Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+12 oy
489 okuma
Rüya kategorisinde  
yeniden etikenlendirildi
Bir ev gibi bir yerde yürüyordum ama farklı bır sekilde nasil desem . Yuruyorum ama kendi istegimle degil farkli bisey iste melekler vardi 1 2 tane degil boyle 20 30 tane belki daha fazla heryerdelerdi onlarin aralarindada tam zitlari boyle siyah olanlarda vardi bir yere dogru gittim siyah olanlar biraz daha artti ve benim orda oldugumu biliyorlar bende onlari yani benim onlari gordugumu onlarda benj goruyorlar sanki bana dogru geldigini hissettim besmele cektim ama korktugumdanmi yoksa onlanlarin gerçekmi oldugunu ogrenmek icinmi bilmim besmele cektikten hemen sonra uyandim ben uyaninca tekrar yatmaya calişmişm sabah uyandigimda farkettim ruyadan kalktiktan sonra tekrar uyumaya calistigimı sizce bunun anlami ne ?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

+9 oy
Daphne Lusid Rüyacı (74.0k puan)  
 
En İyi Yorum
Merhabalar,
Planladığınız ciddi bir iş ya da yolculuk varsa iptal etmenizi, ertelemenizi öneririm. Bu bir yolculuk da olabilir hayatınızdaki önemli bir konuyla ilgili bir adım da olabilir. Uygulamayı düşündüğünüz tarih sizin için pek uygun değil.
Sevgiler...
+3 oy
seli Lusid Rüyacı (75.7k puan)  
yeniden gösterildi
Merhaba;
Ruhani varlıkları görmek güzeldir. Bu senin gerçek hayatta melakeler tarafından korunduğunun göstergesidir. Dualarını eksik eyleme yaratan rabbim'den herkese nasip olmaz bu. Bu aralar sanki biraz hayat telaşından dua etmeyi uutmuş gibisin. Diğer siyah olanlar ise cin. Onlarda müslüman olanlar ve olmayan diye ikiye ayrılır. Eğer sana herhangi bir baskı yapmamışlarsa rüyanda seni korkutmadıklarını anlıyorum yazdıklardan. O zaman sana Allah tarafından bir mesaj gelmiş. Dualarını eksik etme ki! Melekler seni bu cihan'da da her türlü kötülüklerden korusun kollasın.
+8 oy
seli Lusid Rüyacı (75.7k puan)  
Merhaba;
Ruhani varlıkları görmek güzeldir.Bu senin gerçek hayatta melakeler tarafından korunduğunun göstergesidir. Dualarını eksik eyleme yaratan Rabbim'den herkese nasip olmaz. Bu aralar sanki biraz hayat teleşından dua etmeyi unutmuş gibisin. Diğer siyah olanlar ise cin. Onlarda müslüman olanlar ve olmayanlar diye ikiye ayrılır. Eğer sana herhangi bir baskı yapmamışlarsa rüyanda, seni korkutmadıklarını anlıyorum bu yazzıklarından. O zaman sana Allah tarafından bir mesaj gelmiş. Dualarını eksik etme ki! Melekler seni bu Cihan'da her türlü kötülüklerden korusun kollasın.
+8 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.9m puan)  
Meleklerden herhangi birini görmek hayra; Bir yere melek indiğini görmek, orada yaşayan insanlar için hayır ve nimete, üzüntü ve kederden kurtulmaya, çünkü melekler hem koruyucu hemde cebrail a.s vahiy getiricidir. meleklerin kötülük yapma durumu söz konusu olmadığından rüyanız tamamen hayırdır.
+2 oy
 
Yemin ederim şu an aynı rüyayı görüp uyandım. Tek fark benimki karanlık hapishane vs gibi bi yerdi. Evden daha büyüktü. Bi daha burdan çıkamıcam diye düşünüp korkuyordum, bi ara kelime-i şehadet bile getirdim. Bi sürü siyah ve beyaz kıyafetliler bana dokunmadan öylece yanımdan geçiyolardı, korkudan başımı kaldırıp yüzlerine bakamadım, kafamı önüme eğip yürüyodum. Neden yürüdüğümü de hatırlamıyorum. Sonra sanki bi ara siyahlılardan birinin yanımda olduğunu hissettim ama Müslüman’dı, hatta erkekti  neden diye sormayın çünkü bi şekilde biliyodum. hatta benimle konuşuyodu ne söylediğini hatırlamıyorum ama bana cesaret verecek şeyler söylediğinden, bana destek olmaya çalıştığından adım gibi eminim.  Ben de onun yanında korkmadan biraz daha yürüyebildim. Bi de acı çeken beyaz kıyafetli insanlar vardı besmele çekerek ağlıyorlardı, her nasıl bi yerdiyse de ben de dahil bazı insanlar biz ordan kaçmaya çalışıyoduk. Sonunda bi şey oldu ordan koşarak kaçtım ama nasıl hafiflemiştim size anlatamam. Sanki her adım attığımda bulutların üzerinden atlıyodum da ayağım yumuşak bi zemine değiyodu. gökten minik alev topları düşüyodu, geride kalan bazı insanların çığlıklarını hatırlıyorum. bense şehadet getire getire zıplaya zıplaya ordan uzaklaşıyodum. Biraz anlatmaya çalıştım ama ne anlama geliyor bilemedim de..

İlgili rüyalar

+5 oy
8 yorum 89 okuma
+4 oy
1 yorum 206 okuma
+6 oy
2 yorum 110 okuma
tavşan 1 Ocak 2020 Rüya kategorisinde tavşan Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 88 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (113k puan)   yazdı
+13 oy
3 yorum 406 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (113k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 519 okuma
9 Mart 2020 Tabir kategorisinde misafir   37 120 270 yazdı
+4 oy
1 yorum 130 okuma
15 Aralık 2017 Tabir kategorisinde Serkan.28   yazdı
+7 oy
3 yorum 139 okuma
mkkahraman 8 Aralık 2019 Rüya kategorisinde mkkahraman Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+8 oy
140 yorum 2.0k okuma
mustafaharputi 2 Eylül 2019 Paranormal kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.9m puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 160 okuma
Fearless 8 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Fearless Karabasan (278 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 439 okuma
18 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Eylüll   yazdı
+2 oy
2 yorum 308 okuma
Zeynel45 20 Şubat 2020 Rüya kategorisinde Zeynel45 Rüyakar (5.3k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.3k rüya

161k yorum

20.1k düş-ünce

7.1k üye

612 Aktif
3 Üye ve 609 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 9965
Dün : 28523
Toplam : 31351056
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...