Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+16 oy
64 okuma
denizdenizdeniz Rüya kategorisinde Karabasan (925 puan)  
rüyamda kapının önünde bir köpek vardı. bu köpek aslında bizim köpeğimiz gibi tam olarak da değil eve almıyoruz onu . köpek siyah renkli ve hasta idi. yağmur yağıyor ve ıslanıyordu. ben çok üzülüyodum rüyada anneme köpeğe pişen tavuklardan verelim diyordum annemde tamam diyodu. gidip köpeğe veriyodum yiyordu. sonra içimden yağmurun altında sanki yere gazete serip içeri alsak ne olur zaten hasta köpek daha kötü olmasa diyordum. ama sonra uyandım. ( bu arada sevgilimden yeni ayrıldım bana çok çektirdi çok hatalar yaptı belki alakası vardır diye belirtmek istedim)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

+3 oy
kuzgun Rüya Bilgesi (144k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba evet alakası olabilir yada bana da öyle hissettirdi diyeyim. Sahiplenmişsiniz ama bir çeşit merhamet duygusuyla ve hala bilinçaltı onun rahatsız olması karşısında vicdanınızı sorguluyor. Aranızda ki ilişkiyi bilemiyorum ama gözünüzde veya bilincinizde zaten sizden daha aciz bir canlıya ( ama köpek insana sadıktır ve dostudur ) dönüştüyse sizin artık ona duyduğunuz duygu  tamamen merhamet olmuş, hakkınızda hayırlısını dilerim...
denizdenizdeniz Karabasan (925 puan)  
anladım çok teşekkür ederim :)
kuzgun Rüya Bilgesi (144k puan)  
rica ederim :)
+2 oy
Hypnos Rüya Bilgesi (172k puan)  
Rüyada siyah matem, hüzün ve kötümserlik gibi karamsar duyguları yönetir. Siyah aynı zamanda karanlığın ve korkuların rengidir. Bu yüzden tarotta da en kötümser ve ürkütücü kartlar siyah tonlarında resmedilmiştir. Kısacası, siyah karamsarlık hissettiğimizde ve ruhumuzun karanlıkta kaldığı zamanlarda gördüğümüz bir renktir.

Siyah aynı zamanda negatif enerjinin ve kendimizi kötü hissetmemize yol açan tüm negatif duyguların temsilcisidir. Bunun sebebi siyahın negatif enerjiyi en kolay absorbe eden renk olmasıdır. Tüm bunların yanı sıra rüyada görülen siyah olumsuz haberlerin, kötü gelişmelerin ya da hayırsız durumların temsilcisi olabilir. Rüyasında siyahı gören kişi onun temsil ettiği şeyden kaçmalıdır. Bir köpeğin rengini siyah gören gerçek hayatta ondan kaçmalıdır. Çünkü siyah ile gelen beraberinde negatif enerjisini ve tüm olumsuzlukları getirir. Siyah tüm renkler içinde en iç karartıcı olanıdır.
denizdenizdeniz Karabasan (925 puan)  
teşekkür ederim :)
+3 oy
Hypnos Rüya Bilgesi (172k puan)  
Siyah bir köpeğe ait bir rüya, ihaneti ve sadakatsizliği sembolize edebilir. Çok sık olarak, rüyalarımızdaki kara bir köpek de depresyon ve melankoliyi sembolize edebilir. O anda çok zor bir dönemden geçiyor olabilirsiniz ve tüm olumsuz duygularınız rüyanıza siyah bir köpek tarafından yansır.
denizdenizdeniz Karabasan (925 puan)  
teşekkür ederim :)
0 oy
denizdenizdeniz Karabasan (925 puan)  
çok teşekkür ederim. aslında merhamet var ama hani benden aciz bir canlı dediniz aksine beni sürekli kıran üzen kendisi.
0 oy
kuzgun Rüya Bilgesi (144k puan)  
umarım kırmaz artık :) evet onu derken içim cız etti neden öyle dedim bilmiyorum belki yanınızda daha güçsüzdü aslında bilemiyorum o tür davranışlar aslında bir çeşit savunma da olabilir

İlgili rüyalar

+11 oy
7 yorum 222 okuma
Likya 20 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde Likya Rüya Bilgesi (441k puan)   yazdı
+5 oy
38 yorum 299 okuma
mustafaharputi 3 Temmuz 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 45 okuma
Güzel4588 8 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde Güzel4588 Karabasan (983 puan)   yazdı
+12 oy
4 yorum 110 okuma
Kdjkdj 18 Haziran 2020 Rüya kategorisinde Kdjkdj Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 61 okuma
eirene 12 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde eirene Karabasan (366 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 20 okuma
eirene 13 Eylül Durugörü kategorisinde eirene Karabasan (366 puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 84 okuma
+5 oy
2 yorum 71 okuma
Gizgiz 29 Haziran 2019 Tabir kategorisinde Gizgiz Rüyazede (1.9k puan)   yazdı
+4 oy
3 yorum 60 okuma
+29 oy
3 yorum 122 okuma
Yıldız Tozu 21 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Yıldız Tozu Rüya Yorumcusu (16.1k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 51 okuma
asiya 18 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde asiya Rüya Yorumcusu (12.6k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.1k rüya

160k yorum

19.6k düş-ünce

6.9k üye

468 Aktif
0 Üye ve 468 misafir
Bugün : 6405
Dün : 22162
Toplam : 30136260
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...