Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
242 okuma
Önay Akın Rüya kategorisinde Uzman Yorumcu (31.5k puan)  
düzenledi
Köyündeki yukarı mezarlığın yanındaymışım. Oradan yol boyunca yukarı doğru binalar varmış. Bu mezarlığın yanındaki virane cami ise rüyamda lüks bir okulmuş. Burada ben sınav gözetmeniymişim. Sınavdan çıkmış eve giderken aşağıya diyeceğime yukarıya doğru gidiyormuşum. Bu yol ne hikmetse bir anda okulun yanından geçen bir yol oluvermiş yani okulun yukarısında olması gereken yol tekrar okulun yaninda oluveriyor. Burada da arıların yuvarlanmaya çalıştığı bir yer varmış. Arı kovanlari falan yok ama yerde hafifçe kazılmış bir yere yuvalanmaya çalışıyorlar. Ben oradan geçmeye çalışıyorum ama nafile. Orada uğraşan çalışan insanlar da varmış. Bana bir buçuk iki metre kadar uzaklaşmam gerektiğini yoksa arıların saldırabileceğini söylediler. Ben de aşağıya doğru  gitmeye başladım. Artık yol boyunca eve doğru gidiyordum. Yol üzerinde kuru bir dikensi bitki gördüm. Onun içinden bir arı çıktı, meğer beni takip etmiş. Onu kovdum yanımdan, vücuduma bakarken bi yeri soktu mu acaba diye sol kolumun şişmiş olduğunu görüyorum. Bir de bakıyorum ki kolumdaki kemik dışarı çıkmış ama herhangi bir acı falan hissetmiyorum. Kemiğimin etimden dışarı çıktığının farkında bile değilim. Neyse ne yapacağım şimdi derken yanımda bi köpek ve bi keçi belirdi. Bunlar benim kemiğimi yemeye çalışıyorlar. Ben de bunlarla boğuşuyorum, kemiğini tutuyorum, anlayın işte köpekle ve keçiyle kemiğimi kaptırmamak için boğuşmalarımı. Yol boyunca yukarıya doğru böyle giderken hiç bir şeyim kalmıyor böylece, sanki hiç bir şeyim yokmuş gibi hiç kolum rahatsızlanmamış gibi.
Neyse karşıdan siyah bir araba geliyor. İçinde geçen seneki okulumdaki öğretmen arkadaşlardan şimdi sevgili olduklarını öğrendiğim iki kişi var. Ben de bi şey demeden arabalarına biniyorum. Yol boyunca yukarıya doğru gidiyorlar arabayla, sağ taraftaki bir binanın önünde durduk. Oradan da arabaya gelecek olanlar varmış. Bir de baktım gene öğretmen arkadaşlarımdan biri daha geldi ve onun yanında sevdiğim kız. Onu görür görmez bi değişik oldum, üzgün oldum ama hemen toparladım kendimi. Beraber hastaneye gittik. Ben nereye gideceğimi falan söylememiştim onların orada zaten işleri varmış. Ben de orada inip kolumu göstereyim bari dedim. Onlar bi hastane odasında oturmuş birbirlerinin işlerinin bitmesini bekliyorlardı. Ben sevdiğim kıza bi soru sordum, önce anlamadı duymadı beni tekrar ettim sonra da hiç bi şey söylemedi, sustu kaldı öylece. Ben onların yanından ayrıldım, onların yanından ayrılınca kolum tekrar hasta hâlini aldı.

Önceki rüyalarımı okuyanlar hatırlayacaktır, ben pek bi şey hissetmezdim uyanınca. Şimdi çok karmaşık hissediyorum. Sevinçli, üzgün, hissiz. Ben hâlâ seviyor muyum acaba?
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (418k puan)  
kavuşamadığını mı seviyorsun ?
Önay Akın Uzman Yorumcu (31.5k puan)  
Galiba...
Sanırsam...
Evet, seviyorum.
Lanet olsun ki ben hâlâ onu seviyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

+3 oy
kuzgun Astral Gezgini (149k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Allah her kuluna olacakları malum etmez belki de  kibre kapılmasın diye ama hepsinden inanın bir ibret çıkar böyle durumların :) elinizden geleni yapın ama müdahil olmayın ,
 izlemede kalın ....
Önay Akın Uzman Yorumcu (31.5k puan)  
Tesekkur ederim.
Haklısınız, şikayetleri kafama takmayıp işime bakmak en iyisi.
kuzgun Astral Gezgini (149k puan)  
en güzelini yaparsınız :)
+3 oy
kuzgun Astral Gezgini (149k puan)  
Sevgili Önay bey önceki rüyaları okumadan sadece bu rüyaya bakmak istiyorum : Evet burada bir mezarlık yanında olması gereken cami yerine okulla sizin gözetmen olmanız sanki öldürdüğünüzü sandığınız bir duygu izlemede kaldığınız durumlar arının sokması yaşanan hayal kırıklıkları hatta beklenmedik yerlerden gelmesi ( normalde arının yuvalandığı çatı dipleri, ağaç kavukları yerine arılar yerde çünkü ) dikenli bir bitkiden arının çıkıp sizi sokması ama hissetmeme durumları bu olaya çok üzüldüğünüzü ama olayın yeni yaşanmadığını hissettirdi. Kemiğin çıkması arının sokmasından sonra yani sizin hissettiğinizden çok zarar görmeniz bu durumdan ve bunu bir çeşit inatçılık ve dost görünen ama dostça olmayan kişilerinde karışması  ( köpek ve keçi ile)  bir şeyler yaranızı arttırmaya çalışmış ama siz hissizleşmişsiniz orada  sonrada yok saymışsınız adeta acısını da hissetmeyerek . Bilinçaltı birazdan olacak karşılaşmaya kendini böylesi gerekçelerle hazırlıyor önce sevgili olmuş iki arkadaşın arabasına binmeniz sonra da onu görmeniz onla hastanede konuşma çabanız bu kez o hissiz ve bu sizin yaranızı tazelemiş ... Diyeceğim bu kadar  hikaye çıkacak bir rüya olmuş :) umarım güzel haberler ve içinizde hala görmeseniz de taşıdığınız yaranızı onarırsınız hayra çevirirsiniz
+2 oy
Önay Akın Uzman Yorumcu (31.5k puan)  
Sevgili kuzgun, bu rüyayı gördükten sonra yaşadıklarıma bakıyorum da söylediklerinizin aynen gerçekleştiğini görüyorum.
Teşekkur ederim.
+3 oy
Önay Akın Uzman Yorumcu (31.5k puan)  
Bu rüyayı sabah gördüm. Buradan da hemen çıkacağını anlamalıydım gerçi. Teneffüste bi öğrencim diğerinin parmağını okulun demir kapısına sıkıştırıyor ve çocuğun parmağı kanıyor. Ben derhal ailesini çağırdım, pansuman yaptım, demir kapı olduğundan korkup hastaneye gitmelerini istedim. Bu arada diğer öğrencim ağlayarak eve doğru koşarak gidiyormuş. Yoldan çevirmişler, getirdiler. Ben onun da ailesine haber verdim, boyle boyle bi olay oldu, konustuk, çözdük, haberiniz olsun diye.
Bundan sonra iki aile de her şeyi dert edip şikayete başladılar. Bu meslekte pek çok şeyi gördüm, artık şaşırmam derken iki ailenin meğerse aralarındaki evvelden gelen meselelere şimdilerde okulu da katmaya çalıştıklarını görüyorum. Vay be...
+3 oy
kuzgun Astral Gezgini (149k puan)  
Allah yardımcınız olsun zor durumlar, zaten rüyanız olduğu gibi yansıtmıştı ne yaptım ki okudum sadece

İlgili rüyalar

+12 oy
3 yorum 106 okuma
Önay Akın 1 Nisan 2021 Rüya kategorisinde Önay Akın Uzman Yorumcu (31.5k puan)   yazdı
+4 oy
7 yorum 198 okuma
armaged01 6 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde armaged01 Rüyazede (1.6k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 85 okuma
Önay Akın 25 Ocak 2022 Rüya kategorisinde Önay Akın Uzman Yorumcu (31.5k puan)   yazdı
+8 oy
3 yorum 123 okuma
Zeynel45 22 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde Zeynel45 Rüya Yorumcusu (11.6k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 110 okuma
Zeynel45 25 Nisan 2020 Rüya kategorisinde Zeynel45 Rüya Yorumcusu (11.6k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 116 okuma
Ergin 1 Mart 2020 Rüya kategorisinde Ergin Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 100 okuma
+5 oy
4 yorum 208 okuma
Ergin 7 Şubat 2020 Rüya kategorisinde Ergin Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+23 oy
2 yorum 183 okuma
Önay Akın 21 Nisan 2021 Rüya kategorisinde Önay Akın Uzman Yorumcu (31.5k puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 163 okuma
Gizgiz 20 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Gizgiz Rüyakar (2.6k puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 118 okuma
+1 oy
1 yorum 306 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Astral Gezgini (253k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 90 okuma
Yasindvc 18 Ocak 2022 Bilgi kategorisinde Yasindvc Karabasan (32 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

25.0k rüya

162k yorum

21.6k düş-ünce

7.8k üye

291 Aktif
0 Üye ve 291 misafir
Bugün : 635
Dün : 13780
Toplam : 41741038
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...