Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+10 oy
89 okuma
geekone3388 Rüya kategorisinde Rüyakar (4.1k puan)  
düzenledi
Rüyamda sınava girmişim (rüyamda o kısım yok, girdiğim kısım) ve amcam falan var sonuca bakıyomuşuz. Başka biri/birileri daha vardı sanırım ama hatırlamıyorum.
Bi ekran var ekranda sınav puanları 100 ve üzeri, 200 ve üzeri gibisinden yazıyo ben de amcama sınavımla ilgili ne yaptığımla ilgili bişiler diyorum sanırım amcamda ekrandan bakıyo ona göre puanıma, sonra bakıyoruz ki ben en yüksek kategoride olan puanı almışım mesela en yüksek 500 ve üzeri olsun benimki oymuş bide sanki en yüksek puanı almışım gibiydi rüyada yani kategorilerden en yükseğindeyim ama sınır olan puanı almışım gibi ya da ben o en yüksek kategori olunca öyle hissettim neyse diyorum aslında yapamadığım sorular vardı nası böyle oldu falan tekrar kontrol ediyoruz sonuç doğru/aynı çıkıyo
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
dönüş yapacağım :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+4 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Sevgili okurum dün geceye doğru bir rüyanı yorumlamıştım , bu rüyan da onun devamı gibi olmuş beni sık sık etiketlediğin için rüyalarını hatırlıyorum , bilinç altında kalan yada yoğun düşündüğün konun devamı şeklinde görmüşsün sanki , çevren ve sen bir hedef belirlemişsiniz sanki o hedef ve çizgi ve sınır sizin yapacaklarınızı temsil ediyor , ama siz ve çevresel etkenler sınır ötesi çizginin de üstünde bir sonuç bekliyorsunuz,  yapamadığım sorular vardı aslında  , korkularınız bu şekilde yansımış olabilir ya yapamasam ya da yaparsam başara bilir miyim , bu düşüncelerden arının derim , emeğinizin karşılığını  alacaksınız ve denemekten korkmayın yapamadığınız an tekrar deneyin , denemek aslında sizi yükselticek aileniz ile bağlarınız kuvvetli bence,  kendinizi desteklemeniz çok önemli bu dönemde.
geekone3388 Rüyakar (4.1k puan)  
Yaa bunu bilmiyodum, teşekkürler :)
0 oy
geekone3388 Rüyakar (4.1k puan)  
Teşekkürler, tavsiyenizi de deneyeceğim ki bir ara zaten bilinçaltımdan dolayı sanırım, garip garip bilim kurgu gibi rüyalar görüyodum onun için bilinçaltı temizleme müziği dinliyodum ona geri dönebilirim :)
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
düzenledi
bunu yap ama olumlama da yap  , ben bunu başara bilirim , kendime güveniyorum , balkon varsa balkona çık , yoksa cama çık gökyüzüne bak senin sınava hazırlanmanın eni yolu sadece rahatlaman ve zihninde derslere açacağın  yeni bölümler için  yer aç , bu yüzünden olumsuz olan düşünceleri at :) rica ederim bu arada senin rüyalar rehberlik ediyor sana unutma herkes de olmaz bu :)
+4 oy
Oskk91 Rüyazede (1.4k puan)  
Yüksek puan ise kazanmak olarak ele alabiliriz.
Rüyada sınav kazanmak, uğur olarak kabul edilir. Şansın ve bahtın açık, geleceğin de parlak olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin tüm hayatının başarılar içinde geçeceğine, ailesini utandırmayacağına, ileride saygın bir kimse olacağına işaret eder. Rüyada sınav kazanmak, ün, nam, şan, şöhret ve rütbe sahibi olmaya, zenginliğe, bolluk ve berekete, mutlu bir hayata, sağlıklı, uzun ömre işaret eder.
Ama işin psikolojik durumu sınav stresinin yaşandığının göstergesi gibi duruyor. Umarım yüksek notlar alırsınız  

İlgili rüyalar

+7 oy
2 yorum 63 okuma
Bukere 30 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Bukere Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+4 oy
6 yorum 106 okuma
geekone3388 8 Aralık 2020 Rüya kategorisinde geekone3388 Rüyakar (4.1k puan)   yazdı
+38 oy
29 yorum 512 okuma
sonsuz 3 Kasım 2020 Bilgi kategorisinde sonsuz Astral Gezgini (108k puan)   yazdı
+11 oy
2 yorum 115 okuma
sonsuz 11 Ocak 2020 Durugörü kategorisinde sonsuz Astral Gezgini (108k puan)   yazdı
+17 oy
7 yorum 152 okuma
mustafaharputi 2 Aralık 2019 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.3m puan)   yazdı
+47 oy
23 yorum 608 okuma
sonsuz 27 Nisan 2019 Bilgi kategorisinde sonsuz Astral Gezgini (108k puan)   yazdı
+15 oy
1 yorum 24 okuma
sokcu 4 Nisan Rüya kategorisinde sokcu Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 50 okuma
n.coli 18 Nisan 2020 Rüya kategorisinde n.coli Karabasan (966 puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 88 okuma
+7 oy
2 yorum 65 okuma
geekone3388 11 Aralık 2020 Rüya kategorisinde geekone3388 Rüyakar (4.1k puan)   yazdı
+5 oy
4 yorum 87 okuma
+3 oy
1 yorum 61 okuma
Yulaf 10 Ekim 2020 Rüya kategorisinde Yulaf Rüyazede (1.4k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...