Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+11 oy
27 okuma
Bubilim Rüya kategorisinde Karabasan (410 puan)  
Rüyamda ev sahibi oldugumu gordum ev kucuktu 1+1 ama tam benlikti ferahti  evi incelerken bitane kapi gordüm ahşaptan merdivenler vardi merdivenleri ciktim tavanarasina geldim zemin yemyesildi karsilikli iki pencere vardi  aydinlikti yerden geniş ama üsten cok dar bi tavanarasiydi arada bi genisliyodu boş icki siseleri gordum onlari kaldirdigimi hatirliyorum burasi cok genis felan diyodum icimden burayida degerlendiririm diyodum ama tavani alcakti bazen surunmek zorunda kaliyodum orda bitane adam para karsiliginda benimle birlikte olmak istedi ve oldu  daha sonra ben yine ahşap kalin ağac dali gibi merdivenlerden inip evime geldim
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (233k puan)  
Yoğunum ama iftardan sonra bakacağım ,yorumsuz bırakmam konuşuruz zaten rüyanın üzerine uzun uzun .
Bubilim Karabasan (410 puan)  
Olur simuy hanim Allah kabul etsin gorusuruz

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (233k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
tekrardan merhaba rüyada görülen evi ,şu şekilde değerlendirmek daha doğru olur diye düşünüyorum,evin küçük olması ve ferah olması ilk izlenimde sizden tam ve artı oy almışa benziyor ilk izlenim ve onaylama rüyada olumludur, demek ki zihninizin ev hanesinde ve gerek gerçek yaşam olsun bir çıkış yolu arama , bulunduğu sorunları çözümleme farkındalık, ve harakete geçme gibi faliyetler zihniniz için gerçekleşmiş olabilir sorunu bulma çözümleme ve üstesinden gelme gibi ev için gerçekten bir yol bulma hazırlığı diye biliriz. tavan yada çatı katı için şunu ön göre biliriz ahşap merdivenlerle birlikte sizi yıpratan bir konun delalat ettiği yönünde ama bu rüyada garibime giden bir olgu oldu tabi siz artık uyanıksınız bir şeyleri fark etmiş ve düzeltmek için keşif yapıyorsunuz sanki bu rüya için güzel bir başlangıc olmuş , karşılıklı pencere iletişim olarak değerlendirelim siz birilerine başvurmak yada dert ortağı gibi yükünüzü hafifletecek kişiler le aynı ortamda bulunmak danışmak istiyor da olabilirsiniz ,yada arıyor olabilirsiniz bu mümkün de olabilir olmayada bilir zihninizdeki karmaşanın sizi yıpratan şeyi arıyorsunuz bu rüyada , ve buluyorsunuzda islam dinine göre değerlendirisem içki şişeleri , pişmalığa ,üzüntüye gafil avlanmaya ,yalancı düzenbaz kişilere sizi yıpratan üzen olaylara dayanır ,rüyanın sonu şeytani yani rahmani olmayan sembolere dayanıyor sizi dünyevi açıdan sıkan bir konu var ,yaşlı adam ve birliktelik yönlendirmelere sizi yönlendiren kişilere olaylara sizi peşine sürükleyen bir şekilde kötü olmanızı isteyen kişilere dayanıyor değerli okurum demem o ki rüyanız iki kısımlı 1. perde ve 2 . perde siz zihin evinizde bir yüzleşme yaşamış durumdasınız ,

1.perde de istekleriniz tam ve net ferahlık ve fazlasını istemediğiniz huzur , iki pencere bu da sosyal ve aile yaşantısının hayalinizdeki ve kalbinizdeki gibi olması , ama 2.perdede gerçeklerle yüzleşme var sizin değerinizi aşağı çeken objeler cinselik para karşılığı ve içki şişilereri bu size zarar veren ana maddeler olabilir bu konuda dikkat etmekte yarar vardır dönüm noktası diyemem ama artık uyanmalısınız, sizi aşağı çeken kişiler ve sözler olabilir yönlendirmelere kulak asmayın hedefinizden şaşmayın size ilgi duyan bey her kim ise ,bu birliktelik iyi olmaya bilir gizli unsurlar mevcut gibi iyi gözüküyor ama değil gibi çünkü ahşap bir merdiven dayansıksızlığı birazda işe yaramaz ve kötü kişileri daha çok simgeler hayırsız işleri ve kişileri kendi yolunuzu bulun ve kendi iç dünyanızı takip edin size karşı gizli hayranlık besleyen kişi hayırsız olabilir biraz da haberci bir rüya fenalığı dokunan kişiler çevrenizde ama size uzak gibi yakınlaşa bilirler para karşılığı bir ilişki dinen de olumsuz bir mana ya denek geliyor tehlikelre karşı dikkatli olun duygusal bağı bırakıp mantık ile haraket etmek inanın ki yararınıza olacak tır.
Bubilim Karabasan (410 puan)  
Cok tsk ederim simuy hanim bu aralar ciddi psikolojik sorunlarim var oyle boyle deil ésim zararli olan gorusmek istemedigim herkesle gorusmeye zorluyo en son eltimin ifrasina ugradim ondan taraf cikti hayatimdan ciksinlar istiyorum bi turlu eşim kabul etmiyo onlara cok deger veriyo bunalima girdim cevremde iyiligimi dusunmeyen okadar insan varki elim kolum bagli napcami sasirdim
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (233k puan)  
bu anlatıklarının hepsi rüyana yansıyor , ama sana ikazım ve uyarım yabancı kişiler ile arana mesafe koy güvenmediğin kimseyle konuşma rüyan öncesinin öngörüsü ,bu rüyan için gerçekten sana şunu söylemek isterim sessizliğe çekil, biraz sakinleş ve odaklan 5 tane cümle kuruyorsan 1 tane cümle kur eşine ve çevreye karşı kendi içine dönmek sesizleşmek onları kışkırtan duyguları bir nebze durdura bilir haksızlığa uğradığını bildiğin an ise kendini savun hiç bir kadın bu dünyada ezilmeye ve hor görülmeye gelmedi kendi kişisel hak ve özgürlüklerini mutlaka gözet inretnetten bir kadın olarak hukukta ki hak ve özgürlüklerine bak bu sadece senin kişiliğin için bir ikaz çünkü rüyada ki pencere de aynı şekilde senin gibi diyor çıkış yolu aramalı ve bulmalı .ALLAHTAN ümit kesilmez kendi iç güvenliğini ruh zihin ve pskolojik güvenliğini koru zihnin ve bedenin bir anne olman için bir birey olman için sana gerekli.
Bubilim Karabasan (410 puan)  
Cok tsk ederim Allah razi olsun simuy hanim bi sure sakinlesip kendi halime kalicam  biraz kafami dinlicem dediklerinizi yapicam olacaklara bakicam yoksa kafayi tirlatmak uzereyim  Allah herseyin hayirlisini versin

İlgili rüyalar

+13 oy
5 yorum 108 okuma
+7 oy
1 yorum 52 okuma
+5 oy
1 yorum 61 okuma
23 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Kaya   3 6 yazdı
+5 oy
3 yorum 318 okuma
22 Mayıs 2019 Durugörü kategorisinde Maskeli Kraliçe   yazdı
+7 oy
3 yorum 83 okuma
Demrod 3 Ekim 2020 Rüya kategorisinde Demrod Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+24 oy
2 yorum 43 okuma
Bubilim 17 Nisan Rüya kategorisinde Bubilim Karabasan (410 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 33 okuma
Suspiria 28 Ocak Rüya kategorisinde Suspiria Karabasan (818 puan)   yazdı
+13 oy
1 yorum 16 okuma
+9 oy
2 yorum 16 okuma
sokcu 4 gün önce Rüya kategorisinde sokcu Karabasan (188 puan)   yazdı
+15 oy
1 yorum 19 okuma
+14 oy
6 yorum 52 okuma
+16 oy
2 yorum 44 okuma
Bubilim 30 Nisan Rüya kategorisinde Bubilim Karabasan (410 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.2k rüya

157k yorum

18.1k düş-ünce

6.3k üye

185 Aktif
0 Üye ve 185 misafir
Bugün : 5437
Dün : 25061
Toplam : 25861752
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. Karga Karga - 39 e
  2. Tellitoka Tellitoka - 23 e
  3. Hypnos Hypnos - 20 e
  4. Mine Kızılaslan Mine Kızılaslan - 19 e
  5. denizdenizdeniz denizdenizdeniz - 19 e
  6. sokcu sokcu - 15 e
  7. Üstat_Simuy_Alaca Üstat_Simuy_Alaca - 13 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...