Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
61 okuma
Şanslıxkelebek Rüya kategorisinde Karabasan (227 puan)  
düzenledi
Merhaba :)
Rüyada kuzenimin eşini bebek emzirirken gördüm. Gerçekte de bir oğlu var rüyada da oğlu vardı. Onlara gitmişiz ama ev bizim evdi. Sol göğüsünü açmış emziriyordu sonra geri yatırdı sonra kucağına geri aldı. Bana nasıl alacağımı gösterdi daha sonra ben kucağıma aldım. Oyuncak bebek gibi geldi ilk başta. Daha sonra ben bebeği sevdim sırtından tuttum çok da dikkat ettim. Bebek küçüktü o yüzden dikkatli oldum. Bebek ağlamıyordu ama bı ara güldüğünü gördüm. İçerde de ailem ve birkaç kuzenim vardı.
Annemin yanına gittim içeri ve annem ballı kereviz yaptığını söyledi. Kerevizin sapını bana uzattı yeşildi,kaşıkla kendi de ağzına aldı ben sevmediğim için yemem dedim daha sonra ağzıma aldım galiba ve şekerli bal gibi olduğunu hissettim.
Yorumlarsanız çok sevinirim.
Şanslıxkelebek Karabasan (227 puan)  
Kereviz normelde beyaz olur ama annemin kaşıkta bana verecegi kereviz yeşil ve yuvarlaktı küçük bir bambu bitkisi gibiydi ama ballı kereviz olduğunu söyledi. Kerevizin tadını sevmem gerçekte kereviz yemem de ama rüyada ballıydı ve sevmediğim o tadi yoktu.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+3 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (321k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhabalar benim ilk dikkatimi çeken bu rüya için şu oldu ; bebek burada deneyimi çağrıştırıyor ilk deneyim yani bir kursa başvurusunda sil baştan yeni bir takım öğeler öğrenir sin ya tam olarak bunu çağrıştırdı . Bu bebekle olan kısım hem deneyimi hem de bu deneyimin helâl yönden kazanacağın doğrultusunda olabilir mezuniyetten sonraki ilk adım gibi ya da iş ararken karşına çıkacak deneyim sahipi olabileceğin bir meslek yada iş gurubuna atıfta bulunuyor olması rüyanızın çok yüksek , ayrıca bebek saflığı ve temizliği simgelediği için bu dönemlerde mujdeli bir takım haberler de karşınıza çıka bilir bu rüya yi iş meslek olarak da değerlendirmek doğru olmaz sadece belki herhangi bir ilişki içinde yorumlama bilir yeniden başlayan saf ve temiz duygularla kurulacak bir ilişkiyi de simgeleye bilir. Ama ben bebeği tutmaniz sanki deneyimliyor olmanızı bebeği ilk kez tutmuş gibi sanki ilk kez bir bebek almış edasıyla bu rüyada olmanızı yeni bir yeteneğe yorumluyorum sizin yeni bir şey öğrenmemize yorumluyorum bu meslek yada kurs olabilir yeni bir is imkânı da olabilir söz yeniden bir şey öğrene bilirsiniz ve bu sizin yararınıza olacak gibide duruyor.
Degerli okurum kereviz genel olarak da maddiyata yorumlanır azim ve meşakkatli bir işe zoru başarmaya ve biraz da alın teri dökülerek bir konuda başarıya yorumlanır kereviz zor ama sonucu güzel olacak bir takım sizi ve hayatınızı ilgilendiren olaylar bütününe de yorumlanır kereviz i rüyada güzel görmeniz de güzel gelişmelerin hanercisi.
Şanslıxkelebek Karabasan (227 puan)  
Çok teşekkür ederim sağ olun emeğinize sağlık :)
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (321k puan)  
Bu tabi genel yorum rüya ve yorum için sorularınız var ise alayım.
Şanslıxkelebek Karabasan (227 puan)  
Anladım teşekkür ederim:)
0 oy
Şanslıxkelebek Karabasan (227 puan)  
Açıkçası genel yorum olmasına karşın çok güzel yorumlamışsınız sağ olun.
Peki bu rüyaların gerçeğe dönme süresi var mı ? En yakın ya da en uzak şeklinde bir şey denilebilir mi ?
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (321k puan)  
rüyada rakam görseydik minimal bir kaç tahminde bulunmak mümkün ama kereviz için güz demek mümkün olabilir sonbarın başlangıcı yazın bitişi gibi süreler ön görüle bilir.

İlgili rüyalar

+14 oy
38 yorum 156 okuma
mustafaharputi 2 Nisan Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 60 okuma
asiya 21 Haziran Rüya kategorisinde asiya Rüya Yorumcusu (12.7k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 83 okuma
+8 oy
5 yorum 81 okuma
+3 oy
2 yorum 27 okuma
Nursema 17 Eylül Rüya kategorisinde Nursema Karabasan (36 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 45 okuma
1 Şubat 2018 Rüya kategorisinde misafir   37 118 268 yazdı
+6 oy
1 yorum 122 okuma
+3 oy
1 yorum 51 okuma
Elf066 17 Ocak Tabir kategorisinde Elf066 Rüyazede (2.0k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 68 okuma
10 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Merve   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.1k rüya

160k yorum

19.7k düş-ünce

7.0k üye

555 Aktif
3 Üye ve 552 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 12128
Dün : 25220
Toplam : 30272500
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...