Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+17 oy
28 okuma
Aries_libra_ Rüya kategorisinde Rüya Bilgesi (209k puan)  
Merhaba :))
Rüyamda evimdeyim yakın bir erkek arkadaşım ve bazı arkadaşlarım da var. Arkadaşım benim başıma ne geldi görmedin diyor ve gerçekten de görmedim yüzünde ve ayak bileğinde olan kanlı pamukları kaldırıyor.  Yüzündekiler sanki sıyırmış gibi çok kan yoktu ama ayak bileğinde olan biraz daha derin bir yaraydı. Üstünde peçete gibi beyaz bir şey vardı onu kaldırdım yara da derin ve eti kalkıyordu. Yavaşça peceteyi kaldırdım canı acimasin diye. Yarası derindi ama kanamıyordu. Peçeteyi kaldırdıktan sonra da kalkan parça kopmamış ve yerinde duruyordu. Yarayı kapatıyor sadece morarmış şekildeydi. Ben hemen koyu kırmızı renkli yara temizleyiciyi aldım yarasına sürmeye başladım. Dün işlerim vardı yorulmuştum ve kan görmek zorunda kaldım başka birinde o yzuden de olabilir.
Diğer bir rüyamda da anneannemi komşunun evinde yatarken gördüm. Yatmış koltuğa sol gözünün altı mosmor sanki biri vurmuş gibi. Sağ elinde de serum kelebeği takılıydı. Hastaydı, yatıyordu. Neden komşunun evindeydi bilmiyorum. Kendi komşularından biri de değildi o kadın.
Yorumlarsanız çok sevinirim,teşekkürler :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
morluk ve yaralar genelde maddi anlamda iyiye yorumlansada bu durum sebebi  bilnmeyen yada  birisinin elinden olmayan yaralar için geçerlidir. kan yoksa kalıcı sayılabilir kan varsa da akıcı yani gidici olabilir. biri tarafından açılan yaralar insan elinden gelen zararlardır. ayakta olan yaralar akraba zararı akraba çokluğu bir yere gitmesinin engellenmesi bir işi yapmasının engellenmesi gibi sözlü yada eylemsel engelleri gösterebilir. bu engel hasar bırakan unutulmayan türde bir engele benziyor.temizlemen veya yarayı kapaman teselli belki de kısmen yapabileceğin yardımdır. anne annen konusu hastalık,hastalığa yorumlanacağı gibi  hemde ters rüyalardan olup tersine şifa bulması olabilir.hastalık zayıflık eksiklik olarak tanımlanabilir ancak serum takılı olması önemlidir muhtemelen birileri zayıf yada eksikliğini gidermeye çalışıyordur.sebebsiz morluklar genelde iyidir mal veya maddi anlamda.  ancak bu tür rüyalarda dikkate dilmesi gereken yara yada morluğun kendiliğinden mi yoksa biri tarafından mı oluştuğudur bri tarafından oluşursa bu durmda sıkıntı olur gözün görmesini engelliyorsa bu bakış açısındaki durumun değişmesi olabilir birisine bakış açısı değişebilir biri vurmuşsa o kişi ninenin bir konuya bakış açısını değiştirmek istiyor olabilir tabi bu durum gözün görmesine etki ederse geçerli olur.
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Gözü kapanmıyordu ikisi de görüyordu ama gözünün çevresi mosmordu. Bu birinin vurması değil hasta olduğu için öyleydi.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
hastalık olacağı gib tersine şifada olabilir anne annen gereksiz yükler yüklenerek kendini zayıf düşürüyür olabilir.
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Anladım teşekkür ederim,sağ olun :)
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
rica ederim bende teşekkür ederim.

İlgili rüyalar

+7 oy
4 yorum 100 okuma
Yaren1989 9 Mart 2020 Rüya kategorisinde Yaren1989 Uzman Yorumcu (29.7k puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 68 okuma
SSDGN 5 Temmuz 2019 Tabir kategorisinde SSDGN Rüyazede (1.9k puan)   yazdı
+4 oy
4 yorum 85 okuma
+6 oy
1 yorum 45 okuma
+3 oy
1 yorum 78 okuma
dimit 19 Aralık 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (3.8k puan)   yazdı
+6 oy
3 yorum 81 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...