Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+8 oy
429 okuma
Aries_libra_ Rüya kategorisinde Astral Gezgini (239k puan)  
Rüyamda göğüs estetiği olmam ile ilgili şeyler vardı. Estetik için hasteneye gitmem gerekiyordu ama doktor hemen ameliyat etmez diye yarın giderim ya da sonra giderim diyordum. O konuşmalar geçtikten sonra ablamı almaya geldiler. Yani gelin çıkarma yapılacakmış. Erkek tarafı kapıya gelmiş. Ben elimde telefonla videoya çekerek kapıya gidiyorum. Arkamda da babam var ve babam da mutluydu.Kapı açılmıyor diye para alacağım. Kapının deliğinden bakıyorum ışık yanıyor gelmişler. Kapıyı biraz açıyorum enişte bey kapı açılmıyor diyorum. Eniştemin üstünde siyah takım elbise var kapının önünde bir sürü insan var. Eniştem bana para veriyor. 2 ellilik,2 beşlik, birkaç tane de kağıt 25lik vardı. Yani 175 TL gibi bir para verdi bana. Baktım iki bacağımın arasına sıkıştırdım parayı kapıyı açtım. Sonra içeri girdiklerini fln görmedim. Daha sonra ben içeri gittim. Ablam yaıma geldi normal kıyafetleri vardı. Gelinlik ya da özel bir elbise yoktu üstünde. Ben aldığım parayı gösterdim ablama ve o parayı cüzdanıma koydum. Diğer kağıt paralarımla birleştirdim. Daha sonra odama gittim annem elbiselere bakıyor. Birinin düğünü varmış oraya gitmek için. Ama benim ameliyat mevzum olduğu için anneme : gidersem şu elbisemi giyerim diye elbiselerimi gösterdim. Annemde abartmamı ve hasteneye gitmemi istiyor aslında. Etek gitmemi istedi.Bende hiç olmayan etekleri gördüm rüyamda ve giymem dedim.Elbiselerimi yatağımın üstüne koymuş.
Normalde göğüs estetiği gibi bir düşüncem de yok. Ablam da evli değil.
Yorumlarsanız çok sevinirim.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.3m puan)  
ablan evlimidir bekarmı
Aries_libra_ Astral Gezgini (239k puan)  
Bekar ablam ciddi ilişkisi var.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.3m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
estetik konusunu iki yönlü ele almak gerekir neden yapılacağı önemlidir. eğer rahatsızlık vermesi sebebiye yapılırsa bu hayatından rahatsız edici durumları çıkarmak demektir.  ikincisi görünümü güzelleştirmekse bu durumda da dışa dönük görünüm tutum davranış yani dışarı yansıttığın halinde ki köklü  tamamen değişmeyi gösterir. hem görünüm hem tavır davranış gibi  çok yönlü olabilir. ancak göğüs özel bir duurumdur çok anlamı olsada kadınlar için normal olsada göğüs gibi hassas bölgeler detycılığıda gösterirler. muhtemelen detayları ele alıp değişimleri ona göre yapacaksın ve bunuda dışarı net yansıtacaksın.
gelin alma olayı  görücü gelmesiyle benzer olsada görücü yeni başlayan gelin alma ise daha öncesi olan yani yeni olmayan bi süredir devam eden bir gelişmenin olmasıdır. evlilik ortaklık yardımlaşma bağ kurma farklı topluma girme adapte olma gibi bir durumdur  ve bu gelin alma olayından evlilik işareti çıkarılabilir. ablanın yada yakın çevreden birinin evliliği olabliir. para isteme gelneksel olarak yapılan bir şey olduğundan rüyada normal değerlendiriyorum diğer şekilde maddi destek almak yada sözlü bir iletişimdir paralar.
son kısımda annenin düğüne gitmesi senin ameliyatının olması ablanın gelin alma sahnesinde yaşanması biraz ilginç geldi sanki herkes kendi derdiyle ilgileniyor. annenin seninle ilgili endişe plan yada yönlendirmeleri ablana göre daha fazla olabilir. annen sanki senin bir şeyler yapmanı istiyor kendi istediği şekilde bana öyle geldi.
Aries_libra_ Astral Gezgini (239k puan)  
Anladım teşekkür ederim, hayırlısı olsun diyim sağ olun :)
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.3m puan)  
rica ederim bende teşekkür ederim.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 162 okuma
lavender98 11 Mart 2022 Rüya kategorisinde lavender98 Karabasan (439 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 103 okuma
CNG Serkan 18 Mayıs 2020 Tabir kategorisinde CNG Serkan Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 144 okuma
+15 oy
2 yorum 112 okuma
magdalena 18 Eylül 2020 Durugörü kategorisinde magdalena Rüya Görüşmecisi (43.5k puan)   yazdı
+11 oy
1 yorum 135 okuma
n.coli 18 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde n.coli Rüyakar (2.3k puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 366 okuma
Mila 28 Haziran 2019 İstihare kategorisinde Mila Rüyakar (3.8k puan)   yazdı
+12 oy
5 yorum 249 okuma
+3 oy
1 yorum 200 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.9k düş-ünce

7.8k üye

177 Aktif
0 Üye ve 177 misafir
Bugün : 6726
Dün : 12380
Toplam : 47600013
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...