Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+8 oy
16 okuma
yorum_isteyen önce Rüya kategorisinde Karabasan (354 puan)  
önce yeniden etikenlendirildi
merhaba karmaşık  rüya gördüm. Rüyamda öncelikle evdeyim liseden arkadaşlar kilolu arkadaşım ben iyi patates kızartırım diyor. ocağın başına geçiyor tava yerine plastik bir kap koyuyor(plastik sürahi gibi) bunda yapacakmış. ateşi açınca eriyor tabi , neyse erirken patatesleri atıp yapıyor bu. daha sonra ben tamamen eridiğini görüyom. bir ara ocağı sonuna kadar açıyom tavana kadar o mavimsi ateş rengi çıkıyor. şimdi raflar yanar diyorum yanmıyor. sonra arkadaş içeri götürmüş. çukur tabağa kızartmayı koymuş (çok bayağı var.)millet yemiş bende az yiyorum, tabağın yarı tarafı yeşilimsi patates yani daha olgunlaşmamış ben olgunlaşmış kızarmış yerinden yiyorum. yerken ağzımdan plastik çıkıyor tükürüyorum.  sonra dışarı çıkalım  diye tutturuyor yeğenlerim ve yeğenimi bisiklete bindiriyorum. vs. burada hatırlayamadığım sahneler var. daha sonra ilkokuluma benzeyen bir yerde sıraya girmişiz, ama universite arkadaşlarımla. (hani müdür konuşma yapar sonra içeri girilir ya öyle bir ortam) .liseden beden hocam ve yanında biri beni çağırıyor. ben de merdivenden çıkıp yanlarına gidiyom bana şu bilgisayara bir şey yapacaksın diyorlar ağ,format vs bayağı teknik konular konuşuyoz. ben de uni de bu konularda en çalışkan arkadaşım varken beni niye çağırdı diye düşünüyom. içimden yaparım diyorum .(bilgisayar bölümü okudum).benim elimde bir cd var ya onlar veriyor ya ben getiriyorum. neyse sonra ev gibi ortama gelmişim uniden bir arkadaşı görüyom ona diyorum ki bunlar bana bir şey atacaktı ama atmadılar diyom elimde beyaz kağıt üstünde liste hatta sayılar vs var. neyse en altta bir sıra boş bunu fakslayacaklardı vs diyom.(beden hocası ve yanındaki adam faxlayacaklardı) o da diyor git faks makinesine orayı (yazılmamış boş sırayı )tut yazar vs. diyor. daha sonra o odada herkes bir şey arıyor. 5,6,7, belki 10 kişi bir şey arıyor kanepe arkalarına vs. bakıyorlar oda büyük bu arada.  daha sonra sağ alnımda(kulak ve saça yakın kısım yani) 3,4 tane sivilce,sivilcenin olduğu kısım pembeleşmiş, başları oluşmuş sarı gördüm. patlatmadım galiba elledim. uyanıp kalkınca aynaya baktım sivilcem yoktu.
ben genelde rüyamda okul,hoca(öğretmen),eski arkadaş üçlüsü görüyom. dün uni de derse girmiştim rüyamda misal. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. @karga @üstat

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

0 oy
Üstat_Simuy_Alaca önce Rüya Bilgesi (229k puan)  
Rüyanız için şunları demek daha doğru ,siz sürekli aynı objeleri görüyor iseniz bu rüyalar haberci değil demektir bilinç altı yine aynı şekilde bu simgeleri sık görüyor isen haberci de olabilir ,ama ben rüyanızda günlük rutin işlerde kendi yorumunuzu kattığınızı fark ettim dünyevi günlük işlerde kendi tarzınızda evde olsun çevrenizde olsun kendi tarzınızca kendi yorumunuzu katarak bir takım işler konuşmalar yapıyor olabilirsiniz rüyanız zihninizi anlatıyor biraz da . uzun rüyalar için hep derim ki bazı uzun rüyaların anlamı olmuyor haberci rüyalar genel manada kısa ve öz oluyor simgeleri çok belirgin oluyor ,yaşınızı bilmiyorum ama , yaş ilerledikçe bir takım zihinde ve bedende değişimler olur olgunlulaşırken bazen bu dönemlerde çok enteresan rüyalar görürüz bu zihniniz de iyi çalıştığı yönünde olduğunu göstertir bize ,rüyada durum karmaşası var bi yandan yapmaya çalışyorsunuz bir yandan yakıyorsunuz bu aralar çevre açısından strest altında kalmış olmanız yüzünden rüyalar normeldir bilgisayar oyunu aşırıı tv izleme fazla hayal kurma aşırıya kaçan her alışkanlık bu tarz rüyalar doğurur rüyanız için bahsetmek istediklerim ve eklemek istediklerim bunlar haberci değil ama günlük yaşamın izleri mevcut.
yorum_isteyen önce Karabasan (354 puan)  
Rüyalarımda okul ,eski arkadaş ,lise, üniversite ,ilkokul arkadaşlarımı görsemde  öğretmenleri görsemde hep farklı olgu, olay vs var ve hep bir öncekine göre farklı bir şekli oluyor. Ben de anlamı var diye düşündüm. Tv,vs izlemiyom evden uzak aparttayım,oyunda oynamıyorum ,uni vs biteli çok oluyor.  Hatta dün ilk kez rüyamda cd,dvd görmüştüm. Bugünde gördüm. Kızkardeşim cd veriyor düğün cd si çalıştır izleyelim vs diyor. Yuvasına sokmaya çalışıyordum.
yorum_isteyen önce Karabasan (354 puan)  
Bir de hep aynı tarz rüyalarda haberci rüyalar vs diyorlar ondan dolayı merak ettim . Örneğin bir rüyada derse geç giriyom unide,birinde tam zamanında hoca ders anlatıyor ,birinde bayan hoca bana tokat atıyor, birinde erkek öğretmdn görüyorum. Birinde rüyamda deney laboratuarundayız. Birinde hocam yemek yiyor birinde hocam namaz kılıyor,birinde sınav zor sorulmuş,ben yapamıyom, birinde sorular çok kek . Arkaşlar bazen benden yardım istiyor,bazen koridordayız.Vs. Vs uzar gider.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 34 okuma
eaamia 4 Mart 2020 Rüya kategorisinde eaamia Karabasan (809 puan)   yazdı
+1 oy
3 yorum 65 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (39.0k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 60 okuma
dimit 15 Ekim 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (3.1k puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 20 okuma
Bubilim 4 gün önce Rüya kategorisinde Bubilim Karabasan (437 puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 159 okuma
+11 oy
1 yorum 72 okuma
14 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde misafir   20 94 252 yazdı
+4 oy
2 yorum 81 okuma
Yaren1989 13 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Yaren1989 Uzman Yorumcu (28.4k puan)   yazdı
+14 oy
2 yorum 99 okuma
Sirius 2 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Sirius Karabasan (840 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 144 okuma
+12 oy
1 yorum 64 okuma
Karga 8 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (843k puan)   yazdı
+11 oy
1 yorum 109 okuma
dimit 6 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (3.1k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 58 okuma
dimit 6 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (3.1k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.2k rüya

157k yorum

18.0k düş-ünce

6.3k üye

148 Aktif
0 Üye ve 148 misafir
Bugün : 4748
Dün : 21610
Toplam : 25731963
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. Üstat_Simuy_Alaca Üstat_Simuy_Alaca - 82 e
  2. Karga Karga - 53 e
  3. Nurrr Nurrr - 45 e
  4. Moonlightbae Moonlightbae - 21 e
  5. sokcu sokcu - 18 e
  6. SAMİGALAKSİ SAMİGALAKSİ - 17 e
  7. Tellitoka Tellitoka - 11 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...