Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+11 oy
31 okuma
Moonlightbae Rüya kategorisinde Rüyakar (3.0k puan)  
Öncelikle bu rüyayı ben görmedim rüya kuzenime ait anlamini cok merak ediyor ben de bir hayli merak ettim ve şaşırdım üstelik benim siteye yazdığım rüyaya az da olsa benziyor zamanlama da yakin o benden bir yahut iki hafta önce görmüş.  Benim gördüğüm rüyada da bir erkek vardı hiç tanımıyordum bana kendimi çok farklı hissetirmişti sanki başka bir dünyada gibiydik (cennet )bunlari uzun uzun yazmıştım Üstat rüyama icin hissetiklerini yazdı onunda bir yorumu yoktu  hatta merak edenler onu da okuyabilir yeter ki şu iki rüyayı çözelim gerçekten merak ediyoruz yorumlama kabiliyeti iyi olan biri varsa bunu yorumlar umarım...                              "Rüyamda bir masada oturmuştuk ve biri sağımda oturuyordu beyaz tenliydi ve dirseğine yakın kisakol giymisti elimi tutmustu ve birakmiyordu öpüyordu alninin uzerine  koyuyordu ben ise karşiya doğru ya da onun eline bakiyordum hic yuzune bakmiyordum ama erkekti anlamistim cok merak ediyorum..." He bir de yüzü çok parlaklık görememiş sanırım o bunun bir peygamber olduğunu düşünmüş. Sadece olabilir mi diye sordu ben de bilemiyorum dedim... Bir fikri olan var mı?..

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+2 oy
Karga Rüya Bilgesi (825k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyada anladığım kadarıyla kuzeninin büyük saygın bir durumu oluşacak. Veya bu duruma ihtiyacı var. Elinin öpülmesi onaylama ve hüküm isteğini gösteriyor. Belki değer verdiği kişiler tarafından bu sağlanacak veya sağlanmasını istiyor olabilir. Yakında tanışacağı ve saygı duyacağının birinin onayını ve ona biatını da kazanabilir. Gayet olumlu bir rüya bence.
+2 oy
Moonlightbae Rüyakar (3.0k puan)  
Ohooo yoruma bak♡ kuzenim çok sevinecek bu arada onun gördüğü bütün rüyaların anlamı hep iş ve kariyer hayalleri ile ilgili çıkıyor çok şanslı gerçekten, yorum için çok teşekkür ederim Karga çok iyi yorumlamışsın harikaaa♡
+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (213k puan)  
Manevi açıdan değer görme ,sevilme gibi hayatının anlam kazanmasını istediği , hatta dönüm noktası gibi , hayatına yön verecek bir kararı gerçekleştirmek istediği gibi hayatına temiz ve berrak bir yönden devam etme isteği , dileğine icabet olunacağı yönde , İlahi bir müdahalenin var olabileceğine , sevilmekten öte saygı duyma saygı duyulma mertebeden öte çoğunluk saygısı ve çevre genişliğine delâlet edebilir rüyanız hayrolsun.

İlgili rüyalar

+13 oy
4 yorum 50 okuma
+7 oy
1 yorum 78 okuma
+10 oy
1 yorum 65 okuma
Canangungoren 26 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde Canangungoren Karabasan (994 puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 143 okuma
Esirawiab 21 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Esirawiab Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 48 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Uzman Yorumcu (33.2k puan)   yazdı
+10 oy
5 yorum 5.5k okuma
OT 31 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde OT Rüyazede (1.6k puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 62 okuma
+5 oy
2 yorum 73 okuma
Ceyhun 1 Şubat 2020 Rüya kategorisinde Ceyhun Rüyazede (1.1k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.1k rüya

157k yorum

17.6k düş-ünce

6.2k üye

127 Aktif
0 Üye ve 127 misafir
Bugün : 2713
Dün : 22370
Toplam : 25339280
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. Karga Karga - 68 e
  2. Üstat_Simuy_Alaca Üstat_Simuy_Alaca - 47 e
  3. Rüyalandım Rüyalandım - 20 e
  4. Tellitoka Tellitoka - 15 e
  5. Önay Akın Önay Akın - 11 e
  6. mustafaharputi mustafaharputi - 9 e
  7. RuyAra RuyAra - 8 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...