Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+8 oy
41 okuma
Şanslıxkelebek Rüya kategorisinde Karabasan (504 puan)  
düzenledi
Rüyamda teyzemlerle birlikte denize gidicez. Ben hazırlanıyorum mayomu, bikinimi çıkartmışım yatağın üstüne bikini giymeyi düşünüyorum. Bir tane bikini üstü vardı benim gerçekte öyle bir bikinim yok. Açık pembe üstünde de pembe çiçekler vardı. Tam üstümü çıkartıyorum bakıyorum ki bacağımda kıllar var. Hemen panik yapıyorum denize öyle gidemem diye. Üstüme pembe mayomu giyiyorum.Daha sonra hızlıca çözüm bulmak için tüy dökücü krem sürmeye başlıyorum. Babamın jiletlerinin arasından da bir tane jilet alıyorum yanıma. Bacağımın her yerine ve koltuk altıma sürüp bekliyorum. Bacağımda bazı yerler güzel olmuş kıllar dökülmüş bazı yerlerde de kalmış oralara yeniden sürmeye başlıyorum. Daha sonra bir anda yüksek bir yerde buluyorum kendimi ve aşağıda deniz var.Teyzemler var kuzenim aşağıya atlıyor denize diye ama betonun üstüne iki ayağının üstüne düşüyor yüzü bana dönük şekilde. Denize atlayamıyor. Bende onları izliyorum ama bende atlamak istiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.2m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
öncelikle deniz rüyaları bir tatil ihtiyacını göstereblir. ve denize gitmeye çalışmak senin dış dünyaya karşı bakış açını hayallerini dışa dönük durumunu gösterir ve gene denize gitmeye çalışman bilinç seviyeni geliştirmeye çaluşmandır. ailecek yada akrabalarla gidiyorsanız  ya tatile gidersiniz ya tatile ihtiyacınız vardır yada senin çevrendeki insanlara olan bakış açın ortaya çıkar çevrendeki insanlarla beraber olmak diyebiliriz.ve gene denize gitmek kendini değiştirme çabanı gösterebilir bikini varsa bu özel hayatınlada ilgilidir daha serbest hareket etmek , özgür hareket etmek isteğini gösterir.denize gitme çok çabuk değişen halleri ve kişinin çelişkilerle dolu düşüncelerini ifade eder. kafanı karıştıran meselelerden kurtulmak için yoğun çaba harcadığını ancak bir türlü istediği gibi hayatına yön veremediğini, bu durumun üzerinde giderek artan bir baskı oluşturduğunu da ifade eder. desenli çiçekli pembe bikini ya gerçekte çok yönlü değişimi ve mutluluğu gösterir yada bu yöndeki beklentilerini renkler ve semboller aslında çok güzel. en azından mutluluk ve çeşitlilik işareti vermiş.kılları kesmen seni huzursuz eden dışa dönük bazı durumlarını yani gereksiz durumları düzelteceğini gösterir. kendini dağda bulman denizinde aşağıda olması bilinç seviyeni daha yükseltmen hayal yerine zorluğa göğüs germeye hazırlandığına yorabilirim.
Şanslıxkelebek Karabasan (504 puan)  
Teşekkür ederim.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.2m puan)  
rica ederim bende teşekkür ederim.
+3 oy
Laray Karabasan (194 puan)  
Kafaya takan bir insan olduğunuzu düşünüyorum ve sık sık küçük ya da büyük sorunlarınız konusunda düşünüyorsunuz ve endişeleriniz var. Ve idaelleriniz karşısında yapmak isteyip de yapamadığınız bir konu varsa kendinizi cesaretlendirmelisiniz.

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 56 okuma
+4 oy
100 yorum 584 okuma
+3 oy
1 yorum 36 okuma
Cğdm11 25 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Cğdm11 Karabasan (816 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 51 okuma
saga 10 Şubat 2020 İstihare kategorisinde saga Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+9 oy
2 yorum 52 okuma
Papade 4 Haziran 2020 Rüya kategorisinde Papade Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 34 okuma
+16 oy
10 yorum 108 okuma
+7 oy
1 yorum 106 okuma
29 Mart 2019 Rüya kategorisinde ŞAHAN   yazdı
+3 oy
1 yorum 44 okuma
+5 oy
1 yorum 65 okuma
Ritmic13 25 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Ritmic13 Rüyazede (1.3k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.2k rüya

157k yorum

18.1k düş-ünce

6.3k üye

216 Aktif
1 Üye ve 215 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 6036
Dün : 25061
Toplam : 25862350
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. Karga Karga - 39 e
  2. Tellitoka Tellitoka - 23 e
  3. Hypnos Hypnos - 20 e
  4. Mine Kızılaslan Mine Kızılaslan - 19 e
  5. denizdenizdeniz denizdenizdeniz - 19 e
  6. sokcu sokcu - 15 e
  7. Üstat_Simuy_Alaca Üstat_Simuy_Alaca - 13 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...