Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+27 oy
426 okuma
Bubilim Rüya kategorisinde Rüyakar (4.0k puan)  
Rüyamda kalabalik bi arkadaş ortamindaydim  hepimizin ayakkabilari cikolatadandi benimkinin yan taraflarini yemistim acik duruyolardi  sonra tanimadigim bi erkekle iştahla iki tabak pilav yedim cok lezzetliydi daha sonra annem ben anneannem üçümuz bi eve temizlige gidiyoduk kucuk bi evdi bayir aşagi duruyodu inerken ayaklarim kaydi ama düzelip evin kapisina geldim evin sahibi adam anneme bi bardak cay verdi  sonra eve girdik ev cok pis  karanlik bi evdi pencereleri parlatip temizlerken uyandim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

8 Yorum

+10 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (459k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
rüyanın giriş kısmı baya çizgi film tarzında :) ayakablıların çikolatan olmasını , bu dönemlerde duymak istediğin duyuncada şaşırıp mutlu olmak istediğin konulara yormak mümkün olabilir, sevdiğin ya da seveceğin bir hadise ,rüyalarına çikolattadan ayakkabı misali giriyor olabilir,yani güzel bir haber duymaya  ihtiyacın var gibi duruyor.

tanımadığın erkeklede pilav yemek hemen hemen mana olarak bana aynı geldi, duyacağın haber, sevdiğinden gelen bir haber mevcut olabilir, pilav yemek rüyalarda olumlu bir simgedir, bir iş için çabalıyor isen olmasını dilediğin bir konu varsa ,onun için evren çalıyor gibi gerçekleştirmek için ama dikkate alınması gereken konular da var , dileğin isteğin gerçek de olabilir ama iddelleri gerçekleştiren bizim çabalarımızdır, isteğin gerçek olmazsa eğer ,tekrardan gözden geçirmekte yarar var bazı istek ve dilekler gerçek olmaya bilir koşullar da uygun olmaya bilir rüyanda anladığım kadarı ile gerçekleşmesini beklediğin bir durum varmış gibi.

çay verilmesi de ,çevresel etkenlere yoruyorum çevreden gelecek güzel enerjilere ,rüyayı toparlamak özetlemek gerekirse üzerinde yoğunlaştığın konu her neyse hem çevrenin desteğini almak, hem kazanmak ,kazançını paylaşmak , evi temizlemek ise zorluklar ,zorluklara karşı verdiğin tepkiler, aşmak ilerlemek isediğin bir konu var ise çevrenin de desteğini görmek istiyorsun, ama hala olumsuz düşünceler mecvut olabilir , bu rüyan biraz çevreden kişilerden beklediğin destek o desteği görmek yönünde.
Bubilim Rüyakar (4.0k puan)  
Cok tsk ederim elinize saglik simuy hanim
+8 oy
yorum_isteyen Rüyakar (3.2k puan)  
Bende rüyamda yere oturmuş kaşıkla tencerede hatta düdüklü tencere de yemek yiyordum. Yemekte bezelyeli mı desem,patates mı desem ,pırasa mı desem yani sulu bir yemek. ekmek bakılacak yemek  hatta banmış bile olabilirim  rüyamın içinde.  Ablamı ve kız kardeşimide gördüm.  Yorumlayacak var mı?
yorum_isteyen Rüyakar (3.2k puan)  
birde kulaklık var .pahalı olur diye düşündüm.
+8 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (459k puan)  
son zamanlarda çevrende dikkatini çeken konulara eyilim gösterte bilirsin, isteklerini almak için hakarete geçeceğin dönemi işaret ediyor olabilir ,iş konusunda haber bekliyor isen gelmesi yakın olabilir ,bir iş konusunda sende yüksek performans istiyor olablilerler , ailenle ilgili konular gündeme gele bilir.
+3 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (459k puan)  
Rica ederim ne demek sana yorum baya vermişim rüyalarını takip ettiğim için yorum yazarken biraz zorlandım konuştuğumuz önceden konustugum konuların hala izleri var mevcut yani devam eden süreçleri anlatıyor.
+8 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (459k puan)  
mesajlardan iş özel hayatınız yaşıınız ile ilgili sizi de rahatsız etmeyecek kadar bilgilere vakıf olursam rüyaları incelemede yine yardımcı olacaktır enazından ileriye dönük konuları daha yakınen bakarız gönlüm el vermedi çok sıradan yorumlar olmuş olabilir ,ama bu sıralar pek musait olamıyorum . yorum için nasıl düşünuyorsanız her konuda başvura  bilir yorumum için düşüncelerinizi belirte bilirrsiniz
Bubilim Rüyakar (4.0k puan)  
Işallah hayirliya cikar bu aralar hep aklimda kalan net ruyalar goruyorum
+3 oy
Önay Akın Rüya Görüşmecisi (34.6k puan)  
Düşüncedeki rüyayı yorumlayayım:
Evinde kullandığın, işine yarayan fakat beğenmediğin eşyalar var. Yenisini almak aklından geçiyor. Belki de evini beğenmiyorsun. Cebini zorlamayacaksa, al gitsin. Yoksa tasarruf yapmak senin hayrına olacak.
+8 oy
Önay Akın Rüya Görüşmecisi (34.6k puan)  
Ya senin aldığın bir karar ya da ailenle beraber aldığın bir karar mevzuubahis.
Lakin bu karardan ailen pek memnun değiller.
+3 oy
yorum_isteyen Rüyakar (3.2k puan)  
yani şuan aparttayım ama ketıl almayı düşünüyorum. alsam mı bilemedim. çay içmek için . başkada aklıma gelmedi teşekkür ederim. yorumunuz için.

İlgili rüyalar

+15 oy
1 yorum 117 okuma
ruyacıı 18 Eylül 2020 Rüya kategorisinde ruyacıı Karabasan (54 puan)   yazdı
+11 oy
2 yorum 251 okuma
Turna 25 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Turna Rüya Tabircisi (6.7k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 263 okuma
Esma 16 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Esma Rüya Tabircisi (7.8k puan)   yazdı
+3 oy
3 yorum 160 okuma
Bubilim 19 Haziran 2021 Rüya kategorisinde Bubilim Rüyakar (4.0k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 139 okuma
Yulaf 6 Ocak 2021 Rüya kategorisinde Yulaf Rüyakar (3.1k puan)   yazdı
+10 oy
1 yorum 162 okuma
Eyja 26 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Eyja Rüya Yorumcusu (17.5k puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 268 okuma
Bubilim 6 Temmuz 2021 Rüya kategorisinde Bubilim Rüyakar (4.0k puan)   yazdı
+5 oy
5 yorum 263 okuma
+4 oy
1 yorum 304 okuma
ferdi hazer 2 Ağustos 2021 Rüya kategorisinde ferdi hazer Rüyazede (1.6k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 232 okuma
Burchina 7 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Burchina Rüyakar (2.2k puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 198 okuma
Ensar 28 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Ensar Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+1 oy
2 yorum 224 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.9k düş-ünce

7.8k üye

173 Aktif
1 Üye ve 172 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 7181
Dün : 12380
Toplam : 47600466
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...