Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
54 okuma
Aries_libra_ Rüya kategorisinde Rüya Bilgesi (207k puan)  
önce düzenledi
Merhaba :)
Rüyamda dışarı çıktım bir yere gittim. Erkek sınıf arkadaşım yolda görmüş beni yanına gittim bir binaya girdim yukarıdaymış yanında da bir kız vardı sarıldık fln daha sonra bir yerlere gittik beraber. Daha sonra ben eve gidiyorum dedim yeniden sarıldık beni öptü bende onu öptüm,o kızla da sarıldık sonra ben çıktım ordan. Daha sonra yolda gidiyorum dişimi çektirdim ama ne doktoru gördüm ne yanında gidip konuştum. Yolda giderken bir anda dişim çekildi oraya da peçete bastım. Kanamadı ama. Ön dişimin yanındaki dişim sağ taraf. Ön ve köpek dişimin arasında kalan diş çekildi ve bunu ben istedim. Bir anda oldu. Daha sonra yolda giderken o arkadaşımın erkek kardeşi varmış normalde 1 tane kız kardeşi. Onu parka bırakıcam. Gidiyoruz beraber parkın önüne gelince kucağıma alıp sarılıyorum öpüyor,çokta sevdi beni daha sonra ben eve gidiyorum. Karşıdan karşıya geçtim çocuğa baktım arabalar geçerken yolun kenarında. Hadi parka geç sen dedim. Gitti o. Bende eve gittim.Ailem dişime kızmasın diye eve gidince sakız çiğnedim yanlışlıkla dişim çıktı dedim. Baktılar dişime inandılar da. Hiç kanamadı, acımadı da ne çekilirken ne daha sonra. Dilimi dokunduğumda orası boşluktu hissedebiliyordum. O dişim de sallanan diş değildi sağlamdı ve kendim çıkarmadım. Gözümü kapattım bir doktor çekti ama ben doktoru bile görmedim gözümü açtım hala yoldayım elimde peçete var dişime tutuyordum.
Yorumlarsanız sevinirim :))

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.2m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
arkadaşlarınla olan durumun dış çevrene karşı samimi dost canlısı olduğunu bağlarının iyi olduğunu iletişimininde iyi olduğunu gösteriyor burada sorun yok diş mevzusu ise hastalığa işaret edebileceği gibi büyük ihtimale bir bağ kopmasını gösteriyor bu kopma 2 veya 3. derece akraba olabileceği gibi gene 2 yada 3 derece bir tanıdığın arkadaş v.s de olabilir. burada kimin çektiği önemliymiş iki ihtimalle değerlendireyim ya birisi bir sorununa çare olmak için biriyle bağını kesmene sebep olacak yada riyakarlık yaparak bağını kesmene sebep olacak ikiside olabilir. ama diş çekildikten sonra ağrı olmaması bu durumun pekte olumsuz etki bırakmadığğını ama izahınıda yapamayacağını gösterir belki açıklamayacağın yada açıklamak istemeyeceğin bir bağ kopmasıdır. parka geçme konusunda karşıya geçerken söylemen dostluklarının iyi ama çok yakın olmadığını gösteriyor muhtemelen kafanda ki bir mesele dolayısıyla çevrene pek alaka gösteremiyorsun daha doğrusu kafandaki konu her neyse ona daha fazla odaklanıyorsun gibi.dişin çıkması yada çekilmesi bağ kopması  özellikle çürük bir dişse eğer iki yüzlülüğü çok olan biriyle bağı kesmen hastalık kötü haber bazende bazı konularda özellikle duygusal veya cinsel anlamda çekingenliğide gösterebilir.
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (207k puan)  
Umarım bir sorun çıkmaz hayırlısı olsun.
Yorumunuz için teşekkür ederim :))
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.2m puan)  
rica ederim bende teşekkür ederim.
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (207k puan)  
Ne demekk yorumlarını öğrenmeyi istiyorum. Yorumlarınız benim için değerli.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.2m puan)  
rica ederim.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.2m puan)  
çok yönlü değerlendirmeye çalışıyorum hem islami hem psikolojik hemde genel olarak. rüyaya göre değişebiliyor.
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (207k puan)  
Dişim çürük değildi sağlam dişim çekildi. Yakın birisi değil demek ki zaten dişim de asla ağrımadı. Çok da önemli bir kişi olmaması iyi bir şey aslında. Buna sevindim bile. Çok güzel yorumladınız Mustafa bey.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 99 okuma
21 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Deniz   2 11 25 yazdı
+4 oy
6 yorum 56 okuma
asiya 28 Mart 2020 Rüya kategorisinde asiya Rüya Yorumcusu (14.2k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 41 okuma
saga 7 Ocak 2020 Rüya kategorisinde saga Rüyazede (1.6k puan)   yazdı
+19 oy
2 yorum 30 okuma
+11 oy
2 yorum 53 okuma
zerdaag 9 Eylül 2020 Rüya kategorisinde zerdaag Karabasan (836 puan)   yazdı
+17 oy
1 yorum 27 okuma
+4 oy
6 yorum 56 okuma
ozkanbsgn 20 Ocak 2020 Rüya kategorisinde ozkanbsgn Karabasan (989 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.2k rüya

157k yorum

18.2k düş-ünce

6.3k üye

329 Aktif
9 Üye ve 320 misafir
Bugün : 14790
Dün : 23740
Toplam : 25972439
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. Karga Karga - 16 e
  2. Brlklc Brlklc - 13 e
  3. Üstat_Simuy_Alaca Üstat_Simuy_Alaca - 10 e
  4. Tiryad Tiryad - 4 e
  5. mustafaharputi mustafaharputi - 3 e
  6. Ferit Ferit - 3 e
  7. denizdenizdeniz denizdenizdeniz - 3 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...