Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
67 okuma
Rüya kategorisinde  
Ben Liseyi okuduğum şehrin çıkışında bulunan eski okuluma arabayla gidiyorum okula girmek istediğimde tanımadığım öğretmenler bulunmakta kapıda ve yan tarafa diye sesleniyolar bu arada hava kararmış yani akşam yan tarafa gidiyorum okula giricem 2 kız beni durduruyo kim diye bakıyorum şu an okuduğum üniversiteden arkadaşlarım ehliyetin yok park etme bu sinsiler şikayet eder  diyolar koluma giriyorlar ilerliyoruz gerçek hayatta okulun biraz yakininda cezaevi var arasi boş arazi orası evler ve dükkanlar yapılmış orda bi kaç kişiyle sözlü münakaşa ediyoruz geri dönerken bu kız arkadaşımdan biriyle öpümşeye başlıyoruz o sıra uyanıyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Merhalar :)) Rüyanızda geçmişe özlem duyduğunuzu fark ettim. Hayatınızda yenilikler,gelişmeler kendinizi ileriye taşımanız söz konusu olabilir. Hayırlısı olsun :))

İlgili rüyalar

+13 oy
1 yorum 81 okuma
+7 oy
1 yorum 65 okuma
Kdjkdj 19 Haziran 2020 Rüya kategorisinde Kdjkdj Karabasan (938 puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 74 okuma
+5 oy
1 yorum 66 okuma
+3 oy
1 yorum 53 okuma
Hope 7 Aralık 2020 Rüya kategorisinde Hope Rüyakar (2.5k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 113 okuma
dimit 8 Şubat 2018 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (3.8k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 53 okuma
+13 oy
2 yorum 80 okuma
+5 oy
1 yorum 291 okuma
dimit 29 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (3.8k puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 60 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...