Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
115 okuma
Gelincik Rüya kategorisinde Karabasan (915 puan)  
3+1 yeni bir ev almıştım, bitişiğinde inşaat halinde bir oda vardı. Odanın köşesinde yetişmiş bir zerdali ağacı vardı. Dalında olgunlaşmış meyveleri vardı ve meyvelerin birazı yere dökülmüştü. Zerdalinin yan tarafında da asma yetişmiş duvardan duvara ip gerilmiş asma yaprakları filizlenip ipe uzanmış. Yaprakları asma yaprağı gibi değildi. O esnada dayımın oğlu geldi. Burası bize mi ait diye ve burada ağaç nasıl yetişmiş diye şaşkınlıkla sordum. Burası size ait değil dedi ve yetiştirme şeklini eski sistemle ilgili birşey dedi ama ben tam hatırlamıyorum. Oda oranın kime ait olduğunu bilmiyordu bilen birisine soralım, dedi.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (418k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyanızı okuyunca etkilendim hoş ve sade bir rüya ama anlatıkları da var haliyle ;

İnşaat halinde bir oda vardı bir dilek veya isteğiniz var mıdır olmasını beklediğiniz ,emek harcadığınız bir şeyin artık olgunlaşıp hasat zamanının gelmesini beklediğiniz , hanede bir bekleyiş var ise inşaat hali bunu anlatıyor zamanı ,olacak olgunlaşacak bir zamanı.

Değerli okuyucu ; Zerdali ağacı evlilik kısmeti ile yorumlanır bekar iseniz kismetiniz hem uzak hem yakın size demektir zamanını ve olgunlaşmayı kaderinde size getirmesini için geçen süreler şeklinde yorumlaya biliriz , ayrıca hanede bekar biri varsa evlene bilir , çocuk bekleyen biri de varsa hamile olabilir ,

Zerdali ağacı , nimetle tabir de olunur meyvesi mal mülk arazi alım satımları ile gündeme gelecek konuların vuku bulabileceği yönünde ,evden eve göç işten işe terfi gibi anlamları sıkça olur sevindiricidir nimeti boldur Zerdali ağacının.

Asma ipe uzanan , hane içinde zor ve meşakkatli bir evlilik vuku bulabilir , eşler arasında uyum olsada yıpranmalar mevcut olabilir, görücü usulü bir evlilik söz konusu olabilir .

Zerdali ağacı nitekim zenginlik ve bolluk olsada , aileyi evliliği işi mesleği hep bir kişi idare edecek olabilir hep bir kişi yönetecek ve hep altan alacak olabilir yuvası ve geleceği için çalışıp çabalayacak olabilir.

Eski sistemle yetiştirme , inşaat halinde oda , ve dayı oğlu ve asma yaprağı asma yaprağına benzemiyor oluşu size ait değil denilmesi bu hayatınız için bir ikaz niteliği taşır bu simgeler kötünün de var olacağı , çevrenizde sizi haset eden size göz nazar degdiren size karşı art niyetli olanlar hep olacaktır ama kendinizi güvene alır iseniz mutluluk size pek de uzak da değil , bazen fedakarlık yapmak gerekir ama siz kendiniz için kendinize fedakar olunuz hayrolsun rüyanız .YAŞLI ÇOCUK(KOLEKSİYONCU)
0 oy
Gelincik Karabasan (915 puan)  
Yorumlarınız  çok güzel teşekkür ederim. Eşim işinde terfi aldı. Geçen ki rüyamda bahsetmistim hala çocuk bekliyoruz, eşimle birbirimizi çok yıprattık uyumu çok geç yakaladık şimdi iyiyiz, kendim için değil ama ailem için çok fedakarlık yaptım ve haset yapan o kadar çok insan var ki kısacası yorumunuz baştan sona hayatımı anlattı

İlgili rüyalar

+5 oy
40 yorum 517 okuma
mustafaharputi 13 Ağustos 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 72 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Astral Gezgini (285k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 94 okuma
~}çu 9 Ekim 2022 Rüya kategorisinde ~}çu Rüyazede (2.1k puan)   yazdı
+3 oy
4 yorum 111 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Astral Gezgini (285k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 114 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Astral Gezgini (285k puan)   yazdı
+2 oy
3 yorum 113 okuma
~}çu 11 Kasım 2021 Rüya kategorisinde ~}çu Rüyazede (2.1k puan)   yazdı
+19 oy
12 yorum 181 okuma
+22 oy
6 yorum 161 okuma
+3 oy
1 yorum 65 okuma
İrmakdlena0 11 Ağustos 2022 Rüya kategorisinde İrmakdlena0 Karabasan (145 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 105 okuma
Akrepsel 7 Ocak 2022 Rüya kategorisinde Akrepsel Rüya Yorumcusu (18.1k puan)   yazdı
+11 oy
2 yorum 185 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

25.0k rüya

162k yorum

21.6k düş-ünce

7.8k üye

283 Aktif
1 Üye ve 282 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 9670
Dün : 16898
Toplam : 41891179
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...