Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
31 okuma
Fadimetk Rüya kategorisinde Karabasan (151 puan)  
Sabahın 7 sinde gördüm Korkuyla kalktım yemin ederim aklım çıktı en ailemden uzağa evlendim aramızda 1000 km var eşimle annemlere gitmiş oluyoruz normal zaman geçerken eşim le önümüze ortanca kız kardeşim her yeri açık şort ile uzanıyor eşim kalçası ı sıktı şakalaşır gibi ben orda bişey demedim odaya geçtim ama yalnız değiller babam teyzemler falan var yani onlar hiç birşey yokmuş gibiler ben kudurdum resmen odada ağlamaya başladım mesajla sen naptın diye uyarırken annem hazırlanmış geldi ne yazıyorsun diye telefonumu almaya çalışırken telefon boyuna doğru zikzak yapar gibi kırıldı elimde sen nasıl baldızına öyle yaparsın diye mesaj atıyordum annemden saklarken kırıldı al dedim anneme kırıldı işte derken yüksek sesle eşim kardeşim geldi annemi işe bırakmaya gidicek olduk Bi anda benim aklım hala orda sonra vücudum kaşınmaya başladı ama yırtıcak gibi kaşırken kardeşim abla ne bu kaşınma dedi bakim dedi bir açtı karnımın yanları irinli tırnak boyunda yara bir kaç tanesi patlamış kaşırken diğerleri irinli kaşısam patlıcak ama normal değil ve serçe parmağı şeklinde ben gibi ama yara ve hani sigara külü yanar yanar külü kalır ya solucan gibi öyle doktora gidelim falan filan derken korkuyla uyandım ne hikmettir saçma ama korkunç lütfen yorumlarmısınız teşekkür ederim şimdiden
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
Bana unuturma bu rüya ya yorum yazacağım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
bir yanım kabus demek istese de diğer yanım ikaz rüyası diyor , rüyanın başı günlük yaşamınıza vurgu yapıyor olması çok yüksek ve olası ,hoşunuza gitmeyen durumlar mevcut kırmızı çizgileriniz var ve bu çizgileri hiçe sayan bir çevre ile karşı karşıya kalmış olabilirsiniz yada karşı karşıya kalacaksınız , davranış olarak gözünüze batan 3. kişilere vurgu yapıyor olabilir ve  irinli kaşınan yaraları şuna yormak mümkün olabilir , sevmediğiniz kişilerin size kötülüğü dokunacak kişilerin yakınlaşmak ve size mesafe olarak yakınlaşması ve aynı ortamdan meydana gelecek sözel zararlar , tartışma , kötü söz duymak ,kötü sözlerin içinde kalmak başkasının yaptığı hoş olmayan duruma ortak olmak ,adınızın kötü bir konuda geçmesi gibi rüyanın anlamları olduğunu düşünüyorum dikkatli olmakta yarar var.

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 44 okuma
+8 oy
1 yorum 51 okuma
+14 oy
3 yorum 123 okuma
Güll1 4 Mart Rüya kategorisinde Güll1 Rüyazede (2.2k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 33 okuma
+4 oy
1 yorum 45 okuma
möcük 30 Mayıs 2020 Paranormal kategorisinde möcük Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 49 okuma
Eylülmls 19 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Eylülmls Karabasan (595 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 41 okuma
Damlaova 14 Mart 2020 Rüya kategorisinde Damlaova Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 57 okuma
hasekisultan 1 Ocak 2020 Rüya kategorisinde hasekisultan Karabasan (829 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 59 okuma
Aleyna41 23 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Aleyna41 Rüyazede (1.1k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...