Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+9 oy
161 okuma
Aries_libra_ Rüya kategorisinde Astral Gezgini (229k puan)  
düzenledi
Merhaba :)
Rüyamda evizimize misafirler geliyordu kapıyı açtım herkes bizim eve girmeye başladı. Anne tarafı akrabalarımız hatta akraba olmadığımız kişiler bile içeriye girdi. Herkes hazırlanmış saçları yapılmış şekilde bize geldi. Kuzenimin kucağında bebek vardı annemin yatağına yatırmış ve kız bebek ağlıyordu. Daha sonra ben piş piş yaptım ama uyumadı ağlamaya devam etti. Daha sonra o kız bebek git gide büyüdü. İlk başta yatağı açtı yastık aldı 2-3 yaşlarına geldi. Daha sonra bizimle konuşmaya gülmeye başladı ve 4-5 yaşlarına geldi. Ayağımda sallamam için kucağıma geldi. Kucağıma alınca üstünü değiştirdim galiba ayağına çorap giydirdim. Bu bebegin bembeyaz ten rengi vardı, gözleri maviydi ilk ağlarken sonra dikkat etmedim.

Babamın arkadaşına gittik misafir olarak ve bu kişi kim bilmiyorum rüyamda öyleydi. İçeri girdik kızları vardı öyle gördüm sonra esmer bir çocuk vardı ve onunla selamlaştım kapının önünde içeri girince sonra o erkeğe çok yakın şekilde yanından geçtim. Sürekli bana baktı otururken,hep bana güldü. Daha sonra gezmek için beni bir yerlere götürdü gezdik,saate baktım telefondan 17.00 oldu diye hemen eve geldim. Daha sonra gittiğim her yerde bu çocuk da vardı. Anneannem de otururken,bizim evde hep bakıştık. Her seferinde de birbirimize küçük bir öpücük attık. Bu kişi kimdi bilmiyorum gerçekte tanınmıyorum. Rüyada ilk başta bir şey hissetmedim ama sonradan benimde hoşuma gitmeye başladı. Çok uzun boylu esmer bir çocuktu. Ben ona bakarken kafamı baya kaldırıyordum. İlk kapıdan girince öyle olmadı ama sonradan hem uzun hem de kalıplı birine dönüştü.
Anneannemde oturuken bu esmer çocuk da vardı de ben kalktım teyzemle bulaşık yıkadım. Plastik kap ve birkaç çatal kaşığı köpüklü suyla güzelce köpükledim.
Birde bu gittiğim babamın arkadaşı dediğim kişinin evi 2 katlıydı ve ben çatısına çıktım ve birkaç yakın arkadaşım vardı. Çatıdwn sarkmışlar tamamen elleriyle tutuyorlardı sadece ama bunu eğlence için yapıyorlardı. Bende çatıya çıktım ama korkarak aşağıya baktım bacaklarım çözülmüş gibi oldu hatırlayınca bile öyle oluyor. Çatıda da kar vardı 3-4 cm gibiydi. Arkadaşlarım aşağıya sarkarken yanlarına gidip onları korkuttum ben biraz bağırınca bazıları korktu ve gülmeye başladılar. Daha sonra ben korktum yüksekten ve çatıdan çekildim.
Bu gece çok değişikti bu rüyalar hep bağlantılı peş peşe gelişti olaylar.
Yorumlarsanız çok sevinirim :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
misafirler destek ortaklık haber gelişmeler yakınlıklar ve ilişkilerde bağları gösteriyor muhtemelen  başkasıyla ilgili (kuzen) olacak bir gelişmede sen katkı vermek isteyip veremesende  anormal hızlı ve şaşılacak şekilde büyüme ve gelişme olacaktır başta zor görünen ancak geliştikçe güzelleşen bir durumdur. bebek hızlı büyüyorsa gelişmeler şaşırtıcı ve hızlı olur. çevrede bebeğin mutlu ettiği herkesinde bu durumdan faydalanacağı söylenebilir. mavi göz çok güzel bir rüyadır bakışın gelişmelerin ilerlemelerin davranışsal olarak ta hepsi için umuttur. bebeği uyutma konusuna belki senin istemediğin bir olayın hızlı gelişmeside diyebiliriz ancak sonuç olumlu oluyor.
Aries_libra_ Astral Gezgini (229k puan)  
Çok teşekkür ederim sağ olun :)
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
rica ederim. bendde teşekkür ederim.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
son kısım şu an içinde olduğun fiziksel yada psikolojik durumunla alakalı olabilir duygusal ihtiyaçların ön plaa çıkmış ancak bu tür rüyalarında bile hep aile ve akrabaların var muhtemelen aileden yana seni etkileyen veya dışardaki hayatına baskı yapan bir durum olabilir. aile bağların iyi olabilir yada aile yapısı gereği üzerinde baskı olabilir. veya benzeri durumlarda olabilir. bu rüyan dışa açılma isteğini göstermiş bu ara bi değişim yeni arkadaşlıklar veya yeni duygusal bir durum ihtiyacın olabilir. insanlarla diyalog kurmanda fayda var.çatı katları yükselmek olacağı gibi riskleride işaret etmiş bina ne kadar yüksek ve yeni ise hem  yükseliş modun yükselir hemde risklerin artar. bina yada çatı eski ise eğer ve korkuda varsa geçmişi kapat yeniye bak yeni bir yol çiz yeni planlar yap ve eski defterleri kapat demektir. çatıda ki kar bu meselede bir soğukluk, uzaklık,mesafe etkisi olduğunu gösterir. yani birileriyle aran soğuk yada birileri birileriyle aranı soğutuyor. kış ayında kar iyidir bereket hayır getirir. ancak psikolojik olarak ta soğukluk mesafe gibi bakılır. ve son kısım cesaret lazım yenile kendini olmayacakları bitir ki yeni olacaklara kapı açabilesin.

İlgili rüyalar

+16 oy
3 yorum 170 okuma
hatice20 9 Eylül 2020 Rüya kategorisinde hatice20 Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 402 okuma
SSDGN 11 Temmuz 2019 Tabir kategorisinde SSDGN Rüya Tabircisi (8.9k puan)   yazdı
+4 oy
3 yorum 143 okuma
Elf066 17 Ocak 2021 Tabir kategorisinde Elf066 Rüyakar (3.7k puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 99 okuma
24 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Kaya   4 8 yazdı
+6 oy
3 yorum 175 okuma
+4 oy
1 yorum 118 okuma
Arşiv 30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Lusid Rüyacı (70.5k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 418 okuma
OT 22 Eylül 2019 Rüya kategorisinde OT Rüyakar (5.1k puan)   yazdı
+10 oy
6 yorum 182 okuma
Simge 8 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Astral Gezgini (166k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 125 okuma
30 Ocak 2018 Tabir kategorisinde misafir   39 142 278 yazdı
+5 oy
1 yorum 100 okuma
B 3 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde B Rüya Yorumcusu (12.5k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 150 okuma
Esra A. 4 Nisan 2020 Tabir kategorisinde Esra A. Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 98 okuma
Esra A. 4 Nisan 2020 Tabir kategorisinde Esra A. Rüyazede (1.5k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.5k düş-ünce

7.8k üye

438 Aktif
2 Üye ve 436 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 11245
Dün : 15134
Toplam : 40822473
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...