Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+8 oy
86 okuma
Aries_libra_ Rüya kategorisinde Rüya Bilgesi (207k puan)  
düzenledi
Merhaba :)
Okula gelirken çok sevimli, sarı bir köpek sevdim. Köpeği görünce çağırdım hemen geldi kendini sevdirdi. Okula gittim. Okulda beden dersindeyim.
Kız kulesinin yanında denize giren 3-4 tane yaşlı kadın var. Sahilde değiliz. Kadınlar denize girerken hava çok soğuk nasıl nasıl girerler felan diye düşüyoruz. Yanımda da arkadaşlarım var. Daha sonra arkadaşlarla bizde girelim dedik üstümde ne vardı bilmiyorum denize girdik. Deniz hiç öyle soğuk değildi. Daha sonra çıktım denizden baktım ki sol ayak bileğimde kırmızı bir yara olmuş. Sonra bir kız arkadaşım koşarak geldi çıkın denizden gizli deniz anası tehlikesi var diye. Denizden çıkınca canım acımıyordu sadece kızarıklık vardı. Sonra hocanın yanına gidelim dedik ve çok yüksek tepeler çıktık. Dağa çıkar gibi yüksek bir yere çıktık yanımda 2-3 kişi vardı. İlk başta yokuş şeklindeydi daha sonradan daha dik yerlerden çıktık. Çıkarken de biraz zorlandık. Tarla gibi bir yerden çıktık, sürülmüş topraklar,şu geçen yerler vardı. Arkama bakınca çok yüksekti bir dağın tepesindeyiz etrafımızda da dağları gördüm. Kar felan da yoktu güneş vardı hatta. Bu çıktığımız yerde toprak vardı taş yer çıkmadık biz. Zorlandım baya hatta hiç bitmeyecek gibi göründü ama sonra çıktım.
Çıktık o yüksek tepeye hocayı gördüm gösterdim bileğimi. Bileğimi eliyle biraz sıktı kızaran yere değmeden acıyor mu diye sordu çok az canım acıdı ama hoca bişey olmaz sorun yok dedi ve bıraktı. Daha sonra bende sorun etmedim bıraktım. Canım da acımıyordu zaten.
Bu en başta gördüğüm köpeği her gördüğümde sevdim. Hatta bir ara bizim evin koltuğunda otururken sevdim. Sokak köpeğiydi ama çok sevimliydi.
Yorumlarsanız çok sevinirim:)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.2m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Gene okul bi önceki yorumlara benzer bir durumla başliyor yalniz köpeģi çaģırman birisi uzerindeki etki mekanizmasıni gosterir ve bu kisi bir dost yada arkadaşı gösterir ve gene ikna yontemlerini kullanmak istediğini yada ikna etme gücunün iyi oldugunu gösterir. Ķız kulesine ne diyeyim bilemedim muhtemelen yeni planlar degişim istekleri belki gezme istegi olabilir. Denize girenleri izlemen bazi konuları biraz uzaktan takip ettigini gosterir.muhtemelen birilerini eleştirme durumundasın. Yalniz senin denize girmen biraz derin düşunceleri kendi bilincini ićine girmeni ve girincede sende hasar olusturan durumları farketmeni işaret ediyor gibi o yara aslinda sende iz bırakan bir durum gibidir.bir nevi arınmak istemişsin ama iz kalmiş gibi.deniz anası kötü olmasada muhtemelen zehirlisini görmüşsün muhtemelen birilerinin sorumluluk payı var bilincindeki sıkıntılarda ama kim oldugu yada ne yaptıği net olmayabilir. Belkide bir konuyu fazla irdelemek istemiyorsundur.muhtemelen bazi noktalari daha iyi araştirmak istiyorsunki hoca ıcin yani bilgi için kendini zorlu yola koymuşsun. Ayrıca yokuşlari çıkmak hayal düşunce bilinc gibi şeylerinde genişlediģi gosteriyor yokuş inmek duygusal düşüleri ic dunyadaki derinleşmeleri gösterirken çikmak ise tam tersirn genişlemeleri ailmayı gosterir bu iyi bişey en azında zorluklara katlanma dirayetini ve azmini ortaya koymuş.düz tarlalar henüz planlanmayan yada başlamayan durumları gosterir yani ne yapacağına dair net bir kararın olmadığını ve daģların cevrede olmasi bazı konulari uzak ihtimalle olur diye düşundüğünü gösterebilir .yani şuan net planların olmayabilir ama tarlada suda  çok iyidir verimli bi döneme gireceģini gösterir sadec ne yapacaģını daha netleştirmeye ihtiyacın olabilir. Hocayı bulma teselli olabilir belki bitireceģin belkide bitmesi gereken bir konuda ve gene yasadığin her neyse bunun aslında çok sorunlu olmadığını biraz sıkıntı ve üzüntü anlamında hasarcik bıraktığını gosterebilir. Köpek sevmen her zaman arkadaş yada arkadaş belkide sırdaş olacak birini gösterir. Sevmeni ise ikna etmek istediğin birisi olma ihtimalinide ekleyeyim.
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (207k puan)  
Teşekkür ederim yorumunuz için bunu da araştıracağım sağ olun.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.2m puan)  
rica ederim.
+1 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (207k puan)  
Devamında da şöyle bir şey oldu. Kusura bakmayın.
Ben bu erkek öğretmenin gömleğini giydim üstüme. Ama kendi kıyafetimi çıkarmadan üstümde ilan şeyin üstüne giydim. Ve bu hocanın bana yakınlaşması oldu, dokunmalar felan. Belki bilinçaltı ya da benzeri bir durum diye yazmamıstım sonra kafama takıldı herhangi bir durumu belirtiyor olabilir mi ?
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.2m puan)  
Rahatsız ettimi bu durum seni  bu tavirlaři rahatsiz eden birine isaret sayilabilir. Onun gömleğini giymen ise pek net olmasamda birilerinden etkilenerek hareket etmek olabilir onun gibi davranmak yada benzer bir durum ve gene eğer hoca erkekse erkekli davranışı gostermek yada bayan ise daha farklı bir tavir sergilemek olabilir  yanılmıyorsam eger şamanlar veya budistler buna yin yang enerjisini dengelemek diyorlardı. Bi ara okumustum. Yin yangı araştirabilirsin istersen
+1 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (207k puan)  
Yok rahatsiz etmedi tam tersi duygular içindeydim,temaslar git gide artmaya başladı hem ben hem o erkek hoca tarafından. Devamında bir şey olmadı ama. Bu hoca da bildiğim birisi değildi.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.2m puan)  
sanki duygusal beklentin var gibi karşı cinsle yakınlaşmalar aynı yakınlaşma ihtiyacını gösterebilir. belki fazla içine kapanık olabilirsin bu ara.

İlgili rüyalar

+4 oy
100 yorum 586 okuma
+4 oy
2 yorum 51 okuma
Nazlı GÜNGÖR 9 Haziran 2020 Rüya kategorisinde Nazlı GÜNGÖR Karabasan (290 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 36 okuma
Cğdm11 25 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Cğdm11 Karabasan (816 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 54 okuma
saga 10 Şubat 2020 İstihare kategorisinde saga Rüyazede (1.6k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 60 okuma
2 Haziran 2019 Tabir kategorisinde misafir   21 94 257 yazdı
+7 oy
2 yorum 116 okuma
Yıldız Tozu 29 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde Yıldız Tozu Rüya Yorumcusu (17.3k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 57 okuma
şule 29 Nisan 2019 Rüya kategorisinde şule Rüyazede (1.8k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.2k rüya

157k yorum

18.2k düş-ünce

6.3k üye

335 Aktif
7 Üye ve 328 misafir
Bugün : 15674
Dün : 23740
Toplam : 25973321
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. Üstat_Simuy_Alaca Üstat_Simuy_Alaca - 25 e
  2. Karga Karga - 16 e
  3. Brlklc Brlklc - 14 e
  4. denizdenizdeniz denizdenizdeniz - 5 e
  5. Tiryad Tiryad - 4 e
  6. Tellitoka Tellitoka - 4 e
  7. mustafaharputi mustafaharputi - 3 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...