Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+11 oy
39 okuma
Seymaf Rüya kategorisinde Karabasan (524 puan)  
düzenledi
Merhaba öncelikle bilgi vereceğim ( birisine karşı çok büyük hislerim vardı , ama bu kişi sonra nişanlandı , onunda hisleri vardı bı dönem görüştüm ve iki taraflada görüşmeye devam edince seçim yapmayinca ne yaptığına anlam veremeyince içimde kırgınlık nefret oluştu .  Ben çok aşıktım olayın gidişatı farklı oldu tabi ki ,  Görüşmüyoruz  insanı olarak hala çok değer vermekle birlikte bı yandan nefret ediyorum ) olayın içeriği çok karışık olmasına rağmen ben böyle ozetledim. . Rüyamda ise herkes bizim aramızdaki hisleri öğrenmiş ve evimi basiyolardi saklaniyirdum , herkes hakaret ediyidu bana , kötü kız olarak , sonra bu geldi kapıyı ilk açmadım sonra açtım ve kapıda beklediğini bile bile. Sonra oturdum dedim senin yüzünden geldiğim şu hale bak o kadar gitmek istedim hep önüme engel oldun izin vermeyip ümit verdin sonra şu hale bak insanlae haklı dedim. O ise umursamadi bile dedi ki ben seviyorum o kişiyi seninle olmazdi zaten vs vs vs . Sonra ben buna işte madem öyle niye bana böyle böyle davrandın o kadar sevdiğimi bile bile bunları şunları yaptın ben sana yapmamıştım vsderken bir kız geldi çok güzeldi çok seksi giyimli sonra araya sokuldu , bu kişi de ya güzelde kızmış şimdi dedi , ben de al götür istiyorsan dedim . Ve doğru deyip bana hiç cevap verme gereksinimi bile duymadı kızı aldı diğer odaya götürdü. Bana niye böyle dedin dediler daha önce cinsellik yaşamamış evlenecek ya o yüzden gitti herhalde dedim. Aman dedim.icimde iyice hayal kırıklığı oluştu bı yandan da gucluydum garip bir rüyaydı. Yorumlar mısınız lütfen.
Seymaf Karabasan (524 puan)  
Hah bu arada bir de kızla giderken , bı de para verecek buna , ben seninle olurdum zaten neden kıza gittin diye sitemlendim. Sonra ben konusunda bakirelik vs sıkıntı olur diye istemedi herhalde dedim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+3 oy
Karga Rüya Bilgesi (857k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyanda gördüğün bu kişi ile hala enerji bağını kesmemişsin ve kırgınlıkların devam ediyor. Kendi içinde çelişkiler yaşıyorsun gibi görünüyor. Bir yandan haklı buluyorsun o kişiyi diğer yandan kötü kadın olmaktan korkularını yaşıyorsun. Rüyana yansımış hepsi. Bilinçaltın aslında bir çok soruyu cevaplamış senin için. Yapılacak pek bir şey yok sanırım biraz kendini sorgulayıp ardından da toparlaman gerekiyor. Bastırılmış cinsel duyguların da nefretine yansımış gibi görünüyor.
+1 oy
Seymaf Karabasan (524 puan)  
Bu kişiyi de yine bugün gördüm, ve aynı ortamdaydik , naber nasılsın filan dedim böyle bana hep uzun uzun bakıyordu ama keskin ve net kısa konuşuyordu , çok sinirli gibiydi sanki beni hem kıskanıyor hem hala çok hoşlanıyor hem de çok sinirli gibiydi bir daha asla konuşmak istemiyor gibi. Ben oraya uzandım o da En son kalkıp gitti. Anlamı nedir acaba.

İlgili rüyalar

+2 oy
3 yorum 75 okuma
+14 oy
1 yorum 59 okuma
Meryem11111 16 Eylül 2020 Tabir kategorisinde Meryem11111 Karabasan (820 puan)   yazdı
+6 oy
3 yorum 85 okuma
yaralıkelebek 30 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde yaralıkelebek Karabasan (817 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 93 okuma
+4 oy
1 yorum 63 okuma
+13 oy
4 yorum 6.7k okuma
+5 oy
1 yorum 44 okuma
Güll1 25 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde Güll1 Rüyazede (1.8k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 43 okuma
+8 oy
2 yorum 102 okuma
+11 oy
1 yorum 36 okuma
+13 oy
1 yorum 81 okuma
+5 oy
1 yorum 53 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.2k rüya

157k yorum

18.3k düş-ünce

6.3k üye

338 Aktif
2 Üye ve 336 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 26602
Dün : 24360
Toplam : 26008574
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. Üstat_Simuy_Alaca Üstat_Simuy_Alaca - 49 e
  2. Karga Karga - 24 e
  3. Tellitoka Tellitoka - 24 e
  4. Brlklc Brlklc - 18 e
  5. denizdenizdeniz denizdenizdeniz - 8 e
  6. kukuliyimkukuli kukuliyimkukuli - 7 e
  7. Yaren1989 Yaren1989 - 6 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...