Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+10 oy
235 okuma
Aries_libra_ Rüya kategorisinde Astral Gezgini (227k puan)  
düzenledi
Küs olduğum erkek bir arkadaşım var. Rüyada da bu küslük devam ediyordu. Bizim evdeyiz kız arkadaşım var annem babam ilk başta yoktu sonradan geldiler.Koltukta oturuyor ben onun yüzüne bile bakmıyorum. Konuşmuyorum onunla. Akşam evdeyiz ışıklar kapalı televizyonun ışığı var. Koltukta babamın her zaman oturduğu yerde oturuyor ama aynı babam oturuyor gibi. Loş ışık olduğu için babama benzetiyorum hatta yanımda olan kız arkadaşıma da diyorum ve gülüyoruz. Kız arkadaşımda rüyamda ve gerçektede küs. Ona bakarken belli etmeden bakıyorum.
Kız arkadaşımla evden çıkıcaz galiba okula gitmek için kız arkadaşımın elinde büyük bir borcam içinde güzel yaprak sarmaları var. Bende yiyorum yanımdaki kız arkadaşım da yiyor. Bizim salona girdik kocaman bir cips kutusu var. İçi dolu. Kapının önüne geldik arkadaşımla yaprak sarması dökülecek yere öyle dolu kapağını üstüne kapatarak anneme verdim tutsun diye.
Kapıdan çıktık apartmanda ikinci katta sarışın erkek çocuğu olan biri var(rüyada 3-4 yaşlarında gördüm gerçekte 11 yaşında galiba) onlar merdivenlerden çıkıyorlar çocuk bizim dairenin yanındaki merdivene geldi öpmek için yanıma gel dedim elinden tutup kendime çektim çocuğu dolu dolu öptüm da sonra giderken çocuk tekrar çektim öptüm.
Küs olduğum kişiyle 3 ay oldu galiba konuşmuyoruz hala rüyada da  bu tavrım devam ediyordu. Hiç konuşmadı rüyamda ne benimle ne yanımdakilerle.
Yorumlarsanız sevinirim :))

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+9 oy
Maya Rüya Tabircisi (7.1k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
İnsanlar bazen birbirlerine negatif veyahut pozitif enerji gönderebilirler büyük bir ihtimal artık bu küslük onu da sıkmış olmalı bir çeşit enerji geçişi olmuştur aranızda bilinçaltı rüyası gibi duruyor
Aries_libra_ Astral Gezgini (227k puan)  
Olabilir ne kadar nefretle aklıma gelse de akılda kalıyor işte teşekkür ederim :))

İlgili rüyalar

+5 oy
40 yorum 673 okuma
mustafaharputi 6 Ağustos 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.9m puan)   yazdı
+8 oy
4 yorum 186 okuma
asiya 27 Haziran 2020 Rüya kategorisinde asiya Rüya Yorumcusu (14.0k puan)   yazdı
+10 oy
5 yorum 219 okuma
+1 oy
1 yorum 85 okuma
+11 oy
1 yorum 130 okuma
+4 oy
1 yorum 97 okuma
Sonsuzugagidenbiri 5 Haziran 2019 Tabir kategorisinde Sonsuzugagidenbiri Rüyazede (1.9k puan)   yazdı
+8 oy
3 yorum 210 okuma
+5 oy
2 yorum 153 okuma
23 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Ayse   2 2 yazdı
+8 oy
10 yorum 444 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.4k düş-ünce

7.8k üye

280 Aktif
1 Üye ve 279 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 12345
Dün : 20662
Toplam : 39790957
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...