Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+20 oy
155 okuma
Tellitoka Rüya kategorisinde Rüya Kurucu (81.9k puan)  
düzenledi
Rüyamda şuanki oturduğumuz evdeyken annem birden içeri geliyor ve taşınacağimizi söyluyor. Yeni evimiz icin yozgat sorguna gidecekmisiz eski evimiz Ankarada. Ben anneme Ankaraya olan uzakligini soruyorum annem  1 saat diyor sonra yozgat sanki  baska bir sehir degil de ankaranin bir ilcesiymis gibi konusuyor, bende Ankaranin sorgun ilçesi galiba diyorum.. Annemin tasiniyoruz dedigi o gece hepimiz  gece giymek icin birèr parca pijama takimi alip terasli 2 kati bize ait olan eve gidiyoruz. Baska hic bir sey almiyoruz diger esyalarimizi daha sonra getirecekmisiz. Ben anneme soruyorum anne teras kat kac odali diye bana 9 odali diyor ben sasiriyorum sadece ust kat nasil 9 odali olabilir alt kattada bir okadar oda varsa napacagiz okadar fazla odayi diyorum nereye geldik biz diye dusunuyorum ama ayni zamanda aile mutlu gorunuyor tasinma olayi icin... O gece hic bir esyamizi yeni eve tasimadan sadece gece yatmak icin getirdigimz pijama takimlarini giyiyoruz. Ruyam ya bu kadardi yada devamini ben hatirlayamadim.:)))))) yorumlarsaniz sevinirim...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+2 oy
Hypnos Astral Gezgini (175k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Yeni bir eve taşındığımız rüyalar ilahi, ruhsal dönüşüm ve geçiş süreçlerini sembolize eder. Bu rüyalar şimdiki benliğimizle gelecekteki “biz” i köprüleyen sembollerdir. Yeni bir eve taşındığımız rüyalar genellikle bu geçişi yapmaya karar verdiğimiz zamanlarda göreceğimiz rüyalardır. Bir başka deyişle, değişimi kucakladığımızda ve artık değişim için hareket etmeye karar verdiğimizde yeni bir eve taşındığımızı rüyamızda görürüz. Aslında rüyada gördüğümüz “eski evimiz” terk ettiklerimiz ve bıraktıklarımızı sembolize ederken taşınacağımız “yeni evimiz” bu değişimde karşımıza çıkacakları temsil eder.

Bazen rüyada yeni eve taşınmak geçmişin çalkantılı sularından uzaklaşarak yeni bir geleceğe adım atmayı sembolize eder. Bir başka deyişle, bu rüyalar yeni için eskiyi terk etme ve geçmiş set çekme rüyalarıdır. Yeni eve taşınma rüyaları aynı zamanda çoğu zorluğun aşılabileceğini gösterir. Bu tip rüyaları genellikle geçmişte kalarak bazı sorunları halletmeyi değil, her şeyi bırakıp yeni bir şeyi kucaklamayı seçtiğimiz zamanlarda görürüz. Fakat bu rüyaların yorumlanması için rüyadan aldığımız etki ve enerjiye de bakmalıyız. Yeni taşındığınız ev sizde güzel duygular mı uyandırdı yoksa kasvetli miydi?

Bilinçaltımız genellikle iki durumu ya da iki süreci birbirine bağlamak için rüyamızda bir taşınma senaryosu yaratır. Buradaki “taşınma” eylemi aslında eskiden yeniye geçiş mesajıdır. Bazen bir engeli aşma, bazen iki bağlantı noktası arasında bulunma ya da ruhsal olarak bir durumdan başka bir duruma geçiş yaptığımızda karşımıza çıkarlar. Bu tip rüyalarda gördüğümüz her birey aslında günlük yaşamımızdaki bir arketipi ya da olayı temsil eder
0 oy
Tellitoka Rüya Kurucu (81.9k puan)  
Aynen tesekkur ederim guzel yorumunuz için :)))) hayatimda bir donusum ve yeni şeyler şart olmustu zaten

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 105 okuma
+3 oy
1 yorum 53 okuma
Müslüman 27 Ekim 2021 Rüya kategorisinde Müslüman Karabasan (19 puan)   yazdı
+8 oy
40 yorum 459 okuma
mustafaharputi 17 Ağustos 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 173 okuma
Rossess 6 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Rossess Rüya Tabircisi (6.8k puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 208 okuma
Likya 19 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Likya Rüya Bilgesi (454k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 142 okuma
Çeçen 26 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Çeçen Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 87 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Astral Gezgini (215k puan)   yazdı
+1 oy
2 yorum 142 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Astral Gezgini (215k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 101 okuma
23 Haziran 2019 Tabir kategorisinde Evin   yazdı
+11 oy
2 yorum 138 okuma
Hope 26 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyakar (2.2k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 85 okuma
+4 oy
2 yorum 83 okuma
11 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Ömer   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.3k düş-ünce

7.8k üye

213 Aktif
0 Üye ve 213 misafir
Bugün : 16389
Dün : 20284
Toplam : 38566609
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...