Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+10 oy
134 okuma
Aries_libra_ Rüya kategorisinde Rüya Bilgesi (223k puan)  
düzenledi
Merhaba :)
Rüyamda akşam saatleri hava karanlık. Ablam yanımda ve bir erkek daha var tanımıyorum. Bu kişiyle biraz samimiydik rüyada sevgilimdi galiba. AVM ye girdik. Sağ tarafta yolun kenarında AVM vardı ve benim ismim yazıyordu en üstünde. Bu AVM'nin ismiydi.
Aşırı kalabalıktı,yürüyen merdivenler doluydu. Yanımdaki erkek bir yere gitti baktım yürüyen merdivenlerde. Daha sonra ablam geldi yanımıza. Ablam bizimle AVM ye girmemişti. Yanıma geldi bir yol buldum, gidelim dedi. Aceleci davranıyor. Daha sonra yanımdaki erkeği çağırdım. O kalabalık merdivenden çıktı yanıma geldi hemen çıktık dışarı. AVM'nin sol tarafında bir toprak yol var. Oradan geçip bir yere gidecektik. Daha sonra durduk,yere eğildik ikimiz de arkamızdan biri geliyor sandık sessizce bekledik. Daha sonra hareket etmeye devam ettik kim geldi ya da gelen var mıydı bilmiyorum. İlerledim biraz daha sağ tarafımda,yerde çilekler olmuş. Büyük, olgun,kırmızı çilekler vardı. Toplayalım dedik. Annem de bir anda yanımızda beliriverdi. Çileklerin birini elime aldım, içini açtım siyah, küçük böcekler vardı. Annem yıkamadan yemeyin dedi sadece. Baya küçük böceklerdendi,nokta kadar siyah.
Ama çilekler çok güzeldi. Annem topladı çileklerden. Ben yemedim de toplamadım da.
AVM'nin içi de bembeyazdı. Yürüyen merdivenlerin siyah kısımları bile beyazdı. İnsanların bile üstünde beyazdan başka renk yoktu. Güvenlik vardı onunla konuştum. Ama çok sıcak bir konuşma geçti,çıkarken teşekkür ettim güvenliğe,güldük.
Çilek de normalde sevdiğim bir meyvedir ama yakın zamanda aklıma bile gelmemişti.
Yorumlarsanız çok sevinirim :))

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+7 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
avmde isminin yazılı olması sanki dış çevrede kendini kabul ettirme isteği gibi düşünüyorum.birilerinin seni anması hatırlaması takdir etmesi gibi. burada kendi isminin anlamı belki bir ipucu verebilir. ve gene çevrende seninle ilgli konuşmalar oluyor olabilir belki yaygın bir konuşma belki yagın çevrenin de bileceği bir haber gelebilir. bu rüya senin sosyal çevrendeki değişimleri beklentilerin aktivitelerini gösterebilir.hareketli bi dönemi yada hareketli yaşam isteğini diyebiliriz.erkek görmenide muhtemelen çevrene ne kadar uyum sağlamaya çalışsanda hep bir eksiklik olduğunu ve onu tamamlamak istediğini gösterir. bayan için erkek erkek içinde bayan tamamlanma eksiklik yani duygusal yöndeki bir eksikliği gösterebilir. her nekadar ablan annen veya başkalarına uyum sağlamay uğraşsanda kafanın takılı olduğu şeyi aslında erkek diyebiliriz hayatında eksik olan ve tamamlamak istediğin bazı yönleri veya gerçek bir ilişki ihtiyacını gösterebilir. erkekler kadınlar için genel tabirlerde haberi yada yeni bir tanışmayıda işaret edebilir.yolun düzgünlüğü senin ruhsal durumundaki netliği eğriliği ise daha çok sıkıntılı hali değişken hali gösterir. toprak yol okula benzer bir şekilde geçmişi yada hayattaki gelenekselliği göstrir muhtemelen geleneklerin önem arzediyor cadde yada asfalt yenilikleri daha çok gösterecekti durup beklemek ya geride kalan bir konuyu beklemek yada ilerisi için emin olamamaktır.ve gene toprak yol sadeliği gösterir yol kenarındaki çilekler çilek çok yönlü değildir ya maddidir yada aşkla ilgilidir tutkuların duygularındaki ve aşk konusunda ufak sorunları yani çözülecek sorunları gösterir (böcekler)belkide yeni aşklar konusundaki ufak problemler belki ufak rahatsızlık veren sözler olabilir.  etkiliyor gibi seni bu sorunlar.ve gene duygusal yada maddi  v.s bişekilde anneni mutlu eden ama o ufak sorunlar nedeniyle seni tatmin etmeyen bir durum olabilir. merdivenler senin hamle seçeneklerin olabilir kolaylık gibi başarı yada başarısızlık gibi çıkmak başarı inmek başarısızlık, çıkmak dışa açılmak inmek kendi içine dönmek yada kendi benliğine kapanmak gibi değerlendirilebilir.
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (223k puan)  
Çok teşekkür ediyorum emeğinize sağlık.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
rica ederim bende teşekkür ederim.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 158 okuma
geekone3388 6 Ocak 2021 Rüya kategorisinde geekone3388 Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 54 okuma
İlayda Kılıç 30 Eylül 2021 Rüya kategorisinde İlayda Kılıç Karabasan (182 puan)   yazdı
+6 oy
41 yorum 366 okuma
mustafaharputi 15 Temmuz 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 78 okuma
Nutella 7 Mart 2020 Rüya kategorisinde Nutella Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 41 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.7k rüya

162k yorum

21.0k düş-ünce

7.5k üye

259 Aktif
1 Üye ve 258 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 768
Dün : 17986
Toplam : 36296374
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...