Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
71 okuma
Aysegul27 Rüya kategorisinde Karabasan (483 puan)  
düzenledi
Rüyamın başı karışıktı. Benim gerçek hayatta sevdiğim biri var ama o Beni tanımıyordur eminim. Biraz da tanınan biri. Rüyamda bana mesaj atıyordu bi fotosunu benim Instagram hesabıma atıyordu altına da lazım olur paylaşırsın  falan yazmış . Bende cevap veriyorum ordan bakınca fan hesabına mi benziyorum diye. Sonra konuşuyoruz biseyler yazıyor ama hatırlamıyorum bana diyorki konuşma tarzını sevdim falan bende bisey yazıyorum sonra babam sesleniyor telefonu bırakıyorum öyle uyandum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+6 oy
kuzgun Rüya Bilgesi (144k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyanın başı karışık olması yaşadığınız bir takım sorunlarlardan bunaldığınız anda karşınıza özlediğiniz bir durumun çıkması ve sizin kendi oluşunuzdan taviz vermeden de o duruma geçişinizi hissettirdi . Şöyle açıklamak isterim; burada platonik aşkınızın size mesaj atması beklemediğiniz anda karşınıza çıkabilecek ufak sürprizler olabilir hayırlısı olsun rüyanın ....
+7 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (214k puan)  
Merhaba :)
Gün boyunca o kişiyi düşünmeniz,sizi fark etmesini istemeniz,hayalleriniz, istekleriniz ve sosyal medya etkisi bu rüyanızın baş yapıtlarıdır. O yüzden bu rüyanız bilinç altıdır. Yani bu rüyanıza bir yorum yapıp olacakmış gibi göstermem doğru olmaz.
Sevgiler :)

İlgili rüyalar

+6 oy
3 yorum 101 okuma
+3 oy
1 yorum 52 okuma
+6 oy
3 yorum 84 okuma
+4 oy
1 yorum 59 okuma
Melekk1 6 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde Melekk1 Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+5 oy
3 yorum 97 okuma
+2 oy
1 yorum 79 okuma
+5 oy
4 yorum 143 okuma
+4 oy
1 yorum 75 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.1k rüya

160k yorum

19.7k düş-ünce

7.0k üye

510 Aktif
4 Üye ve 506 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 12630
Dün : 25220
Toplam : 30273000
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...