Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
918 okuma
Hicaz Bilgi kategorisinde Rüya Ustası (49.6k puan)  
Herkese Merhabalar


Geçen yaz arkadaşımın ailesi ile tatile çıktım. Bir gece arkadaşımın babası benim uykumda daha önce hiç duymadığı bir dil konuştuğumu duymuş. Daha önce uykumda çok konuştuğumu söyleyen duydum. Saçmaladığımı söyleyende çok olmuştu. Ama dikkatimi çeken şu oldu arkadaşımın babası bir çok yabancı ülkede bulunmuş ve bir çok yabancı dil duymuştu. Saçmalıyor muydum yoksa gerçekten bir dil mi konuşuyordum diye sorduğumda ben bir dil konuştuğunu duydum dedi.

Evvvetttt şimdi gelelim konumuza

Rüyamızda bilmediğimiz dilleri konuşmanın nedeni merak ediyorum. Peki ya sayıklamalarımızda neden yabancı bir dil konuşuruz. Daha önce eğitimi almadığımız veya hiç duymadığımız dilleri nasıl oluyor da konuşabiliyoruz?

Konu hakkında bilgisi olan tüm rüya tabircilerinin bilgilerini merakla bekliyorum. Şimdiden bildiklerini bizimle paylaşan herkese teşekkür ederim :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

+3 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Benim de rüyamda yabancı bilmediğim tanımadığım hatta eski bir dili konuştuğum olmuştu. Bu rüyamda hatta bilinç olarak uyanmış yani luside dönmüştü kendim de şaşırmıştım konuştuğum dili duyunca. Hangi dil olduğunu bilmiyordum ama o dili anladığımı ve konuşabildiğime şaşırıyordum. Çok olmadı ama bu bir iki defa falan olmuştu.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.1m puan)  
düzenledi
farklı yaklaşayım başkası ne der bilmem bilinçaltın ruhunda yada hayatında bilincinde de olabilir unutulmuş ihmal edilmiş yada açığa çıkmamış ama çıkması gereken bir şeyi hatırlatıyor olabilir. kısa bir cümle aslında senin için çok daha geniş kapsamlı şeyleri anlatıyor olabilir. bu durum aileden yada yakınlardan gören oldumu bunuda öğrenmen gerekecek farklı zamanlarda da böyle bir durum oldumu. belkide bir köken den gelen bir durum olabilir aile gibi soydan gelen bir şey. belki bin yıl belki daha fazla eskiden gelen genetik bir durum. yada tam tersi bilmemen gerekn bir şeyde olabilir. çözümlemen gerekende olabilir. ilginç ve güzel bir şey aslında hangi dil olduğunu tespit etmek zor olsada yol gösterici olabilir. belkide kökeninle alakalı bir ipucu bile olma ihtimali olabilir.
+1 oy
Hicaz Rüya Ustası (49.6k puan)  
Ailem konuştuğumdan şikayetçiydi gece mırıldandığımı saçmaladığımı söylerdi hep. Saçmaladığım şey belki de yabancı bir dildi bilmiyorum. Sadece uykumda çok konuştuğumu eşimde söylemişti o benden yabancı bir dil duymadı, duysaydı sanırım söylerdi mutlaka. İlginç geldi söylediğin şey bana şimdi bunu biraz düşüneyim bakayım.
0 oy
Hicaz Rüya Ustası (49.6k puan)  
Rüyamda ingilizce, korece konuştuğumu hatırlıyorum zaman zaman bende tabi ama izlediğim filmlere verdim bunları hep.
0 oy
meiko Rüyazede (1.1k puan)  
bende ruyamda kalkıp annemi arıyordum buldugum zaman ise arapca mı artık anlamadım hic bilmedigim bir dil konusuyordum ve bunları hatırlıyorum fakat o an bilincim yerinde olmuyor o yuzden amacımı bende anlamadım ama o kisinin ben oldugunu dusunmuyorum bu her gece ust uste yasadıgım bir olay oldu ve bir keresinde annemi evde bulamadıgım icin evden kactım babam mutfaktaydı kapı kapanma sesini duyunca bir baktı kim diye ben sallana sallana merdivenden iniyorum sonra cagırdı yanına nereye falan dedi duvardaki aynadaki yuzumu gördüm ve istemsiz sırıtıyordum sonra babama annem nerde dedim babam da uyuyor dedi ama ilk basta odasına baktıgımda orda yoktu neyse sonra ikinci defa gittim arapca mı artık neceyse söylicemi söyleyip yataga yattım HQUSHQUAHSUHAUDHAU

İlgili rüyalar

+13 oy
1 yorum 89 okuma
Güll1 4 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Güll1 Rüya Tabircisi (7.2k puan)   yazdı
+12 oy
40 yorum 789 okuma
mustafaharputi 14 Ağustos 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.1m puan)   yazdı
+4 oy
7 yorum 166 okuma
RuyAra 24 Şubat 2021 Bilgi kategorisinde RuyAra Astral Gezgini (199k puan)   yazdı
+5 oy
9 yorum 600 okuma
yok 9 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde yok Rüya Yorumcusu (19.1k puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 183 okuma
Mirac 30 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Mirac Rüya Ustası (52.2k puan)   yazdı
+19 oy
1 yorum 269 okuma
+8 oy
1 yorum 674 okuma
4 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Batıkan   yazdı
+18 oy
5 yorum 255 okuma
zerdaag 14 Eylül 2020 Rüya kategorisinde zerdaag Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+10 oy
17 yorum 557 okuma
mustafaharputi 1 Eylül 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.1m puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 132 okuma
+3 oy
2 yorum 125 okuma
Güll1 23 Ocak 2021 Rüya kategorisinde Güll1 Rüya Tabircisi (7.2k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 134 okuma
Güll1 25 Aralık 2020 Rüya kategorisinde Güll1 Rüya Tabircisi (7.2k puan)   yazdı
+6 oy
6 yorum 363 okuma
13 Aralık 2020 Rüya kategorisinde misafir   39 148 278 yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

18.7k rüya

157k yorum

21.6k düş-ünce

7.8k üye

388 Aktif
1 Üye ve 387 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 12609
Dün : 16114
Toplam : 42976344
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...