Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
43 okuma
Ersin Rüya kategorisinde Karabasan (933 puan)  
Çokçok enteresan bir rüya gördüm erkek kardeşimle başka mahalleye market e ekmek almaya gittik market çıkışı oyuncakta olsa timsah vardı  dahansonra market çıkışı arabama doğru giderken başka bir araba anahtarı vardı cebimde ve market sahibinin zannedip geri vermeye götürmek üzere iken kendi arabamızı nereye koyduğumuz unuttuk market önünde de park vardı tavus kuşları ördekler kazlar tavuklar horozlar on olduğu sivil başka insanların olduğu parktan geçtik  arabamızı aramaya devam  sokaklarda dolaştık zincirleme park halinde kaza yapmış ama olduğu gibi bırakılıp terk edilmiş arabaları gördük. markete yaklaşınca  arabamı fark ettik fakat arabamın arkasında leopar ile aslan yan yana   idi sırtımızı sivillerin olduğu parka dönüp  onlara baktık sağ taraflarından da kaplan belirdi ve o yeşillik olan mahalle arası parkı gibi yerde dişi aslan yelesizdi aslan ayrıca ve leopar beraber hareket ediyordu kaplan bunlara saldırdı ve bizde bu kaos  bize sıçrar diye kaçtık ve uyandım nedir bu rüya aşırı ilginç ve çok net unutmadan hatırladığım bir rüya

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+3 oy
kuzgun Rüya Bilgesi (140k puan)  
Bir çok simge taşıyan bir rüya gerçekten hayır olsun :) Rüyada erkek kardeşinizle birlikte hareket etmeniz kazançta artış ve zor bir durumdan kurtulma müjdeli durumlarla karşılaşma gibi anlamlar taşır . Simgelere baktığımızda ; Ekmek almaya gitmek olarak gördüğünüz durum da bereket ve yine maddi sıkıntılardan kurtulmaya insanlara kar amacı gütmeden yardım etmek istemenize , arabanın anahtarını kaybetmeniz kısa süreli sıkıntılar ve başkasının  araba anahtarını görmeniz bu sıkıntılar sonucu refaha ermeye . Fakat arabanızı kaybetmeniz ve ararken parktan geçmek ardından kazalı terk edilmiş arabalar görmek eğer bir işle meşgulseniz veya yeni bir işe atılacaksanız bir çok yeni deneyim ve tecrübe kazanacağınıza  başkalarının ziyanlarına tanık olacağınıza ve belki de bunlara dikkat etmenize işaret edebilir . Arabanızı buldunuz anda yanında leopar aslan ve kaplanın mücadelesi genelde dişil enerjilerin çatışması yani hayatınızda olan kadınlar bu aile içinde veya duygusal hayatınızda olabilir hani nasıl anlatmalı tam refaha erdim derken veya kaybettiğimi buldum derken yaşayacağınız veya tanıklık edeceğiniz bir durum :) Yani hayat sizin için adeta macera ve hem güzellikler hemde ufak sorunlarla geliyor ,ama genel anlamda sizi seyirci edecek ve sağ salim çıkıp hatta bunlardan kendinize bir çok şey katacaksınız  ve bu yakın bir tarih....
+1 oy
Ersin Karabasan (933 puan)  
Aksine korkmuştum biraz kaos olunca rüyada ancak genel anlamda iyiymiş  .. emeğinize  sağlık iyi günler.
+1 oy
kuzgun Rüya Bilgesi (140k puan)  
genel anlamda iyi evet korkmanıza gerek yok sadece bir çok şeye tanıklık edeceksiniz sizle ilgili olmasalar da üstesinden geleceğiniz durumlar merak etmeyin :)

İlgili rüyalar

+11 oy
3 yorum 130 okuma
+6 oy
1 yorum 57 okuma
Mehmet33 19 Nisan 2020 Rüya kategorisinde Mehmet33 Rüyakar (3.2k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 39 okuma
Arasedda 21 Temmuz 2020 Tabir kategorisinde Arasedda Karabasan (809 puan)   yazdı
+23 oy
17 yorum 401 okuma
Hicaz 15 Temmuz 2019 Analiz kategorisinde Hicaz Rüya Görüşmecisi (36.7k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 49 okuma
Arşiv 30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Uzman Yorumcu (26.7k puan)   yazdı
+2 oy
100 yorum 647 okuma
mustafaharputi 29 Mayıs 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 41 okuma
şule 6 Haziran 2019 Rüya kategorisinde şule Rüyazede (1.9k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 58 okuma
Nuriş 5 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Nuriş Karabasan (858 puan)   yazdı
+7 oy
7 yorum 184 okuma
Kahin 22 Mayıs 2017 Tabir kategorisinde Kahin Rüya Ustası (54.3k puan)   yazdı
+3 oy
95 yorum 697 okuma
mustafaharputi 29 Mayıs 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)   yazdı
+3 oy
3 yorum 65 okuma
Yaren1989 28 Mart 2020 Rüya kategorisinde Yaren1989 Uzman Yorumcu (29.7k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 67 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (58.1k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 33 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (58.1k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...