Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
36 okuma
Aries_libra_ Rüya kategorisinde Rüya Bilgesi (205k puan)  
Rüyamda ilk sahile geliyoruz yanımda annem de var sahili çok detaylı görmedim de bir bebek ve annesi vardı. Bebek uyuyordu. Annesi benim kucağıma verdi ve ben sallamaya devam ettim kucağımda. Daha sonra bir anda teyzemin evine gelmiş oldum. Bebek kucağımda sallıyorum ama uyumuyor. Arada gözlerini kapatıyor daha sonra yeniden açıyor. Kucağımda yastık var bebeğin kafasını koyuyorum iki tane de battaniye vardı. Sürekli bebeğin üstünü örttüm. Hep sol tarafıma yatırdım. Annemler gitti bana bişey demediler ben o evde kaldım. Arada ablam geldi yanıma. Ablam gelince kucağımdaki  bebek hareketlendi ve ablama gitmek istedi. Sonra yeniden yatırdım kucağıma. Bebek çok küçüktü oturamazdı bile. Daha sonra bebeği de alıp hastaneye gittik,annesi de yanımda. Hastaneden girdik kapıda bir adam ateşini sordu bebeğin. Bebeği adama verdim daha sonra bebeği hiç görmedim. Bebek hasta da değildi,ağlamıyordu da ama neden hastaneye gittik bilmiyorum.
Bu iki rüyayı pes peşe gördüm.
Evdeyim kucağımda bir bebek vardı. Kimin çocuğu bilmiyorum cinsiyetini de görmedim. Daha sonra ben bu bebeği yatağın üstünde uyutmaya çalışıyorum. Elimle gözlerini kapatıyorum, kucağımda sallıyorum. Bebek uyumuyor fakat huysuzlanmıyor da. Hiç ağlamadı. Camın önündeyim bebeği sallarken  kucağımda bebeğin gözlerinin mavi olduğunu görüyorum. Kocaman yüzü ve gözleri var gözleri de mavi. Sonra annemin yanına gidiyorum mutfağa yine camın önünde gösteriyorum. Anne bak mavi gözleri diyorum annemde şaşırıyor ve camın önünde bakınca yeşil olduğunu görüyoruz gözlerinin. Daha sonra babama gösteriyorum,babamda koltukta oturuyor. Babama gösterirken kucağımdaki bebek değerli 2 tane yeşil taş oluyor. Yani ben babama bebek diye 2 yeşil taş gösterdim. Babam da evet yeşil gözleri dedi. Bu yeşil taş kolye gibiydi ipi de vardı. Açık yeşildi.
Yorumlarsanız çok sevinirim :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
ikinci rüyanda benzer başlıyor ama gözler mavi yani umutlu yada duygusal ancak yeşile dönüyor manevi glelişme olgunlaşma yönünden iyidir en azından duyguusallığı azaltabilir olgunlaştırabilir göz rengini dünyaya bakış yada sana bakış olarak değerlendir gönülden yada umuttan soğumaya katılaşmaya giden bir duruma benziyor belki senin yeni gelişmelere karşı daha katı olman belkide birinin sana bakış açısı daha soğuk ve katı olmaya başlayacaktır.
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (205k puan)  
Teşekkür ederim sağ olun :)
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
rica ederim bende teşekkür ederim.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
annnen senin dış dünyana açılmanı engeleyecek şekilde sorumluluk yada görevler veriyormu yada dışarıda biri yada bir konuda. ve bu sorumluluğu amak istemiyorsun yada gereği gibi yapmak istemiyorsun gibi bir durumun var. ve gene sahil ve bebek kısmına ekleme olarak annen senin bir yerden bir işe yada bir şeye başlamanı mı istiyor san uygun olmadığı veya senin istemediğin bir şeye.ve sanki başından atmak istediğin yada bi türlü çözemediğin bir konudan vazgeçemk niyetindemisin. kendi çözemediğin bir konyu başkasının çözmesini bekliyormusun her hangi bir konuda.

İlgili rüyalar

+3 oy
40 yorum 275 okuma
mustafaharputi 13 Temmuz 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 38 okuma
+2 oy
1 yorum 28 okuma
B 15 Ocak Rüya kategorisinde B Rüyakar (5.1k puan)   yazdı
+10 oy
2 yorum 58 okuma
+10 oy
1 yorum 22 okuma
Fearless 31 Mart Rüya kategorisinde Fearless Karabasan (969 puan)   yazdı
+4 oy
3 yorum 54 okuma
+6 oy
2 yorum 110 okuma
Katerima 16 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Katerima Rüyazede (2.0k puan)   yazdı
+28 oy
3 yorum 95 okuma
Yıldız Tozu 21 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Yıldız Tozu Rüya Yorumcusu (17.2k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 36 okuma
+8 oy
1 yorum 29 okuma
Esma 31 Mart 2020 Rüya kategorisinde Esma Karabasan (450 puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 83 okuma
2 Mayıs 2016 Rüya kategorisinde misafir   18 83 249 yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.1k rüya

157k yorum

17.6k düş-ünce

6.2k üye

186 Aktif
0 Üye ve 186 misafir
Bugün : 9015
Dün : 23257
Toplam : 25323217
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. Karga Karga - 67 e
  2. Üstat_Simuy_Alaca Üstat_Simuy_Alaca - 32 e
  3. Rüyalandım Rüyalandım - 17 e
  4. Tellitoka Tellitoka - 11 e
  5. Önay Akın Önay Akın - 10 e
  6. mustafaharputi mustafaharputi - 9 e
  7. RuyAra RuyAra - 8 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...