Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
54 okuma
Eslemm Rüya kategorisinde Karabasan (557 puan)  
düzenledi
Rüyamda evdeyim masaüstü bilgisayardan birşeyler yapıyorum arkamda abimlerde izliyor hatta eski sevgiliminde günler önce atmış olduğu mesajı görüyorum ama bilgisayarı kapatmadan dayım ve dayımın eşiyle beraber çıkıyoruz evden.İki kat altta bulunan dedemin evine gidiyoruz dayım elimizde de birşeyler götürelim diyor bir kutunun içinde de parlak temiz kırmızı çok güzel kirazlar var kutu benim elimde ve aynı zamanda ayva yiyorum.Gideceğimiz evin kapısını çaldık kuzenim ve tanımadığım bir bayan kapıyı açtı ikisininde başında sarı peruk vardı biz tam girecekken yıllardır görüşmediğim halamın başında uzunca sarı bir peruk gördüm ve elinde kocaman bir tepsi tepsinin içinde hamurdan halka halka yapılmış yiyecekler vardı.Bende elimizde götürdüklerimizi ve kirazı mutfağa bırakmak istedim salondan geçerken hafif yeşil kavunlar üzerinden atladım mutfağa yetiştim amcamın eşinin leğende hafif çamurlu buğulu bir suda birşeyler yıkadığını gördüm.
Eslemm Karabasan (557 puan)  
Aynı zamanda merdivenden inerken eski sevgilime cevap vermek için telefonu alıyorum telefondan girmeye çalışıyorum ama giremiyorum ve telefonumun bir kenarı yanık gibi duruyor bunu da eklemeyi unuttum. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (276k puan)  
şimdi soru sorucam kişisel özel mesajlara kapalı üyemiz !
Eslemm Karabasan (557 puan)  
Buyrun sorun kusura bakmayın ayarları yapmamışım özel mesajlarıda açtım galiba.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (276k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
bilinçaltı olarak da incelene bilir bir rüya ,ama ben ufak tefek te olsa mesajları olduğuna inanıyorum , burada bilgisayar günü özetleme günü değerlendirme yaptıklarını gözden geçirme gibi konulara ev sahipliği yapıyor olabilir.Abinler de aynı şekilde hem ev hem iş hem okul hem özel hayat gibi konuları tekrardan değerlendirme de bulunuyor olman burada söz konusu. Kirazların anlamları genel ,kiraz uzun vadeli işere şahsen ben yorumlamam daha gündelik ve dönemlik mevsimlik iş ve kariyer gibi, yani üç dönem maddi yükseliş eline paranın geçmesi şeklinde dönemlik yükseliş ama uzun vadeli olmuyor genelde seni sevindirecek haberlere yorumlana bilir ya da olmlu bir iş için başlangıc olabilir , bakalım peşindeki simgeye  ha birde kutunun içinde ki anlam da aynı , bir şekilde alma verme dengesi var kazançlı bir kaç döneme giriş hem mutlu olup hem de mutlu ede bilirsin, ayva sağlam işlere işarettir vadesi kalıcı olabilir bu sizin hayattki adımlarınıza bağlı , ayva olgunlaşması zor olan bir meyve vadesi var demek ,yani iş mezun olmak ya da belge almak iş yeri açmak gibi dünyalık işlerin sağlmamlaşması için vadesi var ama olursa sağlam olur gibi ...
peruk ve hala kısmını değerlendirmek biraz zor ,peruk kararsızlığa yorumlana bilir , yapay olan elde yapılmış olan peruğu şu şekilde değerlendire biliriz ; sana karşı güzel gözüken karsız iş ,sana güzel gözüken kötü dost, kötü bir tavsiye ,seni ikileme sokacak bir durum ,söz veya kişilere yorumlana bilir iş sana uzatılıyor ama peruk ikaz olabilir. Kavun da aynı şekilde yükeliş olsada adımlarını sağlam atmalısın seni ve gözünü boyayan durumlardan sakınmalı mantğını kulanmalısın kavun da mevsimsel bir meyve ama ayva için aynı şeyi diyemeyeceğim acele edilen bir konu olabilir sana karşı diretlien yinede özel hayat ilişki, iş yaşam ev gibi konuları değerlendirmeye almalısın .


*RÜYADA KİRAZ;Rüyada kiraz görmek ve yemek, kolay ve çabuk hasıl olan fayda ve menfaate işarettir. Mevsiminde kiraz yemek, sıkıntıdan kurtulmaya, ahlak güzelliğine işaret eder. Kiraz ikramı başkasından gelecek rızka delalet eder.Rüyada kiraz yemek ise, sahip olmayı çok istediğiniz bir şeye sonunda kavuşacaksınız demektir.Rüyada kiraz görmek tabiri, müjdeli bir habere delildir. Kiraz yediğinizi görmek ise sizi çok seven bir dostunuzdan veya akrabanızdan hayırlı bir haber alacağınıza işaret sayılır.
Bir başka rivayete göre de: Rüyada kiraz görmek, kolay ve çabuk elde edilen faydaya ve hastalıkların gitmesine, ferahlık ve sevince işarettir. İyiliğinizden dolayı insanların takdirini kazanacağınız anlamına gelir. Kiraz yemek, uzun süre sahip olmak istediğiniz bir şeyi sonunda elde edeceğiniz anlamına gelir. Mevsiminde ise çok güzel kısmettir.Yine rüyada ayva görmek, güzel ve şanı yüce bir kadın ile tanışılacağına işarettir. Rüyada yeşil ayva görmek, sarısını görmekten daha hayırlıdır.
Rüyada ayva görmek ne demek rüya sahibinin hasta ise şifa bulmasına, hamile ise güzel bir çocuğunun olmasına işaret eder. Rüyada ayva ağacı görmek, faydasız bir arkadaşlığa; rüyada ayva sıkmak, kazançlı bir iş gezisi sonucunda para kazanmaya işarettir.
Rüyada ayva görmek ne anlama gelir büyüklük, saygınlık ve övgüye işarettir.

***soru öneri şikayet rüya ve yorumu ile ilgili soru ve görüşlerinize açığım.***

SEVGİYLE KALIN YAŞLI ÇOCUK (KOLEKSİYONCU)
Eslemm Karabasan (557 puan)  
Teşekkürler.

İlgili rüyalar

+6 oy
6 yorum 83 okuma
+18 oy
12 yorum 66 okuma
+17 oy
10 yorum 62 okuma
+19 oy
10 yorum 152 okuma
Nurrr 8 Mayıs Rüya kategorisinde Nurrr Rüyakar (3.4k puan)   yazdı
+16 oy
8 yorum 91 okuma
+2 oy
52 yorum 423 okuma
mustafaharputi 8 Mayıs 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 56 okuma
+5 oy
2 yorum 54 okuma
asiya 21 Haziran Rüya kategorisinde asiya Rüya Yorumcusu (12.7k puan)   yazdı
+5 oy
6 yorum 64 okuma
asiya 9 Haziran Rüya kategorisinde asiya Rüya Yorumcusu (12.7k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 39 okuma
denizdenizdeniz 29 Mayıs Rüya kategorisinde denizdenizdeniz Rüyazede (2.1k puan)   yazdı
+15 oy
1 yorum 38 okuma
sokcu 9 Mayıs Rüya kategorisinde sokcu Rüya Tabircisi (6.9k puan)   yazdı
+16 oy
4 yorum 49 okuma
Nurrr 5 Mayıs Rüya kategorisinde Nurrr Rüyakar (3.4k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.6k rüya

159k yorum

18.6k düş-ünce

6.6k üye

533 Aktif
6 Üye ve 527 misafir
Bugün : 12404
Dün : 26327
Toplam : 27941675
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...