokunmadan girdi deniz kabuğu aldı ve çıktı. Tam güneş batarkendi. Güneş yüzüme vuruyordu. Gökyüzü kırmızı turuncu gibi oldu. Denize yansıması çıktı. Temiz ve mavi bir deniz vardı,hiç dalga yoktu. O an gerçekten orda olmak istedim. Evlenme teklifini kabul etmeme sebebim okuyor olmam ve bu kişinin istediğim kişi olmaması.
Daha sonra bir kız arkadaşımın yanına gittim birisi evleniyormuş ve benden elbise seçmemi,yardım etmemi istedi. Yanımızda bir kız arkadaşı daha vardı. Çok güzel siyah elbise denedi,daha sonra pembe daha sonra çekmeceye koymuş elbiselerini oraya baktık. Giydi pembe olanı çok hoşuma gitti,ona yardım ettik.  Güzel zaman geçirdik daha sonra sarıldık vedalaştık ben çıktım. Telefonumu unuttuğumu fark ettim geri gittim panikle, telefonumu aradım ilk başta bulamadım sonra masanın üstünde olduğunu gördüm aldım ve yeniden evden çıktım. Apartmandan da çıktım rüya bitti. Bu kız arkadaşımla konuşuyorduk,yakindik da ama yakın zamanda ne gördüm ne konuştuk. Sosyal medyadan da bağlantımız yok.
Yorumlamanız çok sevinirim :)
Şanslıxkelebek Rüyakar (2.8k puan)  
Nolur rüyamı yorumlayıınn :)
Şanslıxkelebek Rüyakar (2.8k puan)  
Bana evlenme teklifi eden erkeğin yüzü çok net değildi ama kim olduğunu anladım ve bu kişinin gerçekte de bana karşı hisleri var söylemişti uzun zaman önce ben kabul etmedim. Rüyamda da aynı şekilde bu kişiyi reddettim. Bana evlenme teklifi edince bekledim düşündüm ama evet diyemedim istemedim. Hayır dedim. Yorumlarsanız çok sevinirim :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+7 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Bu rüyanda evlenme teklif eden kişinin gerçekte kimi temsil ettiğini buluyorsun. Kabul etmeme sebebine gelince onun henüz bu sorumluluğu alamayacağını düşünüyor bilinçaltın. Yani ondan hoşlanıyor olabilirsin ama biraz nasıl desem acıma hissi var. Daha çocuk olarak gördüğün bazı özellikleri var. Arabayı bulamamanız ve yola çıkamamanız da bu işin henüz hazır olmadığına işaret ediyor.

Belki beklemelisin bir süre daha. Reelde de böyle bir durumla karşılaşmışsın ve o kişiyi henüz tam ideal eşin olarak görmediğin bir gerçek. Bence rüyanı dinle daha.
+4 oy
Şanslıxkelebek Rüyakar (2.8k puan)  
Evet böyle bir şey olduğunu biliyorum kendisi söyledi ama ben rüyadaki gibi kabul etmedim. Hayırlısı diyelim teşekkür ederim :)

İlgili rüyalar

+21 oy
2 yorum 106 okuma
+6 oy
2 yorum 114 okuma
+11 oy
2 yorum 201 okuma
+5 oy
2 yorum 218 okuma
+2 oy
1 yorum 77 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

18.7k rüya

157k yorum

21.6k düş-ünce

7.8k üye

362 Aktif
0 Üye ve 362 misafir
Bugün : 5505
Dün : 14987
Toplam : 42936348
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...