Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+14 oy
211 okuma
Aries_libra_ Rüya kategorisinde Astral Gezgini (235k puan)  
Merhaba :)
Rüyamda öğlen vakti evden çıktım yanımda arkadaşlarım da var birisi motorla geldi bana ateş etmeye başladı. Motordan da inmedi. Bu kişi erkekti ama yüzünü hatırlamiyorum tanıdık biri de değildi galiba. Elindeki silah değil de tüfek gibiydi. Otobüs durağı varmış durduğum yerde normalde yok. Yüzümü sakladım, arkamı döndüm ateş etmeye devam etti. Birde tüfekle direkt bana nişan almıştı. Baktım durağın camında birkaç delik açmış. Benimde elime denk geldi biraz acı hissettim ama dayanılmayacak gibi değildi. Mermiler peş peşe taramalı şekilde çıkıyordu. Daha sonra bir kız arkadaşım bana kaçsana dedi ve ben koşmaya başladım. Bir ara sokağa girdim. Ateş eden kişi size burda görmeyim gibi tehditler ediyordu biz kaçtık. Peşimizden de gelmedi. Daha sonra hava karardı birden ben arka sokağa gittim. Arka sokaklar çok kalabalık ve ıssızdı. Korktum ve bildiğim yerden gidip koşmaya başladım. Eve gittim arkadaşım aradı beni yanına çağırdı. Bende yanına gittim ve kendimi bir sınıfta buldum. İlköğretim sınıfı,öğretmen var sınıf dolu öğrenciler var. Öğretmen tanımadığım bir kadındı ve kendi masasının üstünde yapboz yapıyordu. Küçük bir kız da yanında yardım ediyordu. Bende gittim yanlarına. Kız arkadaşım öğretmenler masasının önünde oturuyor kitaba bir şeyler yazıyor. Bizde hem konuşup hemde yapboz yapıyoruz hocayla. Hoca çeyrek kısmını yapmış neredeyse bende yapbozun devamından değil de biraz daha ileri kısmını buldum. Aradaki parçaları bulmamız lazımdı birleşmesi için. Yapbozda küçük erkek çocuk figürü çıkmış. Bende kız figür buldum. 1000 parçalı gibi küçük değildi daha küçük çocuklara yönelik bir yapbozdu. Daha sonra ben kız arkadaşıma teşekkür ettim. Ben okuldayken de akşamdı,hava karanlık sınıfta ışık yanıyordu.  Devamında da bir şey olmadı galiba.
Bu kız arkadaşımla görüşmeyeli en az 7-8 sene olmuş. Küsmedik de bazı şeylerden görüşemedik zaman olmadı. Şu anda hiç bir yerden bağlantım yok görmüyorum da. Taramalı tüfek de aynı oyuncak gibiydi. Sadece değdiği yeri acıtıyor delikler açsa bile camda. Sesini duydum ama pes peşe atılan kurşun sesini duydum galiba. Rüyada da sonra da korkmuş değildim.
Yorumlarsanız çok sevinirim :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+6 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (21.1m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
çok fazla sözmü duydun acaba yada birileriyle aranda ciddi anlamda fikir çatışması mı  var diye başlıyayım. kendi dünyandan çıkışından serseri sözleri ile etkilenerek ki çok sayıda can sıkan sözdür bu bahsettiğin bu tüfek ve muhtemelen de hedefi sensiz bu sözlerin. bu sözler senin aktif hayattan bekleme dönemine yada aktif bir karar veya bir yön vermenede engel olmak isteyen birisini gösteriyor. normalde dışarı çıkıp yürüyorsun aslında hayatın devam ediyor ağırda olsa ancak saldırı sonrası otobüs durağı olması bekleme dönemi karar verme dönemi olabilir. ve bu kişi orayada saldırıyor muhtemelen kararlarını yön vereceğin şeyleride engellemek istiyor. yada kendi fikirlerini dayatmya çalışıyor. büyük ihtimalle kendini biraz usulsüzce kabul ettirmye çalışmış.devamında ise bu durumun kafanda bazı konuların artık olmayacağını (karşıdakinin istediği oluyor  seni uzaklaştırıyor bir konudan)ve muhtemelen sorunlardan kaçtığını ancak sıkıntıda olduğuna işaret eder. ancak okul her ne kadar eğitim ve bilgi olarak algılansada bana göre eski okulumuz yani rüyayı gören kişinin okulu geçmişle bağları yada bir meseleyi yeniden ele alıp yöntemleri daha doğru seçerek (eski okul yöntemin daha geleneksel bilinen bir yöntem olduğunu gösterir.) düzeltmek gerektiğini işaret eder. ( muhtemelen eskiden ele alman arkadaşının aramasıyla oluyor bişeyler seni maziye çekiyor,ya yönlendiriliyorsun yadabiri  yardım ediyor haber yada bilgiyle,rüyadaki hissine bakarak olumlu yada olumsuz değerlendirebilirsin. ) yapboz mevzusu ilginçtir öğretmenin  yapbozu yapması olumlu yapamaması olumsuz olur. eğlence olacağı gibi gerçek hayattaki bir konuyu tamamlayıp tamamlayamamakla alakalı olabilir ve belkide bir şeyleri tamamlayamanın etkisi vardır üzerinde bilgi yada yardıma ihtiyacın olacak muhtemelen öğrenmek istediğin bir şeydir. yada geçmişteki bir konuyu bir şekilde irdeleyecek tam bilgi almak isteyeceksin. parçalarını tamamlamak gereken bir konudur. akşam olması sürecin biraz zaman istediini yada artık sabrını zorladığını söyleyebiliriz belki gecikmeler belki sonuç alamamanın verdiği bir hüzünün olabilir . akşam daha çok hüzün içinde ama ışıklada konunun içinde kendinde bulacağın umudu gösteriyor.
sonuç olarak fikir çatışmaları yada olumsuz sözlerin canını yakması söz konusu olabilir sözlerde ya hedef sensin yada sen sözlerin seni bağladığını düşünüyorsun. silahlı çatışmalar fikir çatışmalarını gösterir. genelde fikir ayrılıkları ve kendini üstün kabul ettirmek isteğiyle bu saldırı olur. ve gene silahlı saldır eğer değip acı veriyorsa can yakan sözerdir. taramalı ise çok sayıdaki sözlü  saldırı olabilir. ve bu kiş i biraz muzır diğimiz çok geveze lakayt birine birine benziyor kontrolsüzde aynı zamanda sadece yapıyor hamlesin ama düşünmeden . kendi bildiğini kabul ettirmek yada dayatmak gibi v.s.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (21.1m puan)  
rica ederim bende teşekkür ederim.
0 oy
Aries_libra_ Astral Gezgini (235k puan)  
Hayatımızda gereksiz insan aramaya var mı diye aramaya bile gerek yok çokça var zaten. Yorumunuz için teşekkür ederim aydınlatıcı oldu. Sağ olun :)
0 oy
Arda123456 Karabasan (388 puan)  
Cevap sorunun içinde basbayağı, aslen bakman gereken içindeki minik sırlar, sen düz konuya yönelip o detayları atlamışsın bundan dolayı kuruyorsun

İlgili rüyalar

+8 oy
1 yorum 170 okuma
+18 oy
5 yorum 312 okuma
+6 oy
3 yorum 212 okuma
geekone3388 31 Ekim 2020 Rüya kategorisinde geekone3388 Rüya Tabircisi (7.4k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 109 okuma
13 Aralık 2017 Tabir kategorisinde sema   yazdı
+7 oy
1 yorum 120 okuma
Nutella 7 Mart 2020 Rüya kategorisinde Nutella Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 194 okuma
+5 oy
2 yorum 206 okuma
+3 oy
1 yorum 123 okuma
Tunaaa1 8 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde Tunaaa1 Rüyazede (1.3k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.8k düş-ünce

7.8k üye

107 Aktif
0 Üye ve 107 misafir
Bugün : 10589
Dün : 11885
Toplam : 44772332
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...