Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+16 oy
59 okuma
yokkikimsehani Tabir kategorisinde Karabasan (804 puan)  
düzenledi
rüyamda hep yaşamak istediğim bir ilçedeymişim ve orada güzel bir evde kalabalık bir grupla sahur yapmışız bir kısmı ailem diğerleri arkadaşlarım. bu kısmı hep hayalini kurduğum bir şey olduğundan dolayı bilinçaltı olması yüksek ihtimal. sahurdan sonra evin hemen dışında ana caddeye bakan  bir bankın üstüne kıvrılıp biraz uyuyayım diyorum. benim dışarıda uyumama evdekiler şaşırıyor ama ben hep yaptığım bir şeymiş gibi onları susturuyorum. sonra kapının önünden kalabalık bir kadın grubu geçiyor bir konuda eylem yapıyorlar ama ne olduğunu anlamıyorum. yanlarına gidip hakkınızı aramanız güzel bir şey ama bu saatte insanlar uyurken çok yanlış diyorum. o sırada sinirleniyorum onları göndermek zor oluyor onlar gittikten sonra güneş iyice doğuyor gün aydınlanınca yaşadığımız evin hemen yanında terk edilmiş eski bir köşk varmış. iki adam köşkün karşısına geçmiş hazırlık yapıyorlardı. birinin elinde boyalar ve tuval diğeri de aydınlatma sistemi kurmaya çalışıyordu. yanlarına gidip neden binanın resmini yapmak için aydınlatma sistemi kurduklarını sordum en ince detaylarını görebilmek için dedi resim kısmıyla uğraşan beyefendi. çok sevindim ne kadar güzel bulduğumu ifade ettim ve oradan ayrıldım. kendi evime giderken aniden saçlarım bir örtüyle örtüldü, sadece başımı arkaya çevirip ressamlara baktım. konuştuğum ressam da bana bakıyordu göz göze geldik gülümsedim ve uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+1 oy
kuzgun Rüya Bilgesi (145k puan)  
Merhaba, öncelikle güzel hissettiren bir rüya demek isterim. Manevi bir değişim içinde olmalısınız, dileğiniz sahuru ortak yapmakmış rüyanızda gerçeklemiş evet muhtemelen bilinçaltı ama bilinçaltının size huzur verecek bir ortam sunması güzel. Yalnız orada dışarıda uyuma ayrıntısı hala o evde belki kalabalıktan belki tam oraya ait hissetmediğiniz den bir şekilde sizi dışarıda uyumaya sevk etmiş, belki de o kadın grubunun protesto yapmalarını başka türlü göremezdiniz :) içinizde bazı konulara karşı olan isyan o şekilde çıkmış olabilir ama susturmayı veya sizin tabirinizle onları göndermeyi bilmişsiniz. Evler insanların iç dünyaları olarak yorumlanır burada, eski virane köşk ve size ait olmasa da manen etkisi altında kaldığınız ama belki de pek farkında olmadığınız  manevi güzellikleriniz gibi hissettirdi. O köşke birilerinin bir ressamın tekrar değer katacak olması sizi sevindirmiş çünkü siz de o değerin farkındasınız ve muhtemelen o değer üzerinde durmayıp eskittiğiniz ama orada durması değil bir şekilde ortaya bir sanat eseri olarak çıkacak kadar kıymetli sadece bir ressam eli gerek :) Ve manevi  tamamlanışınız ( bana göre örtünmeniz sizde  onun anlamı) yakındır, hayrınıza çevirin.
kuzgun Rüya Bilgesi (145k puan)  
:) bunu yaşarken anlayacaksınız sanırım , rica ederim ...
0 oy
yokkikimsehani Karabasan (804 puan)  
çok teşekkür ederim. peki eski evin aydınlatılması öyle resmedilecek olması ve ressamın gülümsemesi? ressam yanına gittiğimde başını işinden kaldırmadı ama ben oradan ayrılınca beni izleyip gülümsedi.

İlgili rüyalar

+5 oy
2 yorum 96 okuma
+7 oy
40 yorum 329 okuma
mustafaharputi 9 Eylül 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.0m puan)   yazdı
+6 oy
40 yorum 282 okuma
mustafaharputi 9 Eylül 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.0m puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 97 okuma
dimit 20 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.5k puan)   yazdı
+7 oy
7 yorum 123 okuma
Eyja 8 Haziran 2019 Tabir kategorisinde Eyja Rüya Tabircisi (6.2k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 95 okuma
Kahin 24 Mayıs 2017 Tabir kategorisinde Kahin Rüya Ustası (65.2k puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 66 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (124k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 97 okuma
+4 oy
1 yorum 66 okuma
Rüyazede 29 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde Rüyazede Rüyakar (5.4k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 39 okuma
12 Eylül 2017 Rüya kategorisinde misafir   37 122 271 yazdı
+3 oy
1 yorum 96 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (124k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 77 okuma
Adams 30 Nisan 2020 Rüya kategorisinde Adams Rüya Tabircisi (8.1k puan)   yazdı
+3 oy
3 yorum 90 okuma
Hope 18 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyakar (2.5k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.4k rüya

161k yorum

20.3k düş-ünce

7.2k üye

436 Aktif
0 Üye ve 436 misafir
Bugün : 2163
Dün : 28259
Toplam : 32507096
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...