Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
50 okuma
B Rüya kategorisinde Karabasan (560 puan)  
düzenledi
Merhaba. Rüyamda bir yere davetliydik. Büyük ihtimalle doğum günüydü. Ya da düğün. Evde babaannem ben ve komşumuzun kızı vardı. Ona ders çalıştırıyordum. Sonra onun da babaannesi geldi ve evimizin bahçesine indiler. Babaannem 7 düğüm atdım tarzında bir şeyler söylüyordu. Anladığım kadarıyla büyüyle falan alakalı bir şeydi. Kendi isimden bu kadın ne söylüyor Evde büyü mü yapılır tarzında düşünüyordum Sonra ufak bir tartışma yaşadık Sanırım ben biraz geç hazırlandığım için sonra kadının gözleri şaşı ulaşmaya bir garip olmaya başladı sanki ağzı yüzü egilmişti. Yere oturdu Sonra o söylediği düğümü gördüm sanki bir ipe düğün falan atmış ve boynuna asmıştı. Kolye gibiydi bundan kaynaklandığını düşünüp elimi boynuna götürdüm onu çıkarmaya çalışıyordum. Ama babaannem elimi tuttu Tam o sırada uykudan korkarak uyandım ve rüyada olduğu gibiydi. Kendim kendi elimi tutmuşdum. Sol elim sağ elimi tutuyordum.
B Karabasan (560 puan)  
@mustafaharputi Mustafa bey, lütfen yorumlar mısınız benim için çok önemli
ceren okay Rüyazede (1.2k puan)  
düğüm atmak iyi değildir. üzüntü ve sıkıntıya işarettir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
RuyAra Rüya Bilgesi (184k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Dügüm Rüyasi bir çok sekilde tabir olunur. Gömlegini dügümledigini gören, ticaret yapar. Bir ip üzerine dügüm atmak, din kuvvetine; mendili dügümlemek, hizmetçi sahibi olmaya; donuna dügüm vurmak evlenmege; iplik üzerine dügüm yapmak, içinde bulundugu iste israr etmege delalet eder. Bu esyadan biri üzerinde kendi yapmadigi halde dügüm yapildigini görmek, hükümet tarafindan zorluga ugramaya; bir dügümün kendi kendine söküldügünü görmek, ümit etmedigi bir yerden kolaylik görecegine isarettir. Dügmesinden ve kaybolmasindan korkulan bir sey üzerine dü güm vurup baglamak iyidir. Bir hayvani yularindan veya ayagindan baglamak da hayra delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir seyi dügümlemek nikah kiymaya ve inciden gerdanliga isaret eder. Rüyada gömlege dügüm vurmak, ticarette sözlesmeye, urgana dügüm vurmak, borca, mendile dügüm vurmak, bir hizmetçiden fayda görmeye, kilota dügüm vurmak, nikah bagina, iplige dügüm vurmak, memuriyet veya ticaret gibi arzu ettigi bir seyi kuvvetlendirmeye isarettir. Dügümlemek bir seyi kolaylastirmaya isarettir. Dügümlemeye çalistigi bir seyi dügümleyemezse, bir seyin güçlesmesine isarettir. Dügümlenmis bir seyi çözmek, arzu ettigi seyi çözmeye isarettir. Bir kimse rüyada bir urgana veya bir ip ya da bir keseye dügüm vurdugunu ve onu çözmeye çalistigi halde çözemediginden caninin sikildigini ve tanimadigi bir insanin onu çözdügünü görse, vuku bulacak sikinti ve kedere isarettir. Eger dügümü çözerse Allah (C.C.) o kimseyi hatirina gelmedigi bir sekilde üzüntü ve kederden kurtarir. Bazen de dügümler, onlari gören kimse için yapilan sözlesme ve anlasmalara isarettir

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 105 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (58.1k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 25 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (58.1k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 69 okuma
+17 oy
1 yorum 41 okuma
İrm 23 Nisan Rüya kategorisinde İrm Karabasan (333 puan)   yazdı
+11 oy
1 yorum 58 okuma
+6 oy
6 yorum 84 okuma
saga 4 Temmuz 2020 Tabir kategorisinde saga Rüyazede (1.9k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 65 okuma
Yaren1989 11 Mart 2020 Rüya kategorisinde Yaren1989 Uzman Yorumcu (29.7k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 35 okuma
Batın 29 Şubat 2020 Rüya kategorisinde Batın Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 54 okuma
+2 oy
100 yorum 338 okuma
mustafaharputi 23 Ocak Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)   yazdı
+4 oy
3 yorum 66 okuma
ruyacıı 27 Eylül 2020 Rüya kategorisinde ruyacıı Karabasan (547 puan)   yazdı
+6 oy
40 yorum 4.7k okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...