Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+18 oy
141 okuma
Brlklc Rüya kategorisinde Rüyakar (2.7k puan)  
Anneannem bir ay önce öldü ve annem dün gece rüyasında onu görmüş rüya şöyle:

Annem anneanneme iki ay önce altın bir yüzük almıştı (alyans) ve annem rüyasında anneannemin o yüzüğü ona bunu sen al diyerek geri verdiğini görmüş. Annem olur mu anne demiş, anneannemde olur olur al demiş, annem de sevinerek almış.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+13 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.9m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
genel anlamda haber bir kısmete yorumlansada annenle anneanne arasındaki muhtemelen bağının kuvvetli olduğunu ve annenin onu içinde yaşatmaya çalışması  ve ayrıca anne annenin annen üzerinde ki etkisi olabilir örneğin onun bıraktığı bir yerden annenin devam etmesi yada eğer annenin babanla evliliği devam ediyorsa evliliğindeki bağı kuvvetlendirmesini istemiş olabilir. genç bekarlar için evlilik alameti yada beklentisi versede annende ki durum daha farkı olur bağ demektir bağlılık demektir bana göre
0 oy
Deniz.deniz Karabasan (732 puan)  
Ben kendi fikrimi söylemek istiyorum ölen bir insanı rüyada gördüğümüz zaman konuşursa seninle eğer sizden bir hayır bekliyormuş hayır istiyormuş bende daha önce gördüm cok yakın bir yaşlı nenemi benimle knsmadi ama sanki bir seyler bekliyor gibiydi bende bizim köydeki okulda cocuklara kek dağıtım onun niyetine ve bi daha hiç ruyamda görmedim ruyama gelmedi inşallah bi günahi bir kabir azabi hafiflemiştir belki de sizin annenizin bi skntisi bi ihtiyacı var belki yüzüğü bozdur ihtiyacını karsila diyerek yada hayır yapması için de olabilir gözü arkada kalmstir belki bu sadece benm fikrim benm yorumumdu :))))
0 oy
nisora Karabasan (983 puan)  
Anneniz anneanneniz için hayırlı bir iş yapmış olabilir. Ve anneanneniz bu hayırdan memnun olmuş ve ona kendi hediye ettiği yüzüğü tekrar hediye ederek “bak benim için yaptığın hayır sana geri dönüyor” demek istemiş olabilir. Anneniz her ne yapıyorsa yapmaya devam etsin ve annesi için dua etmeyi ihmal etmesin.
Altın yüzüğün geri verilmesi bir yerde de artık orada maddiyata değil maneviyata ihtiyaç duyduğunu da gösteriyor olabilir.

Allah rahmet eylesin mekanını cennet eylesin inşallah.

İlgili rüyalar

+22 oy
2 yorum 203 okuma
+31 oy
8 yorum 313 okuma
+22 oy
3 yorum 250 okuma
4 Kasım 2019 Rüya kategorisinde misafir   39 142 278 yazdı
+6 oy
2 yorum 101 okuma
+13 oy
4 yorum 215 okuma
+23 oy
1 yorum 228 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.4k düş-ünce

7.8k üye

139 Aktif
0 Üye ve 139 misafir
Bugün : 9849
Dün : 26780
Toplam : 39885533
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...