Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+8 oy
68 okuma
sevda45666 Rüya kategorisinde Rüyazede (1.8k puan)  
düzenledi
Tam olarak konuya nasıl gireyim bilemedim ama başlayayım bir yerden. dün gece yatmak için uzandım yüzüm, yanağım sola doğru seğirdi uzun bir süre. içimde bi kuşku oldu internetten baktım sebebi ne diye. Bi kaç yere girdim ölümle ilgili şeyler yazıyordu. Ya biri ya da kendiniz ölümle sonuçlanacak gibi şeyler. sabaha kadar uyuyamadım içimde huzursuzdu. sabah oldu anneme anlatma ihtiyacı duydum. daha konuşmaya başlamadan annem dedi rüyamda sen ve kardeşin ölmüştünüz. ne yapacağımı bilmiyordum. her yer kalabalıktı ama benim düşündüğüm sizdiniz dedi. bende anne gece böyle oldu bende uyuyamadım dedim. o da bi şaşırdı bende gece huzursuzdum dedi. benimde aklıma takıldı. burdan fikir almak istedim.


bi de 2 gün önce bir rüya gördüm. saçlarım çok uzun ve ben gerçekten çok seviyorum kesmeye bile kıyamıyorum senelerdir hiç kesmedim. Rüyamda elime bir makas alıp dizlerimde olan saçımı omuzuma kadar küt kendim kesiyorum ama keserken buz gibiyim. hiç gibiyim. sonra diyorum bu kadar kısa kestim yetmedi mi? daha da mı keseyim? ağlamak istiyorum ama hiç gibiyim. sonra uyandım bunun anlamı nedir yorumlar mısınız?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+3 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Bazen evde kötü bir enerji olur ve tüm aile halkı bu kötü enerjiden etkilenip ölümlü rüyalar görülebilir veya ölüm düşüncesi gelebilir. Eğer işaret değilse ki umarım değildir bu şekilde yorumlayabiliriz. Sonuçta anne kız veya iki kardeş böyle ortak bilinçten etkilenebilir.

Saçlarına gelirsek saçlar düşünceleri yansıtır rüyalarda. Burada saçların uzun ve düşüncelerin çok. Bunları kesip atman aslında düşünmekten ve düşünceli biri olmaktan memnun olduğunu düşünmeden yaptığın şeylerden ise pişman olduğunu gösteriyor bence.
+1 oy
sevda45666 Rüyazede (1.8k puan)  
İşaret olduğunu nasıl anlayabiliriz? Eğer bu işaretse rüyanın gerçek olacağını mı çıkartmalıyım? Yorumunuz için teşekkür ederim. Ellerinize sağlık :)
+2 oy
Ekc23 Karabasan (476 puan)  
Rüyada saç kesmek ömrünüzü kısaltmak anlamına gelir kendi saçınızı kesmeniz de ömrünüzün kısalttıgınız anlamına gelir sağlığınıza dikkat ediniz

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 49 okuma
+3 oy
1 yorum 52 okuma
+2 oy
1 yorum 64 okuma
+24 oy
4 yorum 237 okuma
+13 oy
3 yorum 83 okuma
büşra deniz 25 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde büşra deniz Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 88 okuma
+4 oy
1 yorum 96 okuma
+6 oy
2 yorum 147 okuma
+7 oy
1 yorum 131 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.3k düş-ünce

7.7k üye

159 Aktif
2 Üye ve 157 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 22865
Dün : 27555
Toplam : 38348521
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...