Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+13 oy
26 okuma
Fearless Rüya kategorisinde Karabasan (969 puan)  
Rüyamda parktaydım kaydıraktan kaymaya gidiyodum. Kaydıraktan kaydıktan sonra orta bölümde tanıdığım birisi vardı sabit duruyodu sanki engelliyodu kaymamı. Ben de kaydıraktan inip onun önüne geçip ordan devam ediyodum kaymaya ve başarılı bir şekilde kayıyodum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
kayarken önüne çıkan insan hayattan zevk almana engel olan birisini gösteriyor  bu kişi muhtemelen seni kararsızlığa iten birisi ancak bu kişiye zarar vermeden yoluna devam edeceksin. kaydıraktan kaymak  hayatınbirazda eğlenceli olmasıdır. daha hayatı eğlenceli hale getirmeye çalışmandır engel olan kişiyide muhtemelen kırmadan ona zarar vermeden idare deceksin gibi.
Fearless Karabasan (969 puan)  
Çok teşekkür ederim
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
rica ederim bende teşekkür ederim.
+4 oy
POYRAZ50 Rüya Bilgesi (166k puan)  
Rüyada kaydırak görmek, rüya sahibinin, içinde bulunduğu kötü durumdan kendisinden daha üst bir mevkide yer alan bir kişinin vereceği bir destek sayesinde çok daha büyük zararlara uğramadan kurtulacağına, aldığı destek ile çok daha büyük atılımlar yapmak için çalışmalara başlayacağına ve iş hayatında uzun bir zaman boyunca herhangi bir şekilde sorun yaşamayacağına delalet eder.

Rüyada Kaydıraktan Kaymak
Rüyayı gören kişinin, iş hayatında karşısına çıkan kötü durumlarda nasıl bir yol izleyeceğine karar vermekte çok büyük bir ikilem yaşadığına, bu yüzden bir türlü karar veremediğine, atacağı adımların gecikmesinden ötürü çok kötü durumlar   Rüyada Kaydığını Görmek  
Uzun bir süredir maddi sorunlar ile uğraşan rüya sahibinin, eline geçen kazançla harcamalarını denkleştirmeye çalışacağına, bu sayede çok sıkıntılı ve çok zor döneme gireceğine, çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına ve epey bir süre sıkıntı çekeceğine tabir edilir.  maddi anlamda sıkıntılı bir dönem geçireceğine, kendini bilerek yaşamaya ve hayırlı olanı istemeye alamettir. Yeni zaman tabircilerine göre işinde daha başarılı olacağına ve sıkıntılarının son bulacağına, keyfinin yerine geleceği ve aklının dağılacağı bir muhabbete dahil olacağına delalet etmektedir. Farklı bir açıdan bu rüya yatırımlarının değerleneceğine ve yüzünün güleceği güzel haberler alacağına, şansın kısmetin açık olmasına ve aldığınız kararlardan pişmanlık duymamaya tekabül etmektedir.
Fearless Karabasan (969 puan)  
Teşekkür ederim

İlgili rüyalar

+5 oy
3 yorum 84 okuma
+5 oy
3 yorum 51 okuma
+10 oy
1 yorum 22 okuma
Fearless 31 Mart Rüya kategorisinde Fearless Karabasan (969 puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 28 okuma
sokcu 25 Mart Rüya kategorisinde sokcu Karabasan (418 puan)   yazdı
+2 oy
3 yorum 39 okuma
+4 oy
3 yorum 54 okuma
+5 oy
5 yorum 50 okuma
+5 oy
2 yorum 60 okuma
Fearless 6 Aralık 2020 Rüya kategorisinde Fearless Karabasan (969 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 25 okuma
+5 oy
3 yorum 72 okuma
Fearless 6 Kasım 2020 Rüya kategorisinde Fearless Karabasan (969 puan)   yazdı
+7 oy
4 yorum 76 okuma
Fearless 17 Ekim 2020 Rüya kategorisinde Fearless Karabasan (969 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.1k rüya

157k yorum

17.6k düş-ünce

6.2k üye

159 Aktif
0 Üye ve 159 misafir
Bugün : 7890
Dün : 23257
Toplam : 25322092
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. Karga Karga - 67 e
  2. Üstat_Simuy_Alaca Üstat_Simuy_Alaca - 32 e
  3. Rüyalandım Rüyalandım - 17 e
  4. Tellitoka Tellitoka - 11 e
  5. Önay Akın Önay Akın - 10 e
  6. mustafaharputi mustafaharputi - 9 e
  7. RuyAra RuyAra - 8 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...