Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
75 okuma
Burakhz Rüya kategorisinde Rüyazede (1.0k puan)  
düzenledi
Rüyamda 10 yıldır beraber olduğum nişanlım beni aldatıyor. Ben elimde silah kafasına 2 kez ateş ederek öldürüyorum ve hiç üzülmüyorum hatta çok rahatlıyorum. Evet dürüst olmak gerekirse normalde de bunu yapabilecek karakterdeyim ama ilk defa böyle bir rüya gördüm ve anlamını çok merak ettim.
Diğer rüyam ise dayımın içine şeytan girmiş sonra bana saldırıyor olduğum yerden kaçıyorum. Çırağan sarayı gibi bir yer var oraya saklanıyorum ne alakaysa denize sıfır bir yer oradaki insanların doğasında var içinde şeytan olduğunu görüyorum ve hissediyorum sonra oradaki herkes bana saldırmaya başlıyor. Sonra ben tam denize sıfır kaçıyorum denize paralel böyle sıfırım Allah bana yeter diyorum deniz havaya kalkmaya başlıyor oradaki bütün insanların üzerine gidiyor şeytanlar ölüyor sonra uyandım. Yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler hayırlı günler.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+4 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (330k puan)  
Merhabalar sevgili okurum

Rüyalarınız sizi endişlendirmesin , rüyanızın geneli duygu boşalmalarından kaynaklı ,içşnizde biriken stres rüyanız yoluyla, zihinden çıkmış ve birlikte inceleyelim sembolleri .

Sevgilinizi öldürmek ve iki kez ateş etmek
Silah geneline bakınca , kavga etmek tartışmak,  üzücü olayları iki taraf karşılıklı yaşamaya gibi silahın belli başlı bu şekilde anlamları var , ama bana göre silahla öldürmek ona içinizi dökmek ve rahatlamk gibi ama bu iç dökme ufak tartışmalarla başlaya bilir birinizini anlamıyordunuz bir konuda ve o konu yüzünden sessiz kalıp tartışıyordunuz ve tartışmanın yükselmesi sizşn içindeki duyguların dışa vurumu olucak gibi duruyor ve rahatlıyorsunuz sözleriniz keskinde olsa sizi üzecek konularda da yüzleşmelisiniz bu rüyanız sizi endişelendirmesin .


Diğer rüyanız o da biraz enterasan,  dayınızın içine şeytan girmiş ,ve sizin kaçıyorsunuz kaçtığınız halkta da bir gurup insanda da aynı şeyi seziyorsunuz bu biraz da dini bir yorum alıyor , Yüce rabbim bana yeter diyorsunuz ve helak oluyorlar , bu dönemler de ve ilersinde bir takım olaylar vuku bulabilir dedikodu olsun , başarızlık olsun , size iyi davranan ama sizin de şüpelendiğiniz insanlar olsun ,Hep Allaha sığının çünkü size sezinlemeyi öğreten kötü bir yoldan dön diyen Hep Rabbim , dayınızın içine şeytan girmesi ve yaşananlar çevrenizle ilgili korkularınız olabilir , çevrenizdeki insanlar size karşı değişmiş olabilir bu etkenleri günlük hayatınızda yaşıyorsanız rüyanıza bu şekilde uyarlanması normal.
Sevgiyle kalın.....

İlgili rüyalar

+23 oy
1 yorum 116 okuma
Aysesultan 8 Mart 2020 Rüya kategorisinde Aysesultan Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+14 oy
1 yorum 87 okuma
+12 oy
1 yorum 119 okuma
+19 oy
2 yorum 125 okuma
+26 oy
7 yorum 184 okuma
+14 oy
2 yorum 112 okuma
Parzival 16 Şubat 2020 Rüya kategorisinde Parzival Rüyazede (1.6k puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 117 okuma
+8 oy
2 yorum 128 okuma
+37 oy
10 yorum 266 okuma
+17 oy
1 yorum 139 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.3k rüya

161k yorum

20.1k düş-ünce

7.1k üye

625 Aktif
4 Üye ve 621 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 10424
Dün : 28523
Toplam : 31351514
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...