Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
84 okuma
mustafaharputi Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (16.8m puan)  
Rüyada Eşini Aldatmak ve yakalanmak rüyayı gören kimse için toplum tarafından hoş karşılanmayacak ve beğenilmeyecek davranışlar sergileyeceğine işarettir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

11 Yorum

+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)  
 
En İyi Yorum
Rüyada Aldatırken Yakalanmak

Rüyada aldatırken yakalanmak, kişinin rüyasında eşinizi, sevgilisini veya bir arkadaşın aldatırken yakalandığını görmesi olabilir. Bu kimsenin dünya hayatında da yapmış olduğu kötü bir davranışın ortaya çıkmasına ve bu kimsenin insanlar tarafından kınanmasına yorumlanır. Rüyada aldatırken yakalanmak, rüya sahibinin doğru yoldan ayrılıp yanlış yollara sapması durumunda insanlar arasında küçük düşerek rezil olacağına işaret eder.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)  
Rüya sahibinin, hayatında mutluluğun ve huzurunuzun noksan olduğuna, zorlu bir yolun sizi beklediğine, artık pes etme noktasına gelmeye, derin yaralar almaya işaret eder.Rüya sahibi, rüyasında kocasını aldattıktan sonra, herhangi bir utanma, sıkılma duygusu hissetmiyor ise, yada rüyasında aldattıktan sonra rüyasında kendisini hiç kötü hissetmiyor ise, kocası ile arasında ki bağ çok ince ve kopmak üzere demektir. Rüya sahibi, rüyasında kocasını aldattıktan bir süre sonra eşine yakalanıyor ise rüya sahibinin kocasından gizli ve mantıksız bir iş çevireceği ve bunu da eline yüzüne bulaştırıp ciddi anlamda pişman olacağı yönünde bir ikazdır. Ayrıca rüya sahibini iki yüzlü insanlardan da uzak durmalı.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)  
Rüya sahibinin, büyük bir heyecanla hırsla, hevesle eşinden gizli bir iş yapacağı ama iş tuttuğu bu kişilerin kötü kişiler olacağı ve bu kişiler tarafından aldatılarak işlerin yolunda gitmeyeceğine, hayatın zorlaşmasına, maddi sorunlar yaşamaya işaret eder. Rüya sahibi rüyasında karısını aldattıktan sonra yakalanıyor ise, yaptığı bu iş açığa çıkacak, zaten kötü giden işe birde eşinin kızması/üzülmesi/küsmesi eklenerek rüya sahibinin hem ekonomik hemde ailevi hayatı altüst olacak. Bu rüyayı gören erkeklerin, birine kefil olmakta dahil herhangi bir iş yapmadan önce iyi düşünmeleri, eşlerine danışmaları yönünde bir ikazdır.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)  
Rüyada Eşini Aldatmak ve yakalanmak rüyayı gören kimse için toplum tarafından hoş karşılanmayacak ve beğenilmeyecek davranışlar sergileyeceğine işarettir. Rüyada eşini aldatmak ve yakalanmak rüyayı gören kimse için yapacağı yanlış davranışlara tabirdir. Bu davranışlar sonucunda başta ailesi olmak üzere arkadaşları ve insanlar tarafından yadırganacağına işarettir. Ayrıca kişinin hatasını anlamayıp bu davranışlara devam etmesi durumunda daha büyük sonuçlar ile karşılaşacağına da yorulur.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)  
rüyada eşini aldatmak ve yakalanmak  rüyayı gören kimsenin usulsüzlük yapacağına ve iş hayatını riske atacağına tabirdir. Yaptığı usulsüzlükler sonucunda yakalanacağına, işinden olacağına da delalet olur. Genel anlamı ile rüyada eşini aldatmak ve yakalanmak rüyayı gören kimsenin toplum tarafından doğru kabul edilmeyen davranışlar sergileyeceğine tabir edilmektedir.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)  
Rüyada Eşini Arkadaşıyla Aldatmak ve Yakalanmak

Rüya sahibinin rüyada eşini arkadaşıyla aldatmak ve yakalanmak tabiri güzel ve özenilen bir hayatı olacağına işarettir. Rüyada eşini arkadaşıyla aldatmak ve yakalanmak rüya sahibi için herşeyin yolunda gittiğine ve etrafındaki insanların bu durumu kıskandığına yorulur. Rüyada eşini arkadaşıyla aldatmak ve yakalanmak farklı bir tabire göre ise rüyayı gören kimsenin yakın zaman içerisinde alacağı yeni bir iş teklifine de yorulmaktadır. Ayrıca rüyada eşini arkadaşıyla aldatmak ve yakalanmak kişinin ev, arsa gibi taşınmaz ya da araba alacağına delalet olur. Genel anlamı ile rüyada eşini arkadaşıyla aldatmak ve yakalanmak kişinin güzel ve özenilen bir hayatı olacağına tabirdir.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)  
Rüyada Eşini Başka Bir Kadınla Aldatmak ve Yakalanmak

Rüyayı gören kimse için yakın zaman içerisinde ailesinden alacağı kötü bir habere tabirdir. Rüyada eşini başka bir kadınla aldatmak ve yakalanmak rüyayı gören kimsenin evli olması durumunda ailesinde bir hastalık haberi alacağına ve hastane işlerinin artacağına işarettir. Kişinin bekar olması durumunda ise ailesinde yaşanacak huzursuzluklara tabirdir. Bu huzursuzluklar yüzünden ailede ufak çaplı ayrılıklar ve kavgaların da olacağına yorulur.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)  
Rüyada Aldattığı İçin Özür Dilemek

Rüyada bir kimseyi aldatıp da özür dilemeniz günahtan sonra tövbeye, yanlıştan sonra pişmanlığa işarettir. Böyle bir rüya gören kimse eğer rüyada aldattığı kişiyi tanıyorsa gerçek hayatta ona karşı bir suç işler ve bunun sonucunda da pişmanlık duyar. Eğer aldattığınız kişiyi tanımıyorsanız genel olarak bir günaha ve arkasından da tövbeye yorumlanabilir.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)  
Rüyada Aldattığı Kimseden Özür Dilemek

Rüyasında gerçek hayatta aldattığı bir kimseden özür dileyen kişi, yaptıklarına çok pişman olur ve hatasını telafi etmeye çalışır. Bu rüya hakkına girdiğiniz kişiden helallik istemeniz gerektiğini gösteren uyarıdır. Bazen de böyle rüyalar psikolojiktir. Bilinçaltında yaptığınız kötülüğe karşı vicdan azabı duyduğunuzu ve özür dilemek istediğinizi gösterir.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)  
Rüyada aldatmak ve yakalanmak, gerçek hayatta sevdiğini yahut eşini aldatma girişimlerinde bulunmaya fakat bu durumu eline, yüzüne bulaştırmaya, bu kimsenin yaşayacağı sıkıntı ve strese, huzurunun bozulacağına, dert sahibi olmaya alamet eder. Aldatıp yakalandığını gören kimsenin stresli bir hayat yaşayacağını da söyleyebiliriz.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)  
RÜYADA ALDATIRKEN YAKALANMAK

Rüyada eşinizi, sevgilinizi veya bir arkadaşınızı aldatırken yakalandığınızı görmeniz, dünya hayatında da yaptığınız kötü bir hareketin ifşa olmasına ve insanlar tarafından kınanmanıza yorulmaktadır.

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 65 okuma
Duru971 9 Mart Rüya kategorisinde Duru971 Karabasan (739 puan)   yazdı
+8 oy
30 yorum 206 okuma
mustafaharputi 20 Ağustos 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)   yazdı
+3 oy
89 yorum 642 okuma
mustafaharputi 13 Haziran 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 70 okuma
Ali1324 4 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Ali1324 Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+13 oy
2 yorum 172 okuma
Heelin 11 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Heelin Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+4 oy
4 yorum 106 okuma
+6 oy
3 yorum 249 okuma
Simge 2 Haziran 2019 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (144k puan)   yazdı
+3 oy
38 yorum 183 okuma
+14 oy
34 yorum 229 okuma
mustafaharputi 15 Eylül 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)   yazdı
+5 oy
100 yorum 664 okuma
mustafaharputi 15 Haziran 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 78 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (97.3k puan)   yazdı
+6 oy
11 yorum 102 okuma
mustafaharputi 30 Temmuz 2020 Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 59 okuma
13 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde misafir   37 118 268 yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.1k rüya

160k yorum

19.6k düş-ünce

6.9k üye

516 Aktif
0 Üye ve 516 misafir
Bugün : 5669
Dün : 22162
Toplam : 30135524
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...