Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
60 okuma
selocan Rüya kategorisinde Karabasan (647 puan)  
Merhabalar, uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaşımı farklı şekillerde ancak sürekli olarak bana kırgın ve sinirli şekilde görüyorum. Kendisinin bana uzun zaman önce arkadaşlıktan öte hisleri vardı; fevri şekilde ancak kendimi haklı bulduğum bir sebeple aniden görüşmeyi kestim. Bir rüyamda aynı odada oturuyorduk, kendisi karşımdaki koltukta oturuyordu. Çok üzgündü, ağlamaklıydı. Nolduğunu sordum; ilişkisinin vs her şeyinin kötü gittiğini söyledi. Her şeyi mahvettin sen dedi. Önüme bakamıyorum, özlüyorum dedi, niye dedim yere oturup ağlamaya başladı, ben de teselli etmek için yanına gidip omzuna sarıldım ve üzülme hallolur dedim ama birden daha çok ağlamaya ve sinirlenmeye başladı; boğazımı sıkmaya başladı, nefesimi kesti; senin yüzünden senin yüzünden, dayanamıyorum artık diye bağırdı. Dehşet içinde uyandım. Diğer bir rüyada ise yine kendisi vardı, bana mesaj atıyordu. Kafamı kaldırdığımda karşımdaydı, çok üzgündü hiç konuşmuyordu ama sürekli yüzüme üzgün üzgün bakıyordu, onun kırılmış ve buruk olduğunu hissettim sadece, ortamda öyle bir hava vardı sanki. Noldu dedim cevap vermedi, sadece üzgün şekilde yüzüme bakmaya devam etti. Bu tarz 1-2 rüya daha gördüm, en iyi bu ikisini hatırlıyorum. Hepsinde ya üzgün ya da bana karşı sinirli olduğunu görüyorum. Özellikle ilk rüyada sanki gerçekten onunla konuştuğumu hissettim, nasıl olur bilemiyorum tabii ki. Kendisiyle 2 yıldır herhangi bir iletişimim yok. Lütfen yorumlayabilir misiniz?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
hem kararsızlık hem kızgınlık hemde vicdanen rahatsız olmak olabilir aranızda ne geçti bilmek zor ancak affetmen konusunda kararsızlığın olabileceği gibi vicdanende rahatsızlık olabilir sana kızgın davranıyorsa bu vicdan azabıda duyduğun anlamına gelebilir. belkide bir yanlışa anlaşılma söz konusudur aradaki mesele her neyse çözebilirseniz bu durumda düzelebilir bu rüyadan çok kabusa benzemiş.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)  
rica ederim.
0 oy
selocan Karabasan (647 puan)  
Hmm, affettiğimi hissediyorum zaten kendisine de karşı büyük bir kızgınlığım olmamıştı zaten, daha çok bunaldım ve uzaklaşmak istedim, mesele biraz bahanesi gibiydi. Vicdan azabı olabilir dediğiniz gibi. Küs değilim ama meseleyi de çözerek iletişimde kalmak istemiyorum açıkçası. Teşekkür ederim ilginize :)
0 oy
Bircankrk Karabasan (941 puan)  
Bu kişi size karşı gerçekten de kırgın ve öfkeli olabilir. İçinde size karşı bir ukte kalmış gibi geldi. Hayatına devam ediyor etmesine ama siz aklına geldiğinizde hevesi kaçıyor gibi ve bunlar içinde sizi suçluyor her ne kadar hakli da olsanız.

İlgili rüyalar

+7 oy
1 yorum 84 okuma
sedax1 22 Aralık 2020 Rüya kategorisinde sedax1 Rüyakar (2.8k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 32 okuma
+7 oy
5 yorum 1.3k okuma
berrakcelik 8 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde berrakcelik Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 150 okuma
26 Haziran 2019 Rüya kategorisinde misafir   37 116 268 yazdı
+4 oy
2 yorum 104 okuma
+3 oy
2 yorum 82 okuma
Üzgünbiri 4 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Üzgünbiri Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+10 oy
8 yorum 5.5k okuma
+21 oy
6 yorum 175 okuma
Güll1 4 Mart Rüya kategorisinde Güll1 Rüyakar (3.0k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 183 okuma
+4 oy
1 yorum 40 okuma
Zinekk 5 Aralık 2020 Rüya kategorisinde Zinekk Rüyazede (1.8k puan)   yazdı
+15 oy
2 yorum 84 okuma
sedax1 15 Eylül 2020 Rüya kategorisinde sedax1 Rüyakar (2.8k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.9k rüya

160k yorum

19.3k düş-ünce

6.8k üye

345 Aktif
6 Üye ve 339 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 6266
Dün : 24117
Toplam : 29445252
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...