Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
31 okuma
Karga Bilgi kategorisinde Rüya Bilgesi (895k puan)  
Sitemizde bulunan rüya yorumcuları (herkes dahil bu kısma) neler ister, kişisel olarak rüya yazanlardan isteklerimiz ve beklentilerimiz nelerdir? Bu başlık altında cevaplayacağız.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+4 oy
Karga Rüya Bilgesi (895k puan)  
Ben karga olarak etiketlerde sadece kendi adımı görürsem daha çok önemsiyorum. Birden fazla yorumcu etiketlenmiş rüyaları önce başka yorumculara bırakıyorum. Çok ilgimi çekmezse de yorum yapmıyorum.

Rüya başlığı ve etiketlere oldukça önem veriyorum. İlgisiz başlıklar ve alakasız etiketler dikkatimi çekmiyor.

Rüya yazış biçimi önemli. Tek uzun paragraf, noktalama işareti eksik, cümleler bitmeden uzun uzun süren rüyaları okurken zorlanıyorum. (bunun yerine paragraflara bölerseniz daha ilgi çekici)

Bir rüya başlığı içinde birden fazla rüya olması hoşuma gitmiyor. Her biri için ayrı başlık açarsanız kısa ve net daha okunaklı olur.

Etiketler arasında duygularınızı belirtin, rüyayı yazarken de. Bazen yazılan rüyadan duygunuz anlaşılmıyor.

Cinsiyet, yaş, iş, ilişki gibi durumlarınızı profil veya duvarınıza yazın ki baktığımda boş bir ekran ile karşılaşmayayım.

Ayrıca profil fotosu görsel hafızam daha iyi olduğu için eski rüyalarınızı hatırlamamı ve ona göre yorum yapmamı sağlıyor.
asiya Rüya Yorumcusu (13.3k puan)  
Harika öneriler dikkat ederim
+3 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
ne hoş ve ne güzel bir başlık açılmış rüya yorumcuları ne ister , öncelikle tabi site için şunu demek istiyorum bende , bir çok sebepten dolayı  önceliğimiz etiketli rüya , etiketli rüyalara daha çok önem veriyorum tüm rüyaları okumak ve değerlendirmek ancak hafta sonu oluyor ,hafta içi ağrılıklı olarak etiketli rüyalara önem veriyorum hem rüya yorumu hem de rüya yazarlarımızın için yorumların en iyi yorum seçmelerine dikkat etmelerini rica ediyorum , metnin uzun olması ya da kısa olmasına dikkat etmeyin o an hangi yorumu seçmek gönlünüzden geliyor ise onu seçmenizi rica ediyorum bir çok üye bu hatayı yapıyor ,benim görüşüm bu şekilde " başka biri daha uzun yazmış ,başka bir yorumcu daha kısa yazmış uzun olan yorumu seçeyim demek yerine gönlümüzden geçen hatta bazı yorumlar hak ediyor ve bazı yorumlarda ise elenme oluyor hak eden yorumun seçilmesi taraftarıyım "
çift etiketli rüyalarda önceliği ekip arkadaşlarıma bırakıyorum ,ben kişisel konuların ve kişiye özel soruların özel mesajlardan yorumcuların bilmesinde yarar olacağını düşünüyorum rüya yorumunda kişin  anıları travmaları da önemli rol oynuyor.

İlgili rüyalar

+10 oy
2 yorum 83 okuma
sonsuz 18 Mayıs 2019 Bilgi kategorisinde sonsuz Astral Gezgini (107k puan)   yazdı
+27 oy
5 yorum 88 okuma
+21 oy
6 yorum 117 okuma
+12 oy
4 yorum 129 okuma
+31 oy
25 yorum 915 okuma
Karga 3 Ekim 2019 Bilgi kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (895k puan)   yazdı
+19 oy
2 yorum 184 okuma
sonsuz 15 Mayıs 2019 Bilgi kategorisinde sonsuz Astral Gezgini (107k puan)   yazdı
+11 oy
2 yorum 99 okuma
Karis 25 Mayıs 2020 Bilgi kategorisinde Karis Rüya Kurucu (96.6k puan)   yazdı
+14 oy
1 yorum 139 okuma
Karis 11 Mayıs 2019 Bilgi kategorisinde Karis Rüya Kurucu (96.6k puan)   yazdı
+33 oy
9 yorum 251 okuma
Karga 22 Haziran 2020 Durugörü kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (895k puan)   yazdı
+14 oy
6 yorum 261 okuma
sonsuz 9 Mayıs 2016 Bilgi kategorisinde sonsuz Astral Gezgini (107k puan)   yazdı
+17 oy
2 yorum 49 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...