Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+9 oy
141 okuma
Aries_libra_ Rüya kategorisinde Astral Gezgini (227k puan)  
düzenledi
Merhaba :)
Ablamla bir yerler gezdik,tarihi mekanlar vardı daha sonra teyzemin evine gittik ama gerçekte olduğu gibi değildi. Oturan misafirlere vardı ilk başta misafirler kim diye bakmadım pusette bir bebek vardı ona baktım. Annesi küçük küçük parçalara ayırıp bebeğe cips yediriyordu. Baktım ve şaşırdım anlayamadım. Bebek yeni doğmuş gibiydi, küçüktü,ten rengi kırmızıydı ama gözleri maviydi. Sonra yanında bir büyük çocuk vardı erkek o kardeşini kıskandı galiba daha sonra arkamı döndüm eski bir öğretmenimi gördüm koltukta oturuyordu. Aslında misafir olan benim öğretmenim ve ailesiymiş. 2 gün önce de karşılaşmıştık.
Evdeyim ben benimle beraber evde komşumuz var. Kocası odada yatıyor,kadın da hamile ve doğuma gidecekler. Komşumuz kapının önüne valizleri, çantaları koymuş doğum için ve hemen gidecekler kadının sancıları vardı. Adamı uyandırıyorum ben bir ara ama adam uyanmadı hemen. Daha sonra ben içerde kapının önünde valizleri düzeltmek için yere oturdum. Valizlerin ve çantaların fermuarları hep açıktı,kadın da hemen acele şekilde koymuş gibiydi eşyaları. Valizin içinde kutular vardı büyüklü küçüklü onları çıkarmadan düzelterek yerleştirdim ama o kadar düzenli oldu ki anlatamam. Tam sığdı bütün her şey yerli yerine oturdu kutular. Hiç artan ya da sığmayan olmayan şekilde zorlanmadan kapattım o valizleri çantaları. Daha sonra adam yatağında uyumaya devam etti,kadın yanında başka biri ile doğuma gitti kimdi bilmiyorum.
Daha sonra onlar çıkınca biz ailecek bir yere gittik köy gibi ama. Annemle beraber gezerken kocaman dağ olmuş şekilde iskeletler gördük. Ama bu gerçek insan iskeleti gibi değil de biriktirmişler gibi,hayvan kalıntıları gibiydi. Ama her yerde vardı ve çok yükseklere kadar çıkıyordu. Uyarı yazısı gördük hızlı yürümeyin devrilir diye dönüştü hızlı yürüdüm ve sesten etkilenirse diye biraz bağırdım hemen hareket etmeye başladılar annemle ordan çekildik. Burası köy gibiydi koyun gördüm bir yerde. Daha sonra orda kaldığımız eve gittik. Komşumuz da vardı doğum da yapmış bebek mor renkli bir kundağın içindeydi. Bebeğin yüzünü de hiç görmedim. Daha sonra polis arabasıyla polis geldi bizi kontrol etmeye. Anneme bebek nerde dedim mutfak tezgahının altındaki dolabı gösterdi bana. Annem de doğum yapmış. Onu bilmiyordum görmedim de bebeği de görmedim. Daha sonra erkek bir polis geldi tanımıyorum da kimdi. İlk başta zik zak şeklinde bazı yerlere bakarak geldi en son da bize geldi.
Sivil kıyafetliydi ama ben ona heyecanlı bir şekilde benim kardeşim oldu dedim. Polis de biliyorum dedi. Nerden fln diye konuşmaya başladık. Daha sonra o koltuğa oturdu orda konuşmaya başladık. Onun ne zaman evleneceğini sordum nişanlıydı. Gülerek bir şeyler konuşmaya başladık. Daha sonra polis gidince onun gittiği yoldan takip ettim bir yete vardım nere hatırlamıyorum,ne için gittim onu da bilmiyorum polis kırmızı bir seccade üstünde namaza durmuştu. Ben yanından geçtim ve içeri girdim bir adam vardı. Söylediğine göre böyle yerlerde hayvan kesiyorlarmış.
Bu sıralar rüyalarım boyle uzun ve peş peşe.
Rüyamı yorumlarsaniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.9m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
uzun rüyalar genelde işaretçi yada mesajcı olmazlar çoğunlukla stres kaygı sıkıntı uykusuzluk ve yorgunluk dönemleri daha çok uzun rüyalar görürüz. işaret rüyaları genelde kısa oluyorlar ve simgeleride çok net ve berrak olurlar. tarihi mekanlar genelde geleneklerle geçmişle bağlantı ve köprüdür. aşırı gelenekçi olmak ta olabilir canının gezmek istemeside olabilir cips yedirilen çocuk çevrendeki gelişmelerle ilgilidir.  misafirlerde öyledir. muhtemelen bazı gelişmeler beklemediğin şekilde olacak ama sonrasında aslını kavrayacaksın. muhtemeleende teyzenin ailesinde bu gelişmeler olabilir. belkide yaşanmıştır. çocuklar haber müjde yeni gelişen olaylar ona bakmak ise sorumluluk almaktır. çocuğa bakan bir sorumluluk  alacaktır ve kimin çocuğu ise onunla alakalıdır.
ikinci kısımda ise hamilelik süreci ani gelişen bir olaydır ancak valizler ilginçtir bu durumda muhtemelen siz yada  evdeki komşunuz bu gelişmeye hazırlıklılar  yani beklenen bir şeye benziyor valizler kaçma isteği ayrılık yolculuk gibi değerlendirilsede psikolojik olarak gereksiz yükleri görevleri ve sorumlulukları almakta olabilir. daha çok kadının hazırlandığını düşünürse kkadının bir sıkıntısı var ya gereksiz yük alıyor üzerine yada bir an önce kaçmak istediği bir konu var. yada yeni  gelişen olay adamı pek ilgilendirmeyen kadını daha çok ilgilendiren bir konu burada hamileliğin  ağrı sızı durumu olayın iyimi kötümü gelişeceğini gösteriyor. ve sende muhtemelen  kadından yanna gibisin en azından derleyip toparlamışsın.
iskeletler genelde maddi konulardır ve gene psikolojik olarak dirlik düzen ve zorluk   anlamlarına gelir sağlam iskeletler dirlik kuvvet çürük iskeletler zorluk ancak senin gördüğün hassas yani dengede kalması zor olan bir duruma benziyor girişkenlik konusunda hassasiyet yaşadığın başarısız olabilirim dediğin fiziksel maddi yada sağlık anlamında bir kaygın olabilir belki. uyarı yazısı senin kaygına daha yakın duruyor.çocuklar  gene gelişmeler yenilenme gibi anlamı içeryor. ama gene çevrendeki gelişmeler. köy sakinleşme isteği hatta birazda kendini zayıf hissetmek diyebiliriz. köyün hislerinde ne bıraktığına bakarsın  güzel köy sakinliği harap köyler depresyonu gösterir. ve gene köyler yenilik yerine geçmişi istemeyide işaret eder. bazende yenilenenemeyi, koyun genelde kadındır ancak kontrol ediilmesi gereken kendi başına hareket edemeyen birisidir. annenle ilgili ne tür bir gelişme bekliyorsun bilmem ancak polisin orda olması bir endişe yaşadığını gösterir. polisin konuşması halinde endişenin yersiz olduğu ve aslında güvende olduğun ortya çıkar gerçekte olmayan kardeş rüyada oluyorsa bu durumda ya kendine destek arıyorsun yada bir destek gelecek. seccadedeki polis namaz kılıyorsa ya doğru iş yapan biridir. yada yada sana faydası olacak doğru bir kişidir. seccade namaz gerekli olan şeyleri yapmayada işaret eder. gene namaz kılanın iyi bir kadınla evlenme ihtimali olabilir ancak bu adamı tanımadığını düşünerek bu durumda sana yol gösterecek fayda sağlayacak biride olabilir. tutku samimiyet doğruluk maneviyat yönleri güçlü bu polis simgesinin.
tüm yorumların dışında ek yapayım çocuklar doğumlar kardeşler hepsinin gelişimini incelediğimde rüyana göre içinde patlamaya hazır bir şeyler var ama dışarı çıkmıyor  çok isteyipte yapamadığın bir şeye benziyor
hep bebekler çocuklar bir türlü sonuca ulaştıramadığın geliştiremediğin başlatamadığın yani bi türlü dışa açamadığın bir şey var sanki.
Aries_libra_ Astral Gezgini (227k puan)  
Teşekkür ederim sağ olun :))
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.9m puan)  
Rica ederim bende teşekkür ederim.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 78 okuma
Sonsaglikbukucu 19 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Sonsaglikbukucu Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 78 okuma
Yaren1989 13 Şubat 2021 Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Görüşmecisi (44.2k puan)   yazdı
0 oy
2 yorum 70 okuma
+14 oy
4 yorum 102 okuma
+3 oy
1 yorum 84 okuma
+5 oy
1 yorum 820 okuma
31 Mart 2018 Rüya kategorisinde Yağmur Damla   yazdı
+6 oy
1 yorum 138 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.4k düş-ünce

7.8k üye

323 Aktif
1 Üye ve 322 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 13237
Dün : 20662
Toplam : 39791849
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...