Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
68 okuma
Rüya kategorisinde  
Bir arkadaşımla yüksek katları olan bir alışveriş merkezine gidiyoruz. Gezerken cüzdanımı düşürüyorum cüzdanımı 4-5 yaşlarında bir erkek çocuk buluyor ve oynamak istediği için geri vermiyor çocuğun yanında annesi kendinden küçük kız kardeşi ve daha bebek arabasında kundakta bir kardeşi daha var cinsiyetini bilmiyorum. Biz birlikte yürümeye devam ediyoruz. Anneleri olan kadın, kusura bakma canım tarzı telkin cümleleri kuruyor. O sırada bizim bişey almamız gerekiyor cüzdana ihtiyacımız var ben almaya çalışıyorum bu kez kız çocuğu vermiyor. Ardından ben sorun olmadığını söylüyorum sonra kadın cüzdanı almak için kundaklı çocuğu kucağıma veriyor o sırada arkadaşım dükkana giriyor ben tam ona dönmüşken kadın diğer iki çocukla ve cüzdanla birlikte kaçıyor ben arkadaşıma hemen güvenliği aramasını söylüyorum. Kadının kaçarkenki surat ifadesini görüyorum ve kadından korkuyorum kadının inebileceği merdivenlerin ikisinin ucundada biz varız kadın bir anda önce erkek çocuğunu kucaklıyor bana daha yakın olan taraftan aşağı bırakıyo ben elimdeki kundaklı çocuğu korumak için yere bırakıyorum kadına doğru gitmek için ama kadın çok hızlı bi şekilde kız çocuğunu alıp bana uzak olan taraftan yere bırakıyor ardından kendi atlıyo ve ben rüyanın orasında öylece kalıyorum rüyandan çıkmaya çalıştım çıkamadım uyandığımda çok korkmuştum o kadar gerçekteki kadının bakışları kundakta kucağıma aldığım çocuk sanki kokusunu hissetmiştim hiç birini tanımıyorum ama o iki çocuğu kurtaramadığım için uyanınca ağladım çünkü rüya olduğunu algılamakta o kadar zorluk çektim ki uzun bir süre ağladım korkumun geçmesi için .

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
KumKum Rüyazede (1.1k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Sanırım hayatınız da güzel birşey olacak, belki uzundur beklediğiniz birşey bilemiyorum ama bu güzel şeye kavuşmak için sanırım hayatınızda sizin için önemli olan birşeyler içiniz istemese de geride kalacak, sevinsem mi üzülsem mi, arada kalacaksınız sanki ama ne kadar iyi niyetli de olmaya çalışsanız siye gelen güzellikle birileri kırılacak ya da hayatınızdan uzaklaşak. Görünen o ki zor bir karar sizi bekliyor. Kalbinizin sesini dinleyeceksiniz büyük ihtimalle. En yakın dostlarınıza danışmak isteyeceksiniz ama biliyorsunuz son karar siz de bitecek. Aslına bakarsanız kendi içinize dönüp aklınızı başkalarının düşünceleriyle yormadan kendi kendinize kalıp size en iyi geleceğini düşündüğünüzü seçin, seçiminizle üzülenler olabilir belki ama bu hayat sizin. Güzellikler sizinle olsun,  ben rüyanızı okuyunca bunları hissettim, sevgiler.

İlgili rüyalar

+5 oy
3 yorum 157 okuma
Hicaz 11 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Hicaz Rüya Görüşmecisi (39.7k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 65 okuma
+4 oy
5 yorum 557 okuma
29 Nisan 2019 Rüya kategorisinde misafir   37 120 270 yazdı
+1 oy
1 yorum 77 okuma
28 Nisan 2019 Rüya kategorisinde misafir   37 120 270 yazdı
+2 oy
1 yorum 11 okuma
nurfatma 16 saat önce Rüya kategorisinde nurfatma Karabasan (10 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 43 okuma
Burcu2152 29 Mart 2020 Rüya kategorisinde Burcu2152 Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+9 oy
4 yorum 4.5k okuma
Theyyyke 19 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Theyyyke Rüyakar (4.6k puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 197 okuma
+8 oy
2 yorum 576 okuma
Simge 27 Nisan 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (146k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 81 okuma
27 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Efsane   yazdı
+10 oy
1 yorum 2.9k okuma
dimit 9 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (6.7k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 116 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.2k rüya

161k yorum

20.0k düş-ünce

7.1k üye

477 Aktif
1 Üye ve 476 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 24527
Dün : 23459
Toplam : 31196773
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...