Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
1.0k okuma
mustafaharputi Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
düzenledi
Rüya sahibinin,  hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, büyük üzüntüler yaşayacağına ve çok büyük sorunlar la karşılaşacağına alamet eder.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

67 Yorum

+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
 
En İyi Yorum
Rüyada Tabak Kırılması

Rüyada Tabak Kırılması rüya tabirleri terminolojisine göre uğursuzluk ve kıskançlığı sembolize eder. Rüyada tabak kırılması; size dair kıskançlıkların bariz şekilde ortaya çıkacağını ifade eder. Daha çok sizin sahip olduklarınızla alakalı olan kıskançlıklar; size ve sizin sahip olduklarınıza zarar vermeye yönelik bir hal alacak. Bunun yanı sıra rüyada tabak kırılması imgesi, kısa süre içerisinde bu kıskançlıkların ailenizi ve arkadaş çevrenizi de hedef alacağını gösterir.

Ayrıca bahsi geçen kıskançlıkların ailenizi veya sosyal çevrenizi hedef almasıyla birlikte ortaya çıkan gerilim, sizi psikolojik olarak da zor durumda bırakacaktır. Tüm bunlara ek olarak rüyada tabak kırılması, en yakınınızda olan insanların sizi hayal kırıklığına uğratacağının da göstergesidir. Bu hayal kırıklıkları sayesinde kendinizi daha güçlü hissedecek; kimin dost kimin düşman  olduğunu daha iyi anlayacaksınız.


Rüyada Bardak Kırılması

Tabak kırılması imgesinin aksine rüyada bardak kırılması sizin üzerinizdeki uğursuzluğun ortadan kalmasını ifade eder. Bu uğursuzluğun ortadan kalkmasıyla birlikte kendinizi daha iyi hissedecek ve ilişkilerinizde daha kararlı davranacaksınız. Tüm bunlara ek olarak rüyada bardak kırılması, sosyal ilişkilerinizde sizi rahatsız eden detayları engelleyeceğinizi ifade eden bir rüyadır. Bu detayları engellemenizle birlikte daha kararlı sosyal ilişkiler benimseyeceğinizi sembolize eden bardak kırılması imgesi, kısa süre içerisinde arkadaş çevrenizde güçlü bir kişilik olacağınızın habercisidir.

Rüyada Tabak Düşürüp Kırılması


Rüya tabirleri terminolojisine göre rüyada tabak düşürüp kırılması hata yapmak anlamına gelir. Kısa süre içerisinde küçük çaplı hatalar yapacağınız anlamına gelen rüyada tabak düşürüp kırılması imgesi aynı zamanda, hataların aile hayatınızda ufak çaplı yansımalarının olacağını da ifade eder. Böylelikle kısa süre içerisinde aile ilişkilerinizde meydana gelecek pürüzler sayesinde; babanızın ya da annenizin eleştirilerini işitmeniz oldukça muhtemel. Kısaca rüyada tabak düşürmek, ufak çaplı hatalar yapacağınızı ifade eder.
Rüyada tabak bardak kırmak, yanlışlıkla yapıldıysa son dönemde dikkatsizlik nedeniyle yapılan hataların artacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin canını sıkan birtakım durumlar nedeniyle günlük hayattaki işlere odaklanamadığı da ifade edilen yorumlardan biridir. Tabak bardak kırmak, ayrıca maddi zarara uğranacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Fevri davranışlar nedeniyle sonradan pişmanlık duymaya, önemli bir eşyanın zarar göreceği de rüyanın yorumları arasındadır.

Rüyada tabak bardak kırmak, rüya sahibinin önemsemediği bir konu nedeniyle canını sıkacak dedikodular duyacağı anlamındadır. Ayrıca rüyada tabak bardak kırıldığını görmek, büyük bir kavga çıkacağı ve bazı küslükler yaşanacağı anlamına gelmektedir. Tabak bardak kırmak, rüya sahibinin bilerek yaptığı bir eylemse savurganlıktan kaynaklı maddi zararlar oluşacaktır.
Rüyada Tabak Bardak Kırmak Sirtaki Yapmak

Rüya içinde dans ya da eğlence amacıyla tabak bardan kırmak, maddi anlamda çok para harcanacak bir dönemde olunduğuna yorulmaktadır. Fazla rahata düşkün olunduğu da rüyada tabak bardak kırmak için belirtilebilecek bir yorumdur. Birinin evinde masa örtüsüne takılarak tabak bardak kırmak, istemeden maddi zarara yol açılacağına yorulmaktadır.

Bir restoranda ya da evde sirtaki yaptığını görmek, rüya sahibinin mutlu bir döneme gireceğine işarettir. Bir diğer taraftan rahatına düşkün bir insan olunduğu da zevk için tabak bardak kırmak rüyasına yapılacak yorumlardan biridir. Ayrıca mükemmeliyetçi bir yapıya sahip olunduğu ve daha azıyla yetinilmediği de belirtilebilir.
Rüyada Tabak Bardak Kırmak Sinirlenmek

Rüya içinde sinirlendiği için bir şeyler kırmak, öfkelenmeye sebep olacak davranışlara denk gelineceğine yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin kolay sinirlenen biri olduğu da ifade edilebilir. Rüyada tabak bardak kırmak, maddi manevi sıkıntılara işaret etmektedir. Her zaman diken üstünde olunduğu ve stresli bir hayat sürüldüğü de ayrıca ifade edilebilir. Elinden tabak bardak düşürmek, rahatsızlık duyulacak davranışlara maruz kalınacağı şeklinde yorumlanabilir. Masaya tabak ve bardak taşıdığını görmek ise güzel bir iş projesinde yer alınacağı anlamındadır. Dikkatli ve düzenli bir insan olunduğu, yapılan işlerde özenli olunduğu da ayrıca ifade edilebilir. Davet sofrasında tabak bardak koymak, dostlukların gelişeceği güzel arkadaşlık ilişkileri kurulacağı anlamına gelmektedir.
Rüyada Tabak Kırdığını Görmek

Rüyada tabak kırdığını gören kişi, kırdığı tabağın rengi ile yorumlamalıdır. Hangi renk ise; o konuda kaybedeceği şansı, fırsatı kaybedecek demektir. Ayrıca size sunulmuş fırsatı elinizin tersiyle geri çevirme, kabul etmeme ve pişmanlık yaşama hali olarak yorumlanır. Kişinin uğurlu sayılan bir eşyasının kaybolması, hayatındaki güzelliğin yok olması, sevdikleri ile çatışma, tartışma olarak ta ifade edilmektedir. Eski ve değerli şeylerin yerine yenilerini tercih etme olasılığı ve bu durumdan kaynaklı eskiye duyulan özlem duygusu olarak ta tabir edilmektedir. Bunun dışında tabak kıran kişi, kendi şansını yok edecek bir şey yapar. Konuşmaları ve hareketleri bakımından dikkatli olması gereken bir zamanda çok büyük falso vererek bulunduğu konumdan düşme tehlikesi yaşar.
Rüyada,tabak kırmak:Keder ve hüzünlenmeye,işarettir.
Rüyada bir tabak kırmak hayra yorulmaz; kişinin rüyasında tabak kırdığını görmesi o kimsenin dertlerinin artacağına, yeni ve beklenmedik bir kayıp yaşayacağına işaret eder. Bazı tabirlere göre ise çok sayıda cam tabak kırmak, mutluluğun artacağına göstergedir.Rüyada Tabak Kırmak: Sizi üzecek bir olayla karşılaşacağınız anlamına gelir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada tabak kırılması görmek, rüyayı gören kişinin hayatının o ana dek olan tüm sıkıntılardan arınıp daha huzurlu ve istediği kadar güzel geçeceğine işaret eder.Rüyada tabak kırılması bir dönüm noktasını vurgulamaktadır.

Rüyada tabak kırılması bir dönüm noktasını vurgulamaktadır , geçmişteki aksiliklerin ve üzüntülü durumların sona erdiğinin de habercisidir. Çok kısa süre içinde yaşanacak güzel gelişmelere işaret eden rüya aynı zamanda bazı rüya alimlerine göre, yakın bir kimsenin vefat haberinin alınacağı şeklinde de yorumlanır. Tabağın içi dolu ise ve kırıldığında içindekiler de yerlere saçılıyorsa bu durumda kişinin ölümcül bir hastalığa yakalanacağına yorulur.
Rüyada Tabak Kırdığını Görmek

Rüyada kişinin tabak kırması, yakın çevresindeki kişileri kıracak veya üzecek eylemlerde, söz ve davranışlarda bulunacağı anlamına gelir. Başka birini tabak kırdığını görmek ise, dış etkenlerden dolayı çekilecek bir sıkıntının da işaretçisidir.

Rüyada Tabak Kırılması neye tabir edilir? Nasıl yorumlanır?
Rüyada Tabak Görmek

Rüyada görülen tabak, kişinin hayatındaki olumlu gelişmelere ve hayırlara vesiledir. Aynı zamanda devlet erkanından bir kimse ile görüşüleceğine ve çözümü gecikmiş bir mevzuda aydınlığa kavuşulacağına da yorumlanır.
Rüyada Boş Tabak Görmek

Boş tabak kişinin maddi açıdan büyük kayıplar yaşayacağı ve fakir bir hayata düşeceği şeklinde tabir olunur. Tabağın dolu olması ise, zenginliğe, mal, mülk edinmeye ve berekete işarettir. Görülen tabak cam ise kişinin aradığı huzuru ve mutluluğu gözünün önünde olmasına rağmen görememesini ve yanlış yerlerde dolaştığını delalet eder. Görülen tabak kağıttan ise, sağlıklı bir ömre sahip olunur. Bakır tabak görmek kişinin içinde bulunduğu ortamlarda son derece huysuz ve uyumsuz biri olarak adlandırıldığına, plastik tabak da iki yüzlü, samimiyetsiz bir kimse olunduğuna ve isteklerin gerçekleşmeyeceğine yorumlanır.


Rüyada Porselen Tabak Görmek

Porselen tabak, uzakta bulunan ve sevilen bir kişiden önemli bir haber gelmesine yorumlanır. Aynı zamanda hediye gelmesi olarak da tabir edilir. Porselen tabağı kırdığını gören kişi, kendisi için çok değerli olan biri tarafından incitilir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada tabak kırmak, rüya sahibinin iş hayatında başa çakılması zor sorunlarla karşılaşacağını gösterir. Bu durum beraberinde sıkıntılı, zorlu ve maddi olarak sizi zorlayacak bir sürece gireceğinizi gösterir. Rüyada tabak kırmak, girişilen bir iş sonucunda zarara uğrayacağınıza işaret eder. Bu nedenle attığınız aşımlara dikkat etmeli ve size güven vermeyen insanlardan uzak durmanız gerekir. İşte, rüyada tabak kırmak ile ilgili tüm detaylar.

 Rüyada tabak kırmak, uzun süredir hayalini kurduğunuz bir şeyin artık gerçekleşmeyeceğini kabulleneceğiniz anlamına gelir. Bu rüyayı gören kili büyük yatırımlar yapmadan önce dikkatli davranmalıdır.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Yanlışlıkla Porselen Tabak Düşürüp Kırmak

 Yanlışlıkla porselen tabağı yere düşürüp kırmak, uzun zamandır uğraşıp, emek verip inşa ettiğiniz bir şeyi tek bir hatanızla yerle bir edeceğinizin göstergesidir. Bu nedenle hem atacağınız adımlara hem de iş hayatında yapacağınız hamlelere dikkat etmeniz gerekir. Bir başka tabire göre ise, bu rüya iş hayatında büyük ve önemli kazançlar elde edeceğinizi gösterir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Cam Tabak Kırmak

 İş ve aile hayatında zor ve sıkıntılı bir süreç yaşayacağınızı gösterir. İş hayatında karşılaştığınız büyük zararları telafi ederek başarı kazanacaksınız. Bu süreçte geri dönüşü olmayan kararlar almamaya dikkat etmeniz gerekir. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin bazı konularda büyük risk alacağına delalet eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Tabak Bardak Kırmak

 Rüyada tabak ve bardak kırmak, yeni duyacağınız bir şeye çok sinirlenerek birilerinin kalbini kuracağınıza delalet eder. Yaşadığınız büyük üzüntüler sonucunda güzel günler göreceğinize ve huzura kavuşacağınıza delalet eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Desenli Tabak Kırmak

 Desenli tabak kırmak, hayatınızda olan ve aşkında çok sevdiğiniz birini kıracağınız ve üzeceğiniz anlamına gelir. Bu rüya, uğratabileceğiniz zararlara karşı bir uyarı niteliği taşır. Bu rüya, hayırlı işlere imza atacağınızı gösterir. Aynı zamanda rüya sahibi kırdığı bir gönlü telafi edebilir. Bu rüyayı gören kişi, hak yolunu tercih ederek günahlarından arınmak ister. Rüyada tabak kırmak, girdiği bir işten büyük bir zarar ya da borçla çıkacak demektir. Kırılan tabağın içi dolu ise, tabak kırıldığında içindekiler çevreye yayılıyorsa rüya sahibinin ciddi ya da ölümcül bir hastalığa yakalanacağına delalet eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Boş Tabak Görmek

 Rüyada boş tabak görmek, kişinin maddi açıdan büyük kayıplar yaşayacağı yanlış bir işe girişeceğini gösterir. Bu kişi zenginken fakir bir hayata düşebilir ve pek çok malını mülkünü satmak zorunda kalabilir. Görülen tabak cam ise, kişinin aradığı mutluluğu ve huzuru tez vakitte bulacağı şeklinde yorumlanır. Tabağın içinin dolu olması ise, zenginliğe, edinilecek mal ve mülke işaret eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Görülen Tabağın Yapısı

 Rüyada görülen tabak eğer plastik ise, sağlıklı ve uzun bir ömür yaşayacağınıza delalet eder. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin çevresinde bulunan kişilerin ikiyüzlü, samimiyetsiz olduğunu ve çıkar ilişkisi için yanınızda olduğunu gösterir. Rüyada bakır tabak görmek ise, kişinin içinde bulunduğu durumdan son derece huzursuz ve mutsuz olduğunu gösterir. Bu rüyayı göre kişinin hiçbir isteği yerine gelmez. Rüyada porselen tabak görmek, sabretmek ve sebat etmek anlamına gelir. Yapısı gereği sert ve sağlam olan bu tabak insanların karakteri ile de bağdaştırılır. Güçlü ve sağlam duruşlu kimseleri temsil eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada tabak kırılması görmek, geçmiş döneme ait sorun ve sıkıntıların son bulmasına, kişiye üzüntü ve tasa veren olumsuzlukların geride kalmasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin üzerinde uğursuzluğuk ve belaların son bulmasına, hüznün dağılıp, yerini neşe ve sevincin alması olarak da tabir edilmiştir. Rüyada tabak kırılması görmek, yaşanan aksiliklerin son bulmasına, bozulan yaşam düzeninin tekrar düzeleceğine rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin yaşama dair umutlarının tekrar canlanacağına, geleceğe dair güzel düşünceler içersinde olmaya işaret eder. Rüyada tabak kırılması görmek, kişinin maddi ve manevi anlamda daha iyi bir yaşama kavuşmasına yorulur. Aynı zamanda bu rüya yeni bir düzen kurmaya, eskinin olumsuzluklarını geride bırakmaya yorumlanmıştır. Rüyada tabak kırılması görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Tabak Kırılması Görmek Nedir

Rüyada tabak kırılması görmek, yarınlara umutla bakamaya, iş ve aile yaşamında huzur ve bereket içersinde olmaya işaret eder. Rüyada tabak kırılması görmek, bazı alimlere göre ise, kişinin aileden yada arkadaş çevresinden birinin kalbini kırmaya, hoş olmayan sözler etmeye delalet eder. Bazen de rencide edici tavırlar içersinde olmaya, kişiye gönül koyan kişilerin olmasına rivayet olunur.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Tabak Kırdığını Görmek

Rüyada tabak kırdığını görmek, aile içi yaşanacak problemre, kavga ve kırgınlıklara işaret eder. Görülenbu rüya yakın çevreden birini sözlü yada fiziksel olarak üzecek davranışlarda bulunmaya, kalp kırgınlığına tabir edilmiştir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada tabak kırmak, sıkıntılardan arınarak refaha erişmeye, nazar ve kem gözden kurtulmaya yorumlanır. Şansınız açılabilir ve her şey yoluna girmeye başlayabilir. Artık şansın ve talihin açıldığını alacağınız haberler ile anlayabilirsiniz. Mutlu bir döneme girerek sevdiklerinizi de mutlu edebilir, daha pozitif olabilirsiniz.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada tabak kırılması, ayrıca işlerin açılması ve bol kazanç sağlamak, kendinizi daha güçlü kuvvetli hissetmeye de yorumlanır. Üzerinizdeki karamsarlığı ve negatif enerjiyi atarak, yeniden daha güzel şeyler için çaba harcayabilir, çok büyük mutluluklar yaşayabilirsiniz. Bazı haberler sizin iç huzurunuzu sağlayabilir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada başkasının tabak kırması, düşmanlarınızın sizden uzak durmasına ve size kötülük edemeyeceklerine yorumlanır. İşleriniz önüne engel koyan kişiler olsa da emellerine ulaşamayacaklar. Sizi sürekli huzursuz eden biri de hayatınızdan çıkabilir. Kötü niyetli insanların şerrinden korunabilirsiniz bu kişilerin maskeleri düşebilir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Tabak Bardak Kırdığını Görmek

Kısa süreli sorunlar ile uğraşmak, bir süre sorumluluklarınızın artmasına ve bitkinliğe yorumlanır. Hem iş hem de özel hayatınızda çok fazla görev üstesinden gelmeniz gerekebilir. Aynı anda pek çok iş ile birden uğraşmanız gerekebilir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Porselen Tabak Kırdığını Görmek

Uzakta yaşayan birinden gelecek haber sizi çok mutlu edecek. Bu çok özlediğiniz birinden de gelecek haber olabilir. Belki size sürpriz yapabilir ya da hediye getirebilir. Uzaktaki sevdikleriniz sizi mutlu edecekler, belki davet de alabilirsiniz.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Cam Tabak Kırdığını Görmek

Hane içerisinde yaşanan bir takım sorunlar yüzünden siz de olumsuz etkilenebilirsiniz. Belki akrabalarınız ile mal mülk paylaşımına dair bazı problemler çıkabilir. Onlarla anlaşamayarak darılabilirsiniz. Ya da sizin hakkınızı çiğnemeye çalışabilirler.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Yanlışlıkla Tabak Kırmak

Bir zamanlar istemeden de kalbini kırdığınız biri ile yeniden görüşmeye başlayabilir, onun gönlünü tekrar kazanabilirsiniz. Eğer haksızlık yaptığınız biri varsa ona karşı da hatanızı telafi etme şansınız olacak. İç huzurunuzu yeniden sağlayacaksınız ve dargınlıklar sona erecek.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Tabak Kırdığını Görmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre tabak kırılması, kötü şansın bitmesi ve şansın açılması, kısmetlerin çoğalması, işlerin yoluna girmesine yorumlanır. Hayatınızda yaşanan aksilikler ve sorunlar son bulabilir. Bazı alacağınız haberler de şu günlerde keyfinizi yerine getirebilir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Cam Tabak Kırmak

Rüya sahibinin gelişi güzel kararları yüzünden büyük zarara uğrayacağına alamet eder.Kişinin ailesi ile sorunları olacağı,yalnız kalacağı,etrafındakilere zarar vereceği anlamına da gelmektedir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Çatlak Tabak Görmek

Rüyada çatlak tabak gören rüya sahibi iş hayatında çok şanslı biri olacağına,sorunlardan kolayca kurtulacağına,hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine rivayet edilir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Kırık Tabak Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kırık tabak görmesi çok istediği bir haber alması ya da olmasını çok istediği bir işle ilgili olumlu sonuçlar elde etmesi ve mutlu olması şeklinde ifade edilir. Aynı zamanda kısmet anlamına  gelir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Tabak Kırılması

Rüyada tabak kırılması rüya sahibinin bu günlerde çok sıkıntı yaşadığına ancak tüm bunların artık sona ereceğine, huzurlu ve güzel bir yaşamı olacağına işaret eder. Bu rüya genel olarak kişinin hayatında bir dönüm noktası yaşanacağına ve bu süreçten sonra her şeyin yoluna gireceğine, her şeyin istediği gibi şekilleneceğine ve olumsuzlukların yerini güzelliklere bırakacağına tabir edilir. Bazı alimlere göre ise bu rüya olumsuzdur ve yakın zamanda alınacak ölüm haberi ile rüya sahibinin yıkılacağına, çok üzüleceğine delalet eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Tabak Kırdığını Görmek

Rüyada tabak kırdığını görmek rüyayı gören kişinin çevresindekileri kıracak ve üzecek sözler söyleyeceğine, sevdiklerinin kalbini kıracağına, yanlış hareketlerde bulunmaya işaret eder. Rüyada bir başkasının tabak kırdığını görmek ise başkaları yüzünden üzülmeye, bazı kötü durumlar yaşamaya ve rüya sahibinin ağzının tadının kaçacağına delalet eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Tabak Kırılması

Rüyada tabak kırılması görmek, rüyayı gören kişinin hayatının o ana dek olan tüm sıkıntılardan arınıp daha huzurlu ve istediği kadar güzel geçeceğine işaret eder. Bir dönüm noktasını vurgulayan rüya, geçmişteki aksiliklerin ve üzüntülü durumların sona erdiğinin de habercisidir. Çok kısa süre içinde yaşanacak güzel gelişmelere işaret eden rüya aynı zamanda bazı rüya alimlerine göre, yakın bir kimsenin vefat haberinin alınacağı şeklinde de yorumlanır. Tabağın içi dolu ise ve kırıldığında içindekiler de yerlere saçılıyorsa bu durumda kişinin ölümcül bir hastalığa yakalanacağına yorulur.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Tabak Kırdığını Görmek

Rüyada kişinin tabak kırması, yakın çevresindeki kişileri kıracak veya üzecek eylemlerde, söz ve davranışlarda bulunacağı anlamına gelir. Başka birini tabak kırdığını görmek ise, dış etkenlerden dolayı çekilecek bir sıkıntının da işaretçisidir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada tabak kırmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine, maddi ve manevi olarak çok zor günler geçireceğine, yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda zararlara uğrayacağına, aile hayatında çok büyük üzüntüler olacağına ve girdiği her işte yaşanacak bir aksilikten ötürü çok büyük sorunlar yaşayacağına ve sinir ve stres yüzünden hasta olacağına alamet eder. Ayrıca, başka rüya tabirlerinde tam aksi yönde açıklama getirilmiştir. Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, bir anda yüklü miktarda paraya kavuşacağına ve çok daha hayırlı işler ile karşılaşacağına yorulur.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Tabak Kırdığını Görmek

İş hayatında ve aile hayatında çok zor günler yaşanacağına, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler olacağına, sevdiği insanlardan ihanet göreceğine, girdiği işlerden çok büyük borçlarla çıkacağına ve ne kadar çabalasa bile çok iyi işlerden çok büyük hüsranlarla döneceğine rivayet eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Cam Tabak Kırmak

İş hayatında ve aile hayatında çok sıkıntılı ve zor dönemler yaşayan rüya sahibinin, uğradığı büyük zararları ortadan kaldırmak ve iş hayatında tekrar varolup başarı kazanmak için iş hayatı ile ilgili çok büyük ve geri dönüşü olmayan kararlar vereceğine ve neredeyse bu amaçla çok büyük risk alacağına delalet eder.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Porselen Tabak Kırmak

Rüyayı gören kişinin, yapmaması gereken şeyler ile uğraşacağına, yanlış ve geri dönüşü olmayan şeyler yapacağına, yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine, ancak daha sonra çok büyük bir pişmanlık yaşayıp kırdığı insanlardan özür dileyeceğine delalettir.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Tabak Bardak Kırmak

Rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, büyük üzüntüler yaşayacağına ve çok büyük sorunlar la karşılaşacağına alamet eder.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Porselen Kırılması

Rüyada porselen kırılması, müjdeli haber, mutluluk ve heyecan verici söz olarak ifade edilir. Rüya sahibinin hayırlı, iyi ve güzel olanla karşılaşacağına, tüm sıkıntılarını ve dertlerini geride bırakacağına tabir edilir.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Porselen Tabak Kırmak

Rüyada porselen tabak kırmak, rüyayı gören kişinin yanlış ya da kulaktan dolma laflar konuşacağına ve bunun da birilerine dokunacağına ve onları inciteceğine işaret eder. Rüya sahibinin bu davranışı nedeniyle birilerini kendine küstüreceği ile açıklanır.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Cam Tabak Kırmak

İş hayatına yönelik fazla düşünülmeden hareket edileceğine ve alınan kararların kişiye faydadan çok zarar getireceğine, yapılan hesapların hiçbirinin gerçeğe uygun olmayacağına, ayaklarının yere basması yerine daha hayalci davranan rüya sahibinin ailesiyle arasında da geri dönüşü zor sıkıntılar ve kavgalar yaşanacağına alamet eder. Cam tabak kırdığını görmek sevilen birinin kalbini kırmak veya onu hayal kırıklığına uğratacak davranışlar sergilemek anlamına da gelir. Maddi zarara uğramak ve yatırımların boşa çıkması şeklinde de yorumlanır.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Tabak Kırmak

Hayal kırıklığı ve keder anlamına gelir. Rüya sahibinin çok istediği bir şey gerçekleşmeyecek ve rüya sahibi büyük bir kalp kırıklığı ve hüsran yaşayacak, bu durumu da uzun süre üzerinden atamayacaktır.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada porselen tabak kırıldığını görmek keyfin kaçmasına neden olacak zor bir dönem geçirmeye, karamsar bir insan olmaya yorumlanır. Ayrıca porselen tabağın kırılması uzun süre insanlardan uzak durmaya, korkularını yenmeye delalet eder.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Tabak Kırıldığını Görmek Tabak Kırmak

Rüya sahibi yaşantısından son derece sıkılmış ama bu durumun kısa süre sonra güzel bir döneme gireceğinin habercisidir. Kişi sanki bir dönüm noktasında gibidir. İyi ile kötü arasında gidip geliyordur. Kuruntularından yakın zamanda kurtulunacağının habercisidir bu rüya.
rüyada tabak kırmak
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
rüyada kırık tabak görmek

Rüyasında tabağı kendisinin kırdığını görmek, kişinin dilinden çıkacak kelimelerle sevdiklerinin canını sıkacağı onları kıracağının habercisidir. Gün boyu daha dikkatli davranıp dilinden çıkacak kelimeleri özenle seçmelidir. Aksi takdir de etrafındaki bir çok kişiyi üzecek kıracaktır.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Bir kimse kendini tabak kırıyorken görmüş ise bu rüya iyiye yorulmaz.

Tabak kırdığını gören kimsenin kederli günler göreceği ve bir takım aksiliklerle karşılaşacağını delalet eder.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Tabağı Kırmak

Hayal kırıklığı ve keder demektir. Hayal sahibinin arzuladığı bir şey gerçekleşmeyecek ve hayalperest büyük bir kalp kırıklığı ve hayal kırıklığı yaşayacak ve uzun süre bu durumun üstesinden gelemeyecektir.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada tabak kırmak ise kederle yorumlanır. Bir başka rivayete göre de rüyada tabak görmek, çekirgeye, bazen de şiddete işarettir.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Cam Tabak Kırmak

Rüyada cam tabak kırmak, çok yakın bir tanıdığa karşı yanlış bir davranışta bulunulacağına işaret eder. Onu üzecek ve telafisi mümkün olmayan bir davranışa neden olacaktır. Bunun sonucunda o kişiyle olan ilişki sona erecektir. Yakın dostluk artık iki yabancı halini alacaktır.
Rüyada Bardak Kırmak
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Kırılmış Tabak Görmek

Rüyada kırılmış tabak görmek, yaşanılan bir olayın rüya sahibinin üzerine kalacağına işaret eder. Yaşanılan olay o çevrede çok önemli, herkesi ilgilendiren bir olay olacak ve bunun rüya sahibinin üzerine kalması ona karşı olan izlenimin kötü olmasına neden olacaktır. Ancak kısa sürede gerçek anlaşılacaktır.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada tabak kırmak, kişinin ticari hayatında maddi kayıplar yaşayacağına ve önemli sıkıntılar çekeceğine işaret eder. Rüyasında tabak kıran kimse, mal ve sermayesinde basit nedenlerle büyük zararlara uğrar. Bu rüya aynı zamanda kişinin üzüleceği haberler alacağı, hayal kırıklıkları yaşayacağına delalet eder. Rüyasında tabak kıran kişinin zevk ve sefa düşkünlüğü, tembelliği elinde avucunda ne varsa kaybetmesine neden olacaktır. Ayrıca bu rüya aile içi geçimsizliklerin, çatışmaların başlayacağına da yorumlanmaktadır.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Porselen Tabak Kırmak

Rüyada porselen tabak kırmak, şahsın boş işler peşinde koşmasına, rızkını yanlış yerlerde aradığına delalet eder. Bu rüyayı gören kişi yanlış dostluklar kuracak, doğruyu ve yanlışı ayırt edemeyecek duruma gelecektir.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Cam Tabak Kırmak

Rüyada kırılan tabak, cam ise bu durum kişinin sıkıntılardan kurtulmak için büyük mücadeleler verdiğini gösterir. Kişi, sorunlarını çözmek için elinden geleni yapmakta, zorluklarla başa çıkmaya çalışmaktadır.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Tabak Kırmaya Çalışmak
Bir kişi rüyasında tabak kırmaya çalışıyorsa bu, onun yanlış dostluklar kurduğu, düşüncesizce davranışlar sergilediği şeklinde değerlendirilir. Ayrıca bu rüya, kişinin gerçek yaşamda çok sevdiği bir kişinin kalbini bir hiç uğruna kıracağına işaret eder.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Yanlışlıkla Tabak Kırmak
Rüyada yanlışlıkla tabak kıran kişi istemeden bazı yanlış işler yapacak ancak daha sonra yanlış bir yola girdiğini anlayacaktır. Bu kişi hatalarını telafi etmek için kendine çeki düzen verecektir.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Tabak Kırmak

Rüyada tabak kırmak borçlanmaya, ağır bir zillet altında ezilmeye, sömürüye ve hoşgörüsüzlüğe işarettir. Rüyada bile isteye tabak kırdığını gören kimsenin evinde büyük bir kavga çıkabilir. Bu kavganın sonunda boşanma, ayrılık ve şehir değişikliği gibi ihtimaller gerçeğe dönüşebilir.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Tabak Kırılması

Rüyada tabak kırılması kişinin üstünde kötü niyetli kişilerin gözü olduğunu göstermektedir. Bu rüyayı gören kimse etrafındaki insanlara dikkat etmeli ve dost düşman ayrımına varmalıdır. Rüyada tabak kırılması ile birlikte ellerinin ya da ayaklarının kırıldığını gören kimse çok büyük üzüntüden kurtulup hak ettiği saadete erişecek demektir.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada tabak kırmak, tabak kırdığını görmek üzüleceğinize, üzüntülü bir haber almaya işarettir.Bu rüyayı gören kişinin iş hayatındaki istediği başarıları kazanamayacağına ve büyük bir hüsran ve üzüntüyle sonuçlanacağına delalet eder. Rüya sahibinin içine kapanacağı ve hayatında durgun, sessiz birine dönüşeceği şeklinde yorumlanabilir.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada tabak kırmak bazı sorun ve sıkıntılarla karşılaşmaya, zarar ve ziyana uğramaya, rüyada tabak kırılması derte ve tasaya, olumsuz bazı hadiselerin vuku bulmasına, rüyada tabak bardak görmek bu şeylerin ayrı ayrı tabirleriyle, rüyada tabak hediye almak iyliliğe ve güzel gelişmelere işaret edebilir.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada tabak bardak kırılması, finansal yükü bulunan tanıdığından uzaklaşılacağına, isteklerin gerçekleşeceğine, iyi kısmete, mutlu zamanlara, düşkünlükten kurtulmaya, hayırlı işler yapacağına, tertemiz zenginliğe, samimi yaşlı tanıdığa, vefakar akrabaya, yetenek sahibi bir insana, rızkın verimli olacağına yorulmaktadır. Ayrıca acımasız bir kimseye, kederden kurtulamamaya, muhtaç duruma düşmeye, iyi hali yitirmeye, ticaret alanında sıkıntıya işaret eder. Farklı bir açıdan bakan ulemalar şöyle tabir ederler ki: Bu sıkıntı sonrasında düşlediği mutluluğa, cefa çekerek gözlediği iyiliğe, yardım alarak elde ettiği toplu paraya, zahmetle beklediği beceriye delalet eder.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Tabak Kırmak

Hayal kırıklığı ve üzüntüye işaret eder. Rüya sahibinin hayalini kurduğu bir şeyin gerçekleşmeyeceğine ve bu durumdan dolayı büyük bir üzüntü yaşayacağına delâlet eder.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Tabak Kırmak

Sizi kırıp üzen biri varsa gönlünüzü almasına yorumlanır. Eğer bir anlık sinir ve öfke ile işitilen sözler varsa aranızdaki sorunları çözebilirsiniz. Yeni ayrılan biri için bu ayrılığın kısa sürmesine ve yeniden bir araya gelmeye yorumlanır.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Tabak Kırılması rüya tabirleri terminolojisine göre uğursuzluk ve kıskançlığı sembolize eder. Rüyada tabak kırılması; size dair kıskançlıkların bariz şekilde ortaya çıkacağını ifade eder. Daha çok sizin sahip olduklarınızla alakalı olan kıskançlıklar; size ve sizin sahip olduklarınıza zarar vermeye yönelik bir hal alacak. Bunun yanı sıra rüyada tabak kırılması imgesi, kısa süre içerisinde bu kıskançlıkların ailenizi ve arkadaş çevrenizi de hedef alacağını gösterir.

Ayrıca bahsi geçen kıskançlıkların ailenizi veya sosyal çevrenizi hedef almasıyla birlikte ortaya çıkan gerilim, sizi psikolojik olarak da zor durumda bırakacaktır. Tüm bunlara ek olarak rüyada tabak kırılması, en yakınınızda olan insanların sizi hayal kırıklığına uğratacağının da göstergesidir. Bu hayal kırıklıkları sayesinde kendinizi daha güçlü hissedecek; kimin dost kimin düşman  olduğunu daha iyi anlayacaksınız.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Bardak Kırılması

Tabak kırılması imgesinin aksine rüyada bardak kırılması sizin üzerinizdeki uğursuzluğun ortadan kalmasını ifade eder. Bu uğursuzluğun ortadan kalkmasıyla birlikte kendinizi daha iyi hissedecek ve ilişkilerinizde daha kararlı davranacaksınız. Tüm bunlara ek olarak rüyada bardak kırılması, sosyal ilişkilerinizde sizi rahatsız eden detayları engelleyeceğinizi ifade eden bir rüyadır. Bu detayları engellemenizle birlikte daha kararlı sosyal ilişkiler benimseyeceğinizi sembolize eden bardak kırılması imgesi, kısa süre içerisinde arkadaş çevrenizde güçlü bir kişilik olacağınızın habercisidir.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Tabak Düşürüp Kırılması

Rüya tabirleri terminolojisine göre rüyada tabak düşürüp kırılması hata yapmak anlamına gelir. Kısa süre içerisinde küçük çaplı hatalar yapacağınız anlamına gelen rüyada tabak düşürüp kırılması imgesi aynı zamanda, hataların aile hayatınızda ufak çaplı yansımalarının olacağını da ifade eder. Böylelikle kısa süre içerisinde aile ilişkilerinizde meydana gelecek pürüzler sayesinde; babanızın ya da annenizin eleştirilerini işitmeniz oldukça muhtemel. Kısaca rüyada tabak düşürmek, ufak çaplı hatalar yapacağınızı ifade eder.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada tabak kırmakRüyada tabak kırmak, uğursuzluk olarak tabir edilmektedir. üzüntü duyacağınız olaylar yaşayacağınıza yorulmaktadır. Kaynak: Rüyada Tabak Görmek Ne Anlama Gelir? / Rüya Tabirleri
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada tabak bardak kırmak, yanlışlıkla yapıldıysa son dönemde dikkatsizlik nedeniyle yapılan hataların artacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin canını sıkan birtakım durumlar nedeniyle günlük hayattaki işlere odaklanamadığı da ifade edilen yorumlardan biridir. Tabak bardak kırmak, ayrıca maddi zarara uğranacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Fevri davranışlar nedeniyle sonradan pişmanlık duymaya, önemli bir eşyanın zarar göreceği de rüyanın yorumları arasındadır.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada tabak bardak kırmak, rüya sahibinin önemsemediği bir konu nedeniyle canını sıkacak dedikodular duyacağı anlamındadır. Ayrıca rüyada tabak bardak kırıldığını görmek, büyük bir kavga çıkacağı ve bazı küslükler yaşanacağı anlamına gelmektedir. Tabak bardak kırmak, rüya sahibinin bilerek yaptığı bir eylemse savurganlıktan kaynaklı maddi zararlar oluşacaktır.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Tabak Bardak Kırmak Sirtaki Yapmak

Rüya içinde dans ya da eğlence amacıyla tabak bardan kırmak, maddi anlamda çok para harcanacak bir dönemde olunduğuna yorulmaktadır. Fazla rahata düşkün olunduğu da rüyada tabak bardak kırmak için belirtilebilecek bir yorumdur. Birinin evinde masa örtüsüne takılarak tabak bardak kırmak, istemeden maddi zarara yol açılacağına yorulmaktadır.

Bir restoranda ya da evde sirtaki yaptığını görmek, rüya sahibinin mutlu bir döneme gireceğine işarettir. Bir diğer taraftan rahatına düşkün bir insan olunduğu da zevk için tabak bardak kırmak rüyasına yapılacak yorumlardan biridir. Ayrıca mükemmeliyetçi bir yapıya sahip olunduğu ve daha azıyla yetinilmediği de belirtilebilir.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Tabak Bardak Kırmak Sinirlenmek

Rüya içinde sinirlendiği için bir şeyler kırmak, öfkelenmeye sebep olacak davranışlara denk gelineceğine yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin kolay sinirlenen biri olduğu da ifade edilebilir. Rüyada tabak bardak kırmak, maddi manevi sıkıntılara işaret etmektedir. Her zaman diken üstünde olunduğu ve stresli bir hayat sürüldüğü de ayrıca ifade edilebilir. Elinden tabak bardak düşürmek, rahatsızlık duyulacak davranışlara maruz kalınacağı şeklinde yorumlanabilir. Masaya tabak ve bardak taşıdığını görmek ise güzel bir iş projesinde yer alınacağı anlamındadır. Dikkatli ve düzenli bir insan olunduğu, yapılan işlerde özenli olunduğu da ayrıca ifade edilebilir. Davet sofrasında tabak bardak koymak, dostlukların gelişeceği güzel arkadaşlık ilişkileri kurulacağı anlamına gelmektedir.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Tabak Kırdığını Görmek

Rüyada tabak kırdığını gören kişi, kırdığı tabağın rengi ile yorumlamalıdır. Hangi renk ise; o konuda kaybedeceği şansı, fırsatı kaybedecek demektir. Ayrıca size sunulmuş fırsatı elinizin tersiyle geri çevirme, kabul etmeme ve pişmanlık yaşama hali olarak yorumlanır. Kişinin uğurlu sayılan bir eşyasının kaybolması, hayatındaki güzelliğin yok olması, sevdikleri ile çatışma, tartışma olarak ta ifade edilmektedir. Eski ve değerli şeylerin yerine yenilerini tercih etme olasılığı ve bu durumdan kaynaklı eskiye duyulan özlem duygusu olarak ta tabir edilmektedir. Bunun dışında tabak kıran kişi, kendi şansını yok edecek bir şey yapar. Konuşmaları ve hareketleri bakımından dikkatli olması gereken bir zamanda çok büyük falso vererek bulunduğu konumdan düşme tehlikesi yaşar.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada bir tabak kırmak hayra yorulmaz; kişinin rüyasında tabak kırdığını görmesi o kimsenin dertlerinin artacağına, yeni ve beklenmedik bir kayıp yaşayacağına işaret eder. Bazı tabirlere göre ise çok sayıda cam tabak kırmak, mutluluğun artacağına göstergedir.
+1 oy
Bircankrk Rüyazede (2.0k puan)  
Rüyanın nasıl görüldüğüne gore değişir. Gerçekte nazarın gitmesi olarak yorumlanırken, rüyada kirginliklara ve sorunlara neden olmak anlamına da gelebiliyor

İlgili rüyalar

+4 oy
40 yorum 424 okuma
mustafaharputi 17 Temmuz 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)   yazdı
+4 oy
31 yorum 282 okuma
mustafaharputi 3 Mart 2021 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 137 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Astral Gezgini (253k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 124 okuma
+5 oy
100 yorum 866 okuma
+6 oy
2 yorum 149 okuma
MelikeQa 31 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde MelikeQa Karabasan (828 puan)   yazdı
+5 oy
6 yorum 153 okuma
+4 oy
61 yorum 804 okuma
mustafaharputi 15 Şubat 2021 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)   yazdı
+3 oy
40 yorum 721 okuma
mustafaharputi 17 Temmuz 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)   yazdı
+13 oy
2 yorum 111 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Astral Gezgini (253k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 139 okuma
Rüya147852 15 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Rüya147852 Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 456 okuma
Sobottasdiary 11 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Sobottasdiary Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+5 oy
64 yorum 556 okuma
mustafaharputi 15 Şubat 2021 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.5k düş-ünce

7.8k üye

178 Aktif
0 Üye ve 178 misafir
Bugün : 9883
Dün : 16818
Toplam : 40837898
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...