Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
29 okuma
Bubilim Rüya kategorisinde Karabasan (76 puan)  
1 Rüyamda ev satin almisim suan ailemin oturdugu evmiş evde varliklar oldugu icin  evi biraktim  sonra bu evi fareler  basti okadar fazlaydiki pislik icindeydi kedilerde vardi
2 Ayriyeten bi dinazorun pesimde oldugunu gordum ondan saklaniyodum daha sonra kactim merdivenlerden ciktim
3 rüyamda aynaya bakiyorum ön dişlerim takmaymis cikmaya basladi geri takmaya calistim diger üst dişlerim dokulmeye basladi hepsi döküldu bi pecetenin üstune koydum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+3 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
1. Kısım için şunları demek daha uygun olacaktır , ev satın almak burada gelecek zamanına gelecek planlarına vurgu yapıyor olabilir senin yaptığın planlara karşı duran engellerin olduğu yönünde rüyan ; varlıklar ve fareler ve kediler  nazar , kötü enerji ( seni bunaltan seni strese sokan düşünce vesvese)
Senin önüne engel olarak çıkan kişiler (dedikodu , kötü söz arkadan konuşmak gibi) etkenlere yorumlamak daha doğru olacaktır.

2. Dinozor, gözünde büyütügün tehlike mi , yada aileni bir şey den mi korumak istiyorsun bu gibi konuların yansıması korkuların büyüyor ve bunu durdurmak senin elinde dış çevreden etkilenmeye başlamış olabilirsin tekrardan nuksetmis olabilir korkuların.

3.Diş dökülmesi de aynı şekilde aileye yorumlamak mümkün , siz ailenizi bir arada tutmak istiyorsunuz ayna burada dış etkenleri anlattı bana siz bir planın içinde olabilirsiniz kendi hayatınızı kurtarmak düzene sokmak gibi ve bunun üzerinden gelmedikçe korkularınız gün yüzüne çıkıyor , dişler aile fertlerini simgeliyor olabilir siz korumacı yapılandırıcı davranıyorsunuz siz korumak toparlamak istiyorsunuz ama bazı etkenler buna engel oluyor gibi ,biraz dinlenmeli ve analiz yapmalısınız sakın olmalı ve durumu kontrol altına almakta yarar var diyerekten rüya yorumunu sonlandırıyor um.
Bubilim Karabasan (76 puan)  
Agziniza elinize saglik simuy hanim  cok tsk  ederim
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
Rica ederim ama belli başlı ruhani sıkıntılar devam ediyor biraz daha gayret ederseniz iç dünyanızı temizleyeceksiniz sağlıkla kalın.
+5 oy
Eftelya Rüyazede (1.3k puan)  
Rüyada dişlerin dökülmesi sevdiğin birini kaybedeceğine işarettir. Bizzat yaşayan biri olarak çok net bunu söyleyebilirim. İlk 2 ön diş en sevdiklerini sonra sevginin sıralamasına göre değişiyor. Yakınında ki insanlara dikkat et. Onlarla tartışmamaya çalış. Mümkün olduğunca kavga vs gibi şeylerden uzak dur.

İlgili rüyalar

+9 oy
1 yorum 35 okuma
+4 oy
1 yorum 93 okuma
22 Ekim 2016 Rüya kategorisinde Kemalettin   yazdı
+3 oy
2 yorum 55 okuma
Güll1 19 Ekim 2020 Rüya kategorisinde Güll1 Rüyazede (2.2k puan)   yazdı
+5 oy
100 yorum 589 okuma
+12 oy
1 yorum 30 okuma
Bubilim 15 Mayıs Rüya kategorisinde Bubilim Karabasan (76 puan)   yazdı
+18 oy
1 yorum 30 okuma
+23 oy
2 yorum 47 okuma
Bubilim 14 Nisan Rüya kategorisinde Bubilim Karabasan (76 puan)   yazdı
+16 oy
2 yorum 42 okuma
Bubilim 10 Nisan Rüya kategorisinde Bubilim Karabasan (76 puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 44 okuma
+4 oy
1 yorum 36 okuma
+4 oy
2 yorum 54 okuma
Bubilim 1 Haziran Rüya kategorisinde Bubilim Karabasan (76 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...