Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
71 okuma
Şanslıxkelebek Rüya kategorisinde Karabasan (970 puan)  
Merhaba herkese.
Rüyamda bizim eve gelenler vardı fakat kendi evim değildi daha farklıydı. Kapının önünde ben otururken yanımda da küs olduğum bir kız arkadaşım var. Kapıdan bir erkek girdi kızın haberi varmış. Erkek bana selam verdi ve bana çiçek yolladığını söyledi. Ben görmedim dedim ve kız arkadaşım elinde çiçek ve bir kutudaki hediyeyi elime verdi. Hiç beklememiyordum. Çiçek tek bir güldü galiba tabi süslenmiş arkasında tülü ve üstünde takılı süsleri var güzel bir çiçekti rüyamda çok hoşuma gitmişti. Daha sonra yannda da bir hediye vardı. Açtım kutuyu çok güzel bir kolye çıktı. Üstünde yılbaşı ağacının birkaç şekli vardı. Altın rengiydi. Gerçekte benim böyle bir kolyem var ama aylar önce takmıştım yakın zamanda görmedim bile. Tabi hemen taktım,çok mutluydum. Üstündeki notu okudum çocuk güzel şeyler yazmış. Çocuk da bana geçmiş doğum günün kutlu olsun demişti. Doğum günüm de yakın zamanda değildi,kısa zamana da doğum günüm yok açıkçası. Daha sonra bu çocuk fazla yanıma gelmedi,hiç sarılmadı bazı zamanlar yanından bakarak geçtim sadece. Daha sonra bu çocuk bize kasa ile et getirdi. Kendi evimdeydim kapıyı açtım ve yere bir mavi kasa ile et bıraktı. içinde de dilimlenmiş güzel, kırmızı etler vardı. Konuştuk bana bir şeyler söyledi ama hatırlamiyorum. Çocuk tanıdığım biri değildi yeşil gözlüydü,kumral uzun saçlı bir erkekti. Daha önceden rüyada da tanımadığım biriydi ama bana hediye getirince tanıştık. Tanışmak için hediye almış bana. Rüyamda da yeşil ışıklar gördüm, çocuğun gözleri yesildi,yeşil bir elbise gördüm birinin üstünde.
Birde kolye sürekli boynumdan düşüyordu ve ben sürekli yeniden takııyordum. Sürekli tutuyordum. Ama kaybetmedim sürekli de taktım.
Yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler :).
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (302k puan)  
ben bu rüyayı yeni gördüm :) yorumlayacağım
Şanslıxkelebek Karabasan (970 puan)  
Peki bekliyorum teşekkür ederim:)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

+3 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (302k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyayı iki kısma ayırdım ilk paragraflar güzel gelişmelerin habericisi olabilir yakın bir vakite gizli bir hayranınla gerçek hayatta görüşme şansını elde edebilirsin , yeni bir haber duyacağın yönünde de olabilir ilk paragraflarda olumsuz bir öğe yok.

Mavi kasa et ;  iş ve finansal anlamlarda şansının döneceği ve bir fırsat elde edeceğiniz yönünde sizlere mesajı olabilir.
Yeşil ışık , bir dileğin yada istediğin arzuladığın bir konu hakkında sana uygun ortamın hazırlandığı konusunda mesaj veriyor olabilir , aşk sevgi gibi konularda gelişme olacağı gibi daha çok finansal anlamda bir yükselme olabilir bir fırsat doğuyor olabilir sizlere.
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (302k puan)  
Güzel bir rüya evet nazar değmesin bence :)
Şanslıxkelebek Karabasan (970 puan)  
İnşallah değmez maşallah diyelim :)
Diğer rüyama da bakar mısınız rica etsem :)
+3 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (302k puan)  
Gül ve kolye sana değer veren sosyal çevreye vurgu yapıyor olabilir,  gül ve kolye uzun zamandır görmediğin kişilere ve buluşmaya ayağına gelecek bir fırsata , manevi bir rahatlamaya son dönemlerin üzerinde bulunduğu kasvetli ruh halinden çıkmak gibi olumlu anlamları var .
+3 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (302k puan)  
Küs olduğun kız arkadaş ve tanımadığın bir erkek , beklenmedik şaşırtıcı haberler duymana bu dönemlerde sosyal çevrenle ilgili sorunlar yaşıyor isen beklenmedik karşılaşmalar tekrardan barışmak gibi seni sevindirecek olaylara da işaret edebilir.
0 oy
Şanslıxkelebek Karabasan (970 puan)  
Çok guzel hissettiren bir rüyaydı yorumladığınız gibi olması dileğim ile çok teşekkür ederim :))
+2 oy
Şanslıxkelebek Karabasan (970 puan)  
Puanımı tamamladim hemen yazıp geliyorum yeni rüyamı çok güzel yorumluyorsunuz  yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler :)

İlgili rüyalar

+9 oy
1 yorum 86 okuma
.Gülnar 25 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde .Gülnar Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 46 okuma
+3 oy
30 yorum 259 okuma
mustafaharputi 1 Ağustos 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı
+11 oy
1 yorum 55 okuma
Şahıs 3 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Şahıs Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 48 okuma
Aysegul27 19 Ağustos Rüya kategorisinde Aysegul27 Karabasan (470 puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 362 okuma
Esra şimşek 19 Mayıs 2020 İstihare kategorisinde Esra şimşek Karabasan (804 puan)   yazdı
+5 oy
45 yorum 384 okuma
mustafaharputi 3 Nisan 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 58 okuma
+13 oy
2 yorum 80 okuma
Şevval 4 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Şevval Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+9 oy
2 yorum 62 okuma
Melisacakim 1 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Melisacakim Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 78 okuma
Arşiv 30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (39.7k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.9k rüya

160k yorum

19.3k düş-ünce

6.8k üye

369 Aktif
7 Üye ve 362 misafir
Bugün : 6814
Dün : 24117
Toplam : 29445800
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...