Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
273 okuma
Heavenxx Rüya kategorisinde Rüyakar (2.5k puan)  
Merhaba rüyamda sevdiğim çocuğun kardeşiyle tiyatrodayız ben sevdiğim çocukla denk gelmek için kardeşiyle beraber oturuyorum ve o da geliyor beni görüyor evime bırakmak istiyor onun arabasına biniyoruz ben arkaya biniyorum bindiğimiz gibi 2kişi kapıları açmaya çalışıyor ve yol boyunca bunu yapmaya devam ediyor yorumlarsanız cok sevinirim.
Heavenxx Rüyakar (2.5k puan)  
Sevdiğim çocuk onu sevdiğimi bilmiyor ve hayatımda da değil şu an

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

8 Yorum

+3 oy
kuzgun Astral Gezgini (149k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba ; önce ki rüyanızda da arabayla yolculuk var bir bağ var sanki bu kez ona daha yaklaşmışsınız ve onu eve bağlarınızın olduğu mekana veya içbenliğinize davet etmişsiniz sanki o da kayıtsız değil bu bir gelecek rüyası olabilir fakat benliğinize soktuğunuz 2 kişi kim? - ve neden sizi arabadan indirmek istedikleri için kapıları açmak istiyorlar ?  veya kendileri de bu rüyada veya o hayalde neden yer almak istiyorlar ? bunu düşünün lütfen ... siz ve sevdiğiniz kişinin bu kişileri bu hayalin dışında tutmak istediğini gördüm hayırlısı olsun hakkınızda bazen daha zoru olsa da :)
Heavenxx Rüyakar (2.5k puan)  
Ben uzaktan takip ediyorum neler yaptığını dolaylı yoldan öğreniyorum ondan habersiz
kuzgun Astral Gezgini (149k puan)  
Neden habersiz? Yani çekindiğiniz nedir?
kuzgun Astral Gezgini (149k puan)  
Rüyalarınızı izleyeceğim :)
kuzgun Astral Gezgini (149k puan)  
Rica ederim ne demek :)
0 oy
Heavenxx Rüyakar (2.5k puan)  
Çok teşekkür ederim yorumunuz için fakat beni indirmekten ziyade daha çok srvdigim cocukla bi munakaşası var ve arabayı almak istiyor gibiydiler. Ben de bu rüyayı onun hayatında bulunan insanlarla yaşadığı bi sıkıntı diye yormuştum hayırlısı bakalım.
0 oy
kuzgun Astral Gezgini (149k puan)  
Hayırlısı evet araba iş ile ilgili de yorumlanır o kişinin arabası ama ben duygusal bağınızla ilgili olarak görebildim belki de onun için bazı kaygılarınız çıktı bağınız hala nasıl devam ediyor haberleşiyor musunuz?
+2 oy
POYRAZ50 Astral Gezgini (175k puan)  
merhabalar, sizin bir araya gelme şansı yakalayacağınıza yorumluyorum bu beraberlik devam ederse bu kişiler engel olmak isteyebilir bunlar aile içindeki insanlarda olabilir ama ben sizin iş hayatınızla ilgili sorunların olucağına yoruyorum ayağınıza çelme takmak sizi düşürmek çekemeyen insanların etrafındasınız gibi geldi bana, özel durumlarınızda bir problem görüyorum bu kişi sizinle olmasa bile yeni bir başlangıç yapabilirsiniz belkide arkadaş kalabilirsiniz  genede duygusal yıkımlara girmemenizi öneririm düzende giden hayatınızı bozmayın herşeyi oluruna bırakın fazlada takılmayın derim bu aralar her ne kadar kalbiniz çarpsada heyecanlansanızda bu kadar kaptırmayın derim size çünkü hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz  iş hayatınızda düzensizlik seziyorum sanki pek gelir getiren bi işte deyil gibi anladım bu işte pek hayrını göremeyeceksiniz gibi geldi bana sizin sabrınızın bazı noktalarda tükendiğini hissettim  belkide yeni işlere girmeyi kendinizde istiyor olabilirsiniz daha yüksek daha mevkili bir iş bunun içinde bir fikir danışmanlığı arayabilirsiniz ben bu rüyayı olumsuz olarak algıladım göz yaşı dökeceğiniz durumları yaşayabilirsiniz inşallah ben yanılırım fakat doğrusu neyse onu yazarım mutlu sonla bitirmeye çalışmak olmaz demek istediğim her ne olursa olsun hayatında hep pozitif kal ama herşeye hazırlıklı ol çünkü yaşayacağın bir olayla bile sizi  toparlaması zor olur bu aralar yolculuğa çıkmak istediğini düşünüyorum hayatında bol şans diliyorum sana saygılarımla. .
0 oy
Heavenxx Rüyakar (2.5k puan)  
Bi çekincem yok aslında geçmişte olma ihtimali vardı ben olumsuzdum o zamanın şartlarından dolayı fakat şu an da ben olumluyum ondan ses yok oluruna bıraktım o yüzden
0 oy
Heavenxx Rüyakar (2.5k puan)  
Teşekkürler.. Bi kaç gğn öncede evime geldiğini gördüm ailesiyleydi ve sakal bırakmıştı yanmdan geçti bizim evimize ablamı istemeye gelmişler ama kime istemeye geldiklerini bilmiyorum. Bugün de sakallı fotoğrafına denk geldim gerçekten sakal bırakmış..
0 oy
kuzgun Astral Gezgini (149k puan)  
Bunu hissedebilir siniz bir bağ kurmuşsunuz  , rüyalarla malum olur bazı şeyler hayatınızda hala rolü var ama illa sevgili olarakta düşünmeyin bunu :) size mutlaka öğrenmeniz gereken bir şeyi gösterecektir belki o bile bunun için bir simgedir sevgi güçlü bir bağdır çünkü
0 oy
Heavenxx Rüyakar (2.5k puan)  
Çok haklısınız belki de başka bir şeye vesile olacaktır hayatımda. Teşekkür ederim yorumunuz için.

İlgili rüyalar

+5 oy
3 yorum 111 okuma
+5 oy
1 yorum 186 okuma
Ehlibeyt 5 Haziran 2020 Rüya kategorisinde Ehlibeyt Rüyazede (2.0k puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 102 okuma
geekone3388 16 Ocak 2020 Rüya kategorisinde geekone3388 Rüyakar (2.9k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 86 okuma
29 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Ruvey   yazdı
+4 oy
2 yorum 101 okuma
25 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Ruvey   yazdı
+7 oy
2 yorum 140 okuma
24 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Ruvey   yazdı
+11 oy
1 yorum 116 okuma
+7 oy
2 yorum 136 okuma
tubiko81 22 Ekim 2020 Rüya kategorisinde tubiko81 Rüyakar (3.3k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 106 okuma
Neşenur 5 Ekim 2020 Rüya kategorisinde Neşenur Rüyazede (1.6k puan)   yazdı
+15 oy
1 yorum 78 okuma
Katerima 27 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde Katerima Rüyakar (2.4k puan)   yazdı
+8 oy
3 yorum 134 okuma
Güzel4588 16 Haziran 2020 Rüya kategorisinde Güzel4588 Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+2 oy
47 yorum 614 okuma
mustafaharputi 12 Mayıs 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.9m puan)   yazdı
+9 oy
7 yorum 261 okuma
SSDGN 7 Eylül 2019 Tabir kategorisinde SSDGN Rüya Tabircisi (8.9k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.4k düş-ünce

7.8k üye

434 Aktif
0 Üye ve 434 misafir
Bugün : 12829
Dün : 20662
Toplam : 39791441
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...