Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+19 oy
85 okuma
Aries_libra_ Rüya kategorisinde Rüya Bilgesi (216k puan)  
yeniden etikenlendirildi
Merhaba :)
Rüyamda evdeyim yerde iki tane yılan görüyorum. İkiside siyahtı. Odalarda annemle görüyoruz ve başka odaya geçiyoruz. Hızlıca koşuyoruz yılandan kaçıyoruz. Daha sonra anneannem oluyor birden evde ilk başta yoktu. Anneannem annemin yatak odasında yılanın yakınına yaklaşıyor ve ensesinden çatal batırıp yakalıyor. Yılan da ölüyor. Anneannem yılana yaklaşınca ben annemi sırtıma alıp koşarak dışarı çıkıyorum. Merdivenden de yukarı çıkıyorum hemen merdivenin en üstünden 3-4 basamak kadar aşağıda bekliyorum. Anneannem de çatalın ucunda yılanla yanımıza geliyor. Ben yapma diye bağırıyorum. Daha sonra aşağıya iniyoruz merdivenden yılanı da kapının önüne atıyoruz   boyu da çok uzun değildi. 30-35 cm gibi bir şeydi. Daha sonra eve girecekken babam ve teyzemler gelmiş. Babam yılan girmesin diye evi ilaçlamayı düşünüyor. Teyzemlerde gelirken balık almış. Poşete koymuşlar koltuğun üstünde duruyor. Bende kapının önünden geçerken diğer yılan sandım. Sonra baktım ki balık. Ama bu balık çok uzundu yılan balığı gibiydi. Daha sonra evde bir tane daha yılanın olup bizim onu yakalayamamamız çok gerdi bizi. Annem yatağı toplamaya odasına gitti bende bakıyorum etrafa yatağın altına yılan orda mi diye ama yok diğer yılan. O sırada yatağın yanından bir çuvalın içinden hareket edildiğini fark ettim yılan sandım kaçtım ama değilmiş benim kedimmiş. Rüya devam ediyor ve ben uykudan uyanıyorum ablama yılan gördüğümü söylüyorum ama kötü rüyalar anlatılmaz diye devamını anlatmıyorum yatağıma yeniden yatıyorum. Sonra gerçekten uyanıyorum.
Yorumlarsanız çok sevinirim :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+4 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.1m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyada gördüğün yılanlar muhtemelen 2 kişiyi temsil ediyor. Bunlar büyük olasılıkla erkek. Ve hafif düşmanlık olabileceği gibi haneden birilerine musallat olan iki kişiyi de simgeliyor olabilir. Bu açıdan yaklaşmanı rüyana ve bu iki erkeğin kimi temsil ettiğini bulmaya çalış derim.
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (216k puan)  
Teşekkür ederim emeğine sağlık Karga :)

İlgili rüyalar

+17 oy
1 yorum 78 okuma
+3 oy
3 yorum 39 okuma
+7 oy
1 yorum 63 okuma
Nutella 7 Mart 2020 Rüya kategorisinde Nutella Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+12 oy
2 yorum 150 okuma
dimit 30 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (6.7k puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 32 okuma
✨ Rêveuse ✨ 13 Eylül Rüya kategorisinde ✨ Rêveuse ✨ Rüyazede (1.7k puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 88 okuma
Eliff 9 Eylül 2020 Tabir kategorisinde Eliff Rüyazede (1.1k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.3k rüya

161k yorum

20.1k düş-ünce

7.1k üye

498 Aktif
5 Üye ve 493 misafir
Bugün : 18116
Dün : 26954
Toplam : 31300163
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...