Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+9 oy
124 okuma
Aries_libra_ Rüya kategorisinde Rüya Bilgesi (207k puan)  
Merhaba :)
Rüyamın ilk kısmı çok karışık ve neler olduğunu tam hatırlamiyorum. Ama bu kısmı kaldı aklımda.
Rüyamda bizim arabadayız,ben arkada oturuyorum,4 kişiyiz ama diğerleri benim arkadaşlarım. Ben babamdan arabayı alıyorum sonra bir yere giderken arabayı bir arkadaşım sürüyor.Burda babamı da görmedim. Ben 2 kişiyi biliyorum diğerleri kim bilmiyorum. Hava güneşli,bir yere gidiyoruz ama hep beraber oturmak için felan. Daha sonra yolda hızlı gidiyoruz önümüzde mavi,güzel bir spor araba var. Ama araba ilerlemiyor. Süren kişi de daha çok hızlandı ve ben arkada kafamı koltuğa kapattım elimle başımı tuttum. İçimden babama ne derim kaza olursa diye düşünüyorum. Daha sonra çarpıcaz diye beklerken arabaya hiçbir şey olmuyor. Normalde o hızla arabanın önü pert olmalı ama biz çarpmadık. O mavi arabayla aramızda çok az bir mesafe kalmıştı. Arabaya da bize de hiçbir şey olmadı.
Yorumlarsanız çok sevinirim :))

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

11 Yorum

+6 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.2m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
babandan başlayalım koruyucu destek güven ve eril yanların gelişmesi ihtiyacı belki kendi imkanlarınla yapamadığın konularda baban yada birisinden alacağın güvenle hareket edebiliyorsunuz çoğul diyebiliriz arabadaki kişilerden ötürü. yalnız kendinle alakalı beklenti ve kontrolü başkasına bırakıyorsun ve her şey güzel görünürken o kişinin kontrolü kaybedeceğini hissediyorsun yada gerçekten biliyorsun belkide güvendiğin kişi birden kontrolünü kaybediyor. bence muhtemelen başkasına güvenemediğin bir duruma benziyor. kendin denetlemediğin bir konuda başkasına güvenmek başına iş açabilir.daha doğrusu o kişinin aceleci davranması seni korkutuyor belki aceleci olan birinden yana endişelerin var ve bu endişelerin sonuç olarak yersiz. öndeki araba başkasıdır ve yanındaki kişinin hem sana hem başkasına zarar vermsinden korkuyorsun. .muhtemelen arabanızı kullanan  kişinin fazla düşünmeden hareket etme özelliği var ama sonuç olarak kaygıların yersizdir. birincisi hayatınınakışını kendin kontrol etmelisin ikincisi araba bedene de işaret edeceğinden kendi bedenini sağlığını düşüncelerini daha iyi yönetmelisin kimseden etkilenmemelisin.
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (207k puan)  
Anladım çoğunluğu öyle, istisnalar kaideyi bozuyor. Teşekkür ederim sağolun. İyi geceler
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.2m puan)  
iyi geceler
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (207k puan)  
Hocam size birkaç konuda soru sormak istiyorum izninizle.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.2m puan)  
Rica ederim.
+2 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (207k puan)  
Değerli yorumunuz ve güzel önerileriniz için teşekkür ederim. İyi geceler dilerim.
Aslında şöyle birisi benim ve kız arkadaşımın küs olduğu erkek,diğeri kız arkadaşım,ben ve bir diğer kişi onu bilmiyorum işte
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.2m puan)  
rica ederim. çoğul hareket ettiğiniz bir konu ya benziyor muhtemelen. ve sen içlerinden birinden yana endişelisin yada hata yapacağını biliyoda olabilirsin. arabayı kullanandan.
+2 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (207k puan)  
Mustafa bey sizin sevgili rüyalarını yorumlamıyorum dediğinizi ilk zamanlar hiç anlamamıştım ama şu an o kadar iyi anlıyorum ki. Bilinç altı ve istekler dışında başka bir şey yok.
Anladığım kadarıyla rüyada konuşurken söylenen şeyler de bilinç altı ve günlük yaşamın etkisi. Bu doğru mu ?
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.2m puan)  
buraya yazabilirsin ayrıca özel soracaksan online olduğumda yazıların birinin altına mesajı aç diye yazabilirsin.
+2 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (207k puan)  
Yok özel değil de bir şey okudum dün seyri sülük halinde görülen rüyalar varmış. Bunlar daha değişikmiş. Herkes bu rüyaları görmez mi yoksa buna benzer rüyalar gören kişilerin gördükleri nedir açıklar mısınız ?
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.2m puan)  
Seyru sülük farklı bir durum . Bu tasavvuf ve tarikatlarda gecerli bu durum ve hoca talebesi arasında hoca tarafından degerlendirilir. Seyru suluk basit bi konu değildir nefsin tam köreltilmesi ve dunyevi konuları tam olarak terketmekten gecer. Seyru sulukte duygu düşunce heves istek arzular tamamen ölmelidir. Sadece allah sevgisi kalbe yerleşmelidir gerisi hayattan çıkarılmalıdır.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.2m puan)  
Tabi tasavvufa gore boyle bu seyru suluk meselesini kullanan dogru tarikatlar olduğu gibi sapkın tarikatlarda olabilir. Mesela batinilik haşhaşilik siyonizme bağlı gruplar satanistler yehova gibi bir cok sapkın tarikatlarda bu seyru suluk yontemini kullanırlar manevi yukselişi yani
+2 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (207k puan)  
Peki bu kişiler tarafından görülen renkli ya da yıldızlı gibi tabir edilen rüyalar herkes tarafından görülebilir mi ?Uzayda yıldızların arasında gezmek gibi.
Ya da bu tür rüya görmüş birisi neden görür nedeni var mı ?
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.2m puan)  
düzenledi
Bu tarz ruyalara takilma bence uzay ve yildız ruyaları hayallerin çok yuksek tutulmasından kaynaklanabilir. Peygamberlerde ve maneviyatı cok yüksek kişilerde bu tur ruyalar mana bulur. Bizlerde ise daha standard olur. Ya yüksek hayallerle gorülür yada daha basit anlamda yorumlanır yildız peygamberler için siradan bir insanı ifade edebilir bizim icin ise cevremizdeki alim yada vali yönetici gibi anlamlar ifade edebilir. Hz yusufun ruyasında guneş babasıni yildizlar ise kardeşlerini gostermistir yani seviye olarak babası eş olsada kardeşleri alt seviyedir bizde ise tam tersi bizden bilgi yada makam olarak üst kişileri gösterir.
+2 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (207k puan)  
Yok ben böyle rüya görmedim duyunca da şaşırdım hiç daha önce bilgim yoktu merak ettim. Teşekkür ederim :)

İlgili rüyalar

+18 oy
1 yorum 48 okuma
+12 oy
1 yorum 32 okuma
ozzleemmss 2 Eylül 2020 Rüya kategorisinde ozzleemmss Karabasan (809 puan)   yazdı
+16 oy
1 yorum 154 okuma
dimit 29 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (3.2k puan)   yazdı
+14 oy
2 yorum 95 okuma
Sonsaglikbukucu 28 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Sonsaglikbukucu Karabasan (844 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 57 okuma
+8 oy
1 yorum 34 okuma
+5 oy
2 yorum 44 okuma
21 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde misafir   21 94 257 yazdı
+5 oy
2 yorum 73 okuma
Zeynel45 20 Nisan 2020 Rüya kategorisinde Zeynel45 Rüyakar (2.7k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.2k rüya

157k yorum

18.2k düş-ünce

6.3k üye

352 Aktif
6 Üye ve 346 misafir
Bugün : 15877
Dün : 23740
Toplam : 25973524
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. Üstat_Simuy_Alaca Üstat_Simuy_Alaca - 25 e
  2. Karga Karga - 16 e
  3. Brlklc Brlklc - 14 e
  4. denizdenizdeniz denizdenizdeniz - 5 e
  5. Tiryad Tiryad - 4 e
  6. Tellitoka Tellitoka - 4 e
  7. mustafaharputi mustafaharputi - 3 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...